FCF | Calendario LLIGA DIVISIÓ HONOR CATALANA FUTBOL SALA GRUP 1

Competición | TEMPORADA 2017-2018

lliga divisio honor catalana futbol sala | grup 1

Competición | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2017
CFS PREMIÀ DE DALT,A 30 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 37 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CN CALDES FS,A 34 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
PARETS FS,A 11 OLIMPIC FLORESTA,B
JAMONES CENTELLES A.E.,A 81 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 65 MONTSENY CECD,A
RUBI C.E.F.S.,A 41 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Jornada 2 14-10-2017
CFS ARENYS DE MUNT,A 126 RUBI C.E.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 31 CFS PREMIÀ DE DALT,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 51 SANT ANDREU SAGRERA,A
OLIMPIC FLORESTA,B 22 CN CALDES FS,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 70 PARETS FS,A
MONTSENY CECD,A 48 JAMONES CENTELLES A.E.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 23 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
Jornada 3 21-10-2017
CFS ARENYS DE MUNT,A 20 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 36 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 85 OLIMPIC FLORESTA,B
CN CALDES FS,A 44 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
PARETS FS,A 42 MONTSENY CECD,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 40 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A 95 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
Jornada 4 28-10-2017
PINEDA DE MAR, F.S.,A 74 RUBI C.E.F.S.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 25 CFS ARENYS DE MUNT,A
OLIMPIC FLORESTA,B 62 CFS PREMIÀ DE DALT,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 43 SANT ANDREU SAGRERA,A
MONTSENY CECD,A 54 CN CALDES FS,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 43 PARETS FS,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 33 JAMONES CENTELLES A.E.,A
Jornada 5 04-11-2017
PINEDA DE MAR, F.S.,A 50 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 21 OLIMPIC FLORESTA,B
CFS PREMIÀ DE DALT,A 25 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 84 MONTSENY CECD,A
CN CALDES FS,A 51 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PARETS FS,A 62 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
RUBI C.E.F.S.,A 23 JAMONES CENTELLES A.E.,A
Jornada 6 11-11-2017
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 32 RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,B 46 PINEDA DE MAR, F.S.,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 86 CFS ARENYS DE MUNT,A
MONTSENY CECD,A 44 CFS PREMIÀ DE DALT,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 22 SANT ANDREU SAGRERA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 35 CN CALDES FS,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 12 PARETS FS,A
Jornada 7 18-11-2017
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 30 OLIMPIC FLORESTA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 78 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 74 MONTSENY CECD,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 54 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 93 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
CN CALDES FS,A 50 JAMONES CENTELLES A.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A 22 PARETS FS,A
Jornada 8 25-11-2017
OLIMPIC FLORESTA,B 50 RUBI C.E.F.S.,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 43 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
MONTSENY CECD,A 24 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 33 CFS ARENYS DE MUNT,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 82 CFS PREMIÀ DE DALT,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 22 SANT ANDREU SAGRERA,A
PARETS FS,A 46 CN CALDES FS,A
Jornada 9 02-12-2017
OLIMPIC FLORESTA,B 06 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 41 MONTSENY CECD,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 23 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 70 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 23 JAMONES CENTELLES A.E.,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 104 PARETS FS,A
RUBI C.E.F.S.,A 24 CN CALDES FS,A
Jornada 10 16-12-2017
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 70 RUBI C.E.F.S.,A
MONTSENY CECD,A 52 OLIMPIC FLORESTA,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 14 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 24 PINEDA DE MAR, F.S.,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 78 CFS ARENYS DE MUNT,A
PARETS FS,A 31 CFS PREMIÀ DE DALT,A
CN CALDES FS,A 61 SANT ANDREU SAGRERA,A
Jornada 11 23-12-2017
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 43 MONTSENY CECD,A
OLIMPIC FLORESTA,B 33 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 72 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 34 JAMONES CENTELLES A.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 30 PARETS FS,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 06 CN CALDES FS,A
RUBI C.E.F.S.,A 36 SANT ANDREU SAGRERA,A
Jornada 12 13-01-2018
RUBI C.E.F.S.,A 15 MONTSENY CECD,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 23 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 56 OLIMPIC FLORESTA,B
JAMONES CENTELLES A.E.,A 64 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
PARETS FS,A 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CN CALDES FS,A 17 CFS ARENYS DE MUNT,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 56 CFS PREMIÀ DE DALT,A
Jornada 13 20-01-2018
MONTSENY CECD,A 43 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 54 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
OLIMPIC FLORESTA,B 24 JAMONES CENTELLES A.E.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 24 PARETS FS,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 27 CN CALDES FS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 53 SANT ANDREU SAGRERA,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 12 RUBI C.E.F.S.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 03-02-2018
