JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 12-10-2019 10:30 VALLDOREIX F.C.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 2 - 5G
2 20-10-2019 13:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 2 - 7P
3 26-10-2019 09:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 3 - 1P
4 03-11-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F Pª BARC. BARCINO, CE,I 7 - 1G
5 10-11-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 2 - 7P
6 17-11-2019 10:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 1 - 14G
7 24-11-2019 10:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F CATALONIA, U.B.,I 2 - 3P
8 30-11-2019 09:45 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 0 - 9G
9 15-12-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F Pª BARC. CINC COPES,H 6 - 0G
10 21-12-2019 11:00 MARTINENC, F.C.,I ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 5 - 3P
11 12-01-2020 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F SANTA EULALIA, C.F.,B 5 - 3G
12 18-01-2020 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 1 - 5G
13 25-01-2020 09:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F SISTRELLS C.F.,B 2 - 2E
14 01-02-2020 10:00 PUJADAS, C.D.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
15 09-02-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F LA SALLE BONANOVA, C.E.,C -
16 16-02-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F VALLDOREIX F.C.,B -
17 29-02-2020 11:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
18 08-03-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A -
19 14-03-2020 10:15 Pª BARC. BARCINO, CE,I ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
20 21-03-2020 10:00 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
21 29-03-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,E -
22 04-04-2020 09:00 CATALONIA, U.B.,I ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
23 19-04-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,C -
24 26-04-2020 09:00 Pª BARC. CINC COPES,H ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
25 03-05-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F MARTINENC, F.C.,I -
26 10-05-2020 09:15 SANTA EULALIA, C.F.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
27 17-05-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A -
28 23-05-2020 14:00 SISTRELLS C.F.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
29 31-05-2020 10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F PUJADAS, C.D.,B -
30 06-06-2020 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.