FCF | Calendario LLIGA PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA GRUP 2

Competición | TEMPORADA 2017-2018

lliga primera divisio juvenil futbol sala | grup 2

Competición | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2017
JOVENTUT LES CORTS,A 21 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CEFS PROSPERITAT,A 44 MOLINS 99, C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 22 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 34 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 AECS L'HOSPITALET,A
MONTSANT, F.S.,A 36 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 52 C.E. DMS ,A
Jornada 2 14-10-2017
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 12 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
MOLINS 99, C.F.S.,A 31 JOVENTUT LES CORTS,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 33 CEFS PROSPERITAT,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 24 C.E.T. 10, FS,B
AECS L'HOSPITALET,A 61 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 112 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
C.E. DMS ,A 02 MONTSANT, F.S.,A
Jornada 3 21-10-2017
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 12 MOLINS 99, C.F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 61 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 32 AECS L'HOSPITALET,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 31 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 04 C.E. DMS ,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 51 MONTSANT, F.S.,A
Jornada 4 28-10-2017
MOLINS 99, C.F.S.,A 21 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 42 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 20 JOVENTUT LES CORTS,A
AECS L'HOSPITALET,A 36 CEFS PROSPERITAT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 34 C.E.T. 10, FS,B
C.E. DMS ,A 21 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
MONTSANT, F.S.,A 31 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 5 04-11-2017
MOLINS 99, C.F.S.,A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 30 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 34 AECS L'HOSPITALET,A
CEFS PROSPERITAT,A 38 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
C.E.T. 10, FS,B 31 C.E. DMS ,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 23 MONTSANT, F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 61 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 6 11-11-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 32 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 18 MOLINS 99, C.F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,A 21 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 31 JOVENTUT LES CORTS,A
C.E. DMS ,A 34 CEFS PROSPERITAT,A
MONTSANT, F.S.,A 15 C.E.T. 10, FS,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
Jornada 7 18-11-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 32 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 12 AECS L'HOSPITALET,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 02 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 56 C.E. DMS ,A
CEFS PROSPERITAT,A 62 MONTSANT, F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 41 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 42 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
Jornada 8 25-11-2017
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 14 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
AECS L'HOSPITALET,A 43 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 12 MOLINS 99, C.F.S.,A
C.E. DMS ,A 31 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
MONTSANT, F.S.,A 35 JOVENTUT LES CORTS,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 CEFS PROSPERITAT,A
C.E.T. 10, FS,B 42 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
Jornada 9 02-12-2017
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 22 AECS L'HOSPITALET,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 14 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 41 C.E. DMS ,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 53 MONTSANT, F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 13 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 43 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 75 C.E.T. 10, FS,B
Jornada 10 16-12-2017
AECS L'HOSPITALET,A 33 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 74 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
C.E. DMS ,A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 15 MOLINS 99, C.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 33 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 12 JOVENTUT LES CORTS,A
C.E.T. 10, FS,B 41 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 11 23-12-2017
AECS L'HOSPITALET,A 11 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 17 C.E. DMS ,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 62 MONTSANT, F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 26 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 21 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 12 C.E.T. 10, FS,B
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 55 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 12 13-01-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 26 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
C.E. DMS ,A 16 AECS L'HOSPITALET,A
MONTSANT, F.S.,A 21 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 01 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 32 MOLINS 99, C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 25 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CEFS PROSPERITAT,A 55 JOVENTUT LES CORTS,A
Jornada 13 20-01-2018
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 22 C.E. DMS ,A
AECS L'HOSPITALET,A 42 MONTSANT, F.S.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 32 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 34 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 22 C.E.T. 10, FS,B
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 02 CEFS PROSPERITAT,A
JOVENTUT LES CORTS,A 34 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 03-02-2018
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 21 JOVENTUT LES CORTS,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 72 CEFS PROSPERITAT,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 04 C.E.T. 10, FS,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 23 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
AECS L'HOSPITALET,A 41 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 41 MONTSANT, F.S.,A
C.E. DMS ,A 34 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 15 17-02-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 40 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
JOVENTUT LES CORTS,A 23 MOLINS 99, C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 80 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 13 AECS L'HOSPITALET,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 03 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MONTSANT, F.S.,A 03 C.E. DMS ,A
Jornada 16 24-02-2018
MOLINS 99, C.F.S.,A 30 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 20 JOVENTUT LES CORTS,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 25 CEFS PROSPERITAT,A
AECS L'HOSPITALET,A 30 C.E.T. 10, FS,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 43 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
C.E. DMS ,A 53 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 47 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 17 03-03-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 35 MOLINS 99, C.F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 03 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 12 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 42 AECS L'HOSPITALET,A
C.E.T. 10, FS,B 22 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 73 C.E. DMS ,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 50 MONTSANT, F.S.,A
Jornada 18 10-03-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 23 MOLINS 99, C.F.S.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 42 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
AECS L'HOSPITALET,A 64 JOVENTUT LES CORTS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 41 CEFS PROSPERITAT,A
C.E. DMS ,A 12 C.E.T. 10, FS,B
MONTSANT, F.S.,A 03 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 23 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 19 24-03-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 35 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 30 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 32 AECS L'HOSPITALET,A
JOVENTUT LES CORTS,A 15 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CEFS PROSPERITAT,A 51 C.E. DMS ,A
C.E.T. 10, FS,B 40 MONTSANT, F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 43 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
Jornada 20 07-04-2018
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,A 55 MOLINS 99, C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 33 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
C.E. DMS ,A 21 JOVENTUT LES CORTS,A
MONTSANT, F.S.,A 28 CEFS PROSPERITAT,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 12 C.E.T. 10, FS,B
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 17 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 21 14-04-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 83 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 31 AECS L'HOSPITALET,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 83 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 31 C.E. DMS ,A
JOVENTUT LES CORTS,A 53 MONTSANT, F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 35 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 04 C.E.T. 10, FS,B
Jornada 22 21-04-2018
AECS L'HOSPITALET,A 52 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 64 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
C.E. DMS ,A 55 MOLINS 99, C.F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 06 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 24 JOVENTUT LES CORTS,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 25 CEFS PROSPERITAT,A
C.E.T. 10, FS,B 70 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 23 28-04-2018
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 40 AECS L'HOSPITALET,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 12 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 45 C.E. DMS ,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 50 MONTSANT, F.S.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 11 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
JOVENTUT LES CORTS,A 41 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
CEFS PROSPERITAT,A 32 C.E.T. 10, FS,B
Jornada 24 12-05-2018
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 44 AECS L'HOSPITALET,A
C.E. DMS ,A 35 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 24 MOLINS 99, C.F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 42 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS,B 11 JOVENTUT LES CORTS,A
CEFS PROSPERITAT,A 41 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
Jornada 25 19-05-2018
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 32 MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B
AECS L'HOSPITALET,A 51 C.E. DMS ,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A 30 MONTSANT, F.S.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A 65 ESPARREGUERA, C.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A 12 PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B 33 C.E.T. 10, FS,B
JOVENTUT LES CORTS,A 23 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 26 26-05-2018
C.E. DMS ,A 12 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MONTSANT, F.S.,A 34 AECS L'HOSPITALET,A
ESPARREGUERA, C.F.S.,A 50 FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,B 44 MOLINS 99, C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 33 CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
MANRESA CLUB FUTBOL SALA CASTELLGALI,B 53 JOVENTUT LES CORTS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.