CFS ARENYS DE MUNT,A 62 CFS PREMIÀ DE DALT,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 57 SANT ANDREU SAGRERA,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 31 CN CALDES FS,A
OLIMPIC FLORESTA,B 94 PARETS FS,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 73 JAMONES CENTELLES A.E.,A
MONTSENY CECD,A 33 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 23 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 15 17-02-2018
RUBI C.E.F.S.,A 46 CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 14 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 69 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CN CALDES FS,A 61 OLIMPIC FLORESTA,B
PARETS FS,A 33 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 42 MONTSENY CECD,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 14 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Jornada 16 24-02-2018
PINEDA DE MAR, F.S.,A 11 CFS ARENYS DE MUNT,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 12 CFS PREMIÀ DE DALT,A
OLIMPIC FLORESTA,B 32 SANT ANDREU SAGRERA,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 62 CN CALDES FS,A
MONTSENY CECD,A 95 PARETS FS,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 15 JAMONES CENTELLES A.E.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 71 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 17 03-03-2018
RUBI C.E.F.S.,A 17 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 41 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 52 OLIMPIC FLORESTA,B
SANT ANDREU SAGRERA,A 44 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
CN CALDES FS,A 95 MONTSENY CECD,A
PARETS FS,A 25 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 64 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
Jornada 18 10-03-2018
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 62 PINEDA DE MAR, F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,B 25 CFS ARENYS DE MUNT,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 72 CFS PREMIÀ DE DALT,A
MONTSENY CECD,A 43 SANT ANDREU SAGRERA,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 63 CN CALDES FS,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 60 PARETS FS,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 42 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 19 24-03-2018
RUBI C.E.F.S.,A 35 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 48 OLIMPIC FLORESTA,B
CFS ARENYS DE MUNT,A 35 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 12 MONTSENY CECD,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 43 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CN CALDES FS,A 12 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
PARETS FS,A 00 JAMONES CENTELLES A.E.,A
Jornada 20 07-04-2018
OLIMPIC FLORESTA,B 10 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 35 PINEDA DE MAR, F.S.,A
MONTSENY CECD,A 34 CFS ARENYS DE MUNT,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 07 CFS PREMIÀ DE DALT,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 77 SANT ANDREU SAGRERA,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 77 CN CALDES FS,A
PARETS FS,A 32 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 21 14-04-2018
RUBI C.E.F.S.,A 44 OLIMPIC FLORESTA,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 44 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 22 MONTSENY CECD,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 63 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 32 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 45 JAMONES CENTELLES A.E.,A
CN CALDES FS,A 24 PARETS FS,A
Jornada 22 21-04-2018
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 63 OLIMPIC FLORESTA,B
MONTSENY CECD,A 73 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 65 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 82 CFS ARENYS DE MUNT,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 44 CFS PREMIÀ DE DALT,A
PARETS FS,A 46 SANT ANDREU SAGRERA,A
CN CALDES FS,A 72 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 23 28-04-2018
RUBI C.E.F.S.,A 26 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
OLIMPIC FLORESTA,B 53 MONTSENY CECD,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 32 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 83 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 106 JAMONES CENTELLES A.E.,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 12 PARETS FS,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 63 CN CALDES FS,A
Jornada 24 12-05-2018
MONTSENY CECD,A 47 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 15 OLIMPIC FLORESTA,B
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 44 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 53 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PARETS FS,A 16 CFS ARENYS DE MUNT,A
CN CALDES FS,A 43 CFS PREMIÀ DE DALT,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 60 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 25 19-05-2018
MONTSENY CECD,A 110 RUBI C.E.F.S.,A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A 33 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,B 73 FUTSAL ARENYS DE MAR,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 44 JAMONES CENTELLES A.E.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 54 PARETS FS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 54 CN CALDES FS,A
CFS PREMIÀ DE DALT,A 46 SANT ANDREU SAGRERA,A
Jornada 26 26-05-2018
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 33 MONTSENY CECD,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A 86 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB,A
JAMONES CENTELLES A.E.,A 45 OLIMPIC FLORESTA,B
PARETS FS,A 55 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CN CALDES FS,A 78 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANT ANDREU SAGRERA,A 22 CFS ARENYS DE MUNT,A
RUBI C.E.F.S.,A 47 CFS PREMIÀ DE DALT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.