QUART, U.E.,C

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 05-10-2019 09:30 GEiEG,A QUART, U.E.,C 4 - 1P
2 13-10-2019 09:15 QUART, U.E.,C CASSA, U.D.,B 2 - 4P
3 20-10-2019 09:15 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B QUART, U.E.,C 2 - 6G
4 26-10-2019 09:15 QUART, U.E.,C ANGLES C.E.,B 13 - 1G
5 03-11-2019 09:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A QUART, U.E.,C 1 - 5G
6 10-11-2019 09:15 QUART, U.E.,C BESCANO, C.D.,A 10 - 2G
7 17-11-2019 15:00 LLAGOSTERA, U.E.,B QUART, U.E.,C 2 - 6G
8 23-11-2019 09:15 QUART, U.E.,C SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 10 - 1G
9 30-11-2019 10:30 SANT GREGORI, A.E.,A QUART, U.E.,C 3 - 4G
10 15-12-2019 14:00 GIRONA, F.C.,C QUART, U.E.,C 2 - 1P
11 22-12-2019 09:00 QUART, U.E.,C PENYA BONS AIRES E,A 6 - 3G
12 11-01-2020 11:00 FORNELLS, UE.,B QUART, U.E.,C 2 - 2E
13 19-01-2020 12:30 QUART, U.E.,C UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 3 - 1G
14 25-01-2020 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D QUART, U.E.,C 2 - 4G
15 02-02-2020 09:15 QUART, U.E.,C U.E.COMACROS,A 3 - 2G
16 08-02-2020 09:15 QUART, U.E.,C GEiEG,A 2 - 3P
17 16-02-2020 12:30 CASSA, U.D.,B QUART, U.E.,C 2 - 6G
18 01-03-2020 09:15 QUART, U.E.,C VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 5 - 4G
19 08-03-2020 10:00 ANGLES C.E.,B QUART, U.E.,C 0 - 13G
20 14-03-2020 09:15 QUART, U.E.,C ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A -
21 21-03-2020 10:00 BESCANO, C.D.,A QUART, U.E.,C -
22 29-03-2020 09:15 QUART, U.E.,C LLAGOSTERA, U.E.,B -
23 05-04-2020 10:15 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B QUART, U.E.,C -
24 19-04-2020 09:15 QUART, U.E.,C SANT GREGORI, A.E.,A -
25 26-04-2020 09:15 QUART, U.E.,C GIRONA, F.C.,C -
26 03-05-2020 09:45 PENYA BONS AIRES E,A QUART, U.E.,C -
27 10-05-2020 09:15 QUART, U.E.,C FORNELLS, UE.,B -
28 16-05-2020 09:30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C QUART, U.E.,C -
29 24-05-2020 09:15 QUART, U.E.,C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D -
30 30-05-2020 09:00 U.E.COMACROS,A QUART, U.E.,C -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.