FCF | Calendario LLIGA PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL FEMENÍ FUTBOL SALA GRUP 1

Competición | TEMPORADA 2017-2018

lliga primera divisio femeni juvenil cadet futbol sala | grup 1

Competición | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2017
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 10 RIUDELLOTS, A.C.E.,
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 100 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 20 PARETS, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 22 CARDEDEU, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 30 C.N. CALDES,F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 04 LLINARS F.S.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 13 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 2 14-10-2017
RIUDELLOTS, A.C.E., 42 CFS CASTELLTERÇOL ,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 012 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
PARETS, F.S.,A 32 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A 11 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
C.N. CALDES,F.S.,A 10 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
LLINARS F.S.,A 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 61 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
Jornada 3 21-10-2017
RIUDELLOTS, A.C.E., 80 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 11 PARETS, F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 11 CARDEDEU, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 50 C.N. CALDES,F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 50 LLINARS F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 120 BLANESPORT 83, F.S.,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 41 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
Jornada 4 28-10-2017
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 04 CFS CASTELLTERÇOL ,A
PARETS, F.S.,A 10 RIUDELLOTS, A.C.E.,
CARDEDEU, F.S.,A 14 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
C.N. CALDES,F.S.,A 20 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
LLINARS F.S.,A 16 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
BLANESPORT 83, F.S.,A 17 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 011 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 5 04-11-2017
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 010 PARETS, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 12 CARDEDEU, F.S.,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 01 C.N. CALDES,F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 31 LLINARS F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 40 BLANESPORT 83, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 70 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 08 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 6 11-11-2017
PARETS, F.S.,A 21 CFS CASTELLTERÇOL ,A
CARDEDEU, F.S.,A 90 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
C.N. CALDES,F.S.,A 31 RIUDELLOTS, A.C.E.,
LLINARS F.S.,A 04 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 13 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 010 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
CFS ARENYS DE MUNT,A 21 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Jornada 7 18-11-2017
PARETS, F.S.,A 32 CARDEDEU, F.S.,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 09 C.N. CALDES,F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 31 LLINARS F.S.,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 91 BLANESPORT 83, F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 50 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 31 CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 08 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Jornada 8 25-11-2017
CARDEDEU, F.S.,A 50 CFS CASTELLTERÇOL ,A
C.N. CALDES,F.S.,A 30 PARETS, F.S.,A
LLINARS F.S.,A 50 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 13 RIUDELLOTS, A.C.E.,
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 04 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 21 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 33 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 9 02-12-2017
CARDEDEU, F.S.,A 33 C.N. CALDES,F.S.,A
PARETS, F.S.,A 20 LLINARS F.S.,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 07 BLANESPORT 83, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 01 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 10 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 12 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 03 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 10 16-12-2017
C.N. CALDES,F.S.,A 50 CFS CASTELLTERÇOL ,A
LLINARS F.S.,A 14 CARDEDEU, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 37 PARETS, F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 32 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 22 RIUDELLOTS, A.C.E.,
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 12 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 80 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
Jornada 11 23-12-2017
C.N. CALDES,F.S.,A 60 LLINARS F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 101 BLANESPORT 83, F.S.,A
PARETS, F.S.,A 41 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 08 CFS ARENYS DE MUNT,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 23 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 00 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
CFS CASTELLTERÇOL ,A 01 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
Jornada 12 13-01-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 02 LLINARS F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 11 C.N. CALDES,F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 02 CARDEDEU, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 32 PARETS, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 70 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 11 RIUDELLOTS, A.C.E.,
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 32 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
Jornada 13 20-01-2018
LLINARS F.S.,A 30 BLANESPORT 83, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 31 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
CARDEDEU, F.S.,A 14 CFS ARENYS DE MUNT,A
PARETS, F.S.,A 13 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 07 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
RIUDELLOTS, A.C.E., 05 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A 23 C.F.S.PREMIA DE DALT,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 03-02-2018
RIUDELLOTS, A.C.E., 11 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 01 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
PARETS, F.S.,A 11 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
CARDEDEU, F.S.,A 23 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.N. CALDES,F.S.,A 12 CFS ARENYS DE MUNT,A
LLINARS F.S.,A 22 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 40 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 15 17-02-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 14 RIUDELLOTS, A.C.E.,
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 110 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 01 PARETS, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 21 CARDEDEU, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 22 C.N. CALDES,F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 50 LLINARS F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 12 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 16 24-02-2018
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 25 RIUDELLOTS, A.C.E.,
PARETS, F.S.,A 02 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
CARDEDEU, F.S.,A 20 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
C.N. CALDES,F.S.,A 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
LLINARS F.S.,A 13 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 03 CFS ARENYS DE MUNT,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 13 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 17 03-03-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 70 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 22 PARETS, F.S.,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 10 CARDEDEU, F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 21 C.N. CALDES,F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 30 LLINARS F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 91 BLANESPORT 83, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 52 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
Jornada 18 10-03-2018
PARETS, F.S.,A 90 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
CARDEDEU, F.S.,A 30 RIUDELLOTS, A.C.E.,
C.N. CALDES,F.S.,A 21 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
LLINARS F.S.,A 32 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 24 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 06 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 90 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 19 24-03-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 13 PARETS, F.S.,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 08 CARDEDEU, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 00 C.N. CALDES,F.S.,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 22 LLINARS F.S.,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 21 BLANESPORT 83, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 61 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
Jornada 20 07-04-2018
CARDEDEU, F.S.,A 22 PARETS, F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,A 100 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
LLINARS F.S.,A 01 RIUDELLOTS, A.C.E.,
BLANESPORT 83, F.S.,A 35 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 00 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 31 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 50 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 21 14-04-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 14 CARDEDEU, F.S.,A
PARETS, F.S.,A 03 C.N. CALDES,F.S.,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 04 LLINARS F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 10 BLANESPORT 83, F.S.,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 40 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 03 CFS ARENYS DE MUNT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 23 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Jornada 22 21-04-2018
C.N. CALDES,F.S.,A 11 CARDEDEU, F.S.,A
LLINARS F.S.,A 22 PARETS, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 20 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 14 RIUDELLOTS, A.C.E.,
CFS ARENYS DE MUNT,A 41 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 11 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 31 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 23 28-04-2018
CFS CASTELLTERÇOL ,A 22 C.N. CALDES,F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 31 LLINARS F.S.,A
PARETS, F.S.,A 12 BLANESPORT 83, F.S.,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 04 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 13 CFS ARENYS DE MUNT,A
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 13 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 21 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 24 12-05-2018
LLINARS F.S.,A 05 C.N. CALDES,F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 13 CARDEDEU, F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 04 PARETS, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 130 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 61 RIUDELLOTS, A.C.E.,
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 01 C.F.S.PREMIA DE DALT,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 30 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Jornada 25 19-05-2018
LLINARS F.S.,A 04 CFS CASTELLTERÇOL ,A
C.N. CALDES,F.S.,A 62 BLANESPORT 83, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 70 TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
PARETS, F.S.,A 15 CFS ARENYS DE MUNT,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A 013 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
RIUDELLOTS, A.C.E., 10 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 01 SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A
Jornada 26 26-05-2018
BLANESPORT 83, F.S.,A 62 LLINARS F.S.,A
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A 05 C.N. CALDES,F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 40 CARDEDEU, F.S.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 20 PARETS, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 60 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA,A 03 RIUDELLOTS, A.C.E.,
C.F.S.PREMIA DE DALT,A 40 CFS CASTELLTERÇOL ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.