ALMEDA, C.D.,B

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 13-10-2019 11:15 GAVA MAR, C.F.,B ALMEDA, C.D.,B -
2 19-10-2019 12:00 ALMEDA, C.D.,B SANTBOIA, F.C.,F -
3 26-10-2019 10:15 SANT JOAN DESPI, U.E.,F ALMEDA, C.D.,B -
4 02-11-2019 12:00 ALMEDA, C.D.,B CAN VIDALET, C.F.,C -
5 09-11-2019 10:30 ESPLUGUENC, C.F.A.,D ALMEDA, C.D.,B -
6 16-11-2019 12:00 ALMEDA, C.D.,B CASTELLDEFELS, U.E.,F -
7 23-11-2019 12:00 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,D ALMEDA, C.D.,B -
8 30-11-2019 12:00 ALMEDA, C.D.,B VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C -
9 14-12-2019 12:00 ALMEDA, C.D.,B PRAT, A.E.,D -
10 21-12-2019 09:00 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D ALMEDA, C.D.,B -
11 11-01-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B VILADECANS U.D.,E -
12 19-01-2020 12:30 ATLETIC SANT JUST . F. C.,E ALMEDA, C.D.,B -
13 25-01-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B BEGUES, C.F.,B -
14 02-02-2020 14:15 ESCOLA F. GAVA, C.,K ALMEDA, C.D.,B -
15 08-02-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B MOLINS DE REI, C.F.,D -
16 15-02-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B GAVA MAR, C.F.,B -
17 01-03-2020 11:15 SANTBOIA, F.C.,F ALMEDA, C.D.,B -
18 07-03-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B SANT JOAN DESPI, U.E.,F -
19 14-03-2020 11:15 CAN VIDALET, C.F.,C ALMEDA, C.D.,B -
20 21-03-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B ESPLUGUENC, C.F.A.,D -
21 29-03-2020 11:30 CASTELLDEFELS, U.E.,F ALMEDA, C.D.,B -
22 04-04-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B SECTOR MONTSERRATINA U.D.,D -
23 18-04-2020 11:00 VINYETS MOLI-VELL, C.F.,C ALMEDA, C.D.,B -
24 25-04-2020 10:15 PRAT, A.E.,D ALMEDA, C.D.,B -
25 02-05-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D -
26 09-05-2020 12:00 VILADECANS U.D.,E ALMEDA, C.D.,B -
27 16-05-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B ATLETIC SANT JUST . F. C.,E -
28 23-05-2020 11:00 BEGUES, C.F.,B ALMEDA, C.D.,B -
29 30-05-2020 12:00 ALMEDA, C.D.,B ESCOLA F. GAVA, C.,K -
30 06-06-2020 10:30 MOLINS DE REI, C.F.,D ALMEDA, C.D.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.