Competición | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 01 SANT ANDREU, U.E.,F
ALZAMORA, C.F.,C 18 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. CINC COPES,B 13 CATALONIA, U.B.,F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 04 Pª BARC. ANGUERA,D
MONTAÑESA, C.F.,D 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 61 BUFALA, C.F.,B
SANTS, U.E.,D 35 TURO PEIRA, C.C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 2 14-10-2018
SANT ANDREU, U.E.,F 01 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 81 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
CATALONIA, U.B.,F 10 ALZAMORA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,D 52 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 121 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
BUFALA, C.F.,B 92 MONTAÑESA, C.F.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 26 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Descansa
R
SANTS, U.E.,D
Jornada 3 21-10-2018
SANT ANDREU, U.E.,F 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 34 CATALONIA, U.B.,F
ALZAMORA, C.F.,C 13 Pª BARC. ANGUERA,D
Pª BARC. CINC COPES,B 07 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 34 BUFALA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 35 TURO PEIRA, C.C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 41 SANTS, U.E.,D
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,F 12 SANT ANDREU, U.E.,F
Pª BARC. ANGUERA,D 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 41 ALZAMORA, C.F.,C
BUFALA, C.F.,B 32 Pª BARC. CINC COPES,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 102 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,D
SANTS, U.E.,D 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 120 CATALONIA, U.B.,F
SANT ANDREU, U.E.,F 20 Pª BARC. ANGUERA,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 12 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ALZAMORA, C.F.,C 23 BUFALA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 26 TURO PEIRA, C.C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,D 01 SANTS, U.E.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Jornada 6 11-11-2018
CATALONIA, U.B.,F 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,D 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,F
BUFALA, C.F.,B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 50 ALZAMORA, C.F.,C
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES,B
SANTS, U.E.,D 54 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 80 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 7 18-11-2018
CATALONIA, U.B.,F 12 Pª BARC. ANGUERA,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 21 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,F 42 BUFALA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 32 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,C
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES,B 11 SANTS, U.E.,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 28 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 52 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 8 25-11-2018
Pª BARC. ANGUERA,D 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 40 CATALONIA, U.B.,F
BUFALA, C.F.,B 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 03 SANT ANDREU, U.E.,F
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SANTS, U.E.,D 61 ALZAMORA, C.F.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 60 Pª BARC. CINC COPES,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 40 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 9 02-12-2018
Pª BARC. ANGUERA,D 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,F 41 BUFALA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 100 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,F
R
Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 12 SANTS, U.E.,D
ALZAMORA, C.F.,C 011 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. CINC COPES,B 50 MONTAÑESA, C.F.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 10 16-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 10 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
BUFALA, C.F.,B 21 Pª BARC. ANGUERA,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 CATALONIA, U.B.,F
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANTS, U.E.,D 13 SANT ANDREU, U.E.,F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 40 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
MONTAÑESA, C.F.,D 21 ALZAMORA, C.F.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 05 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 11 23-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 72 BUFALA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,D 44 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CATALONIA, U.B.,F
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 21 SANTS, U.E.,D
SANT ANDREU, U.E.,F 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 44 MONTAÑESA, C.F.,D
ALZAMORA, C.F.,C 24 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 64 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 12 13-01-2019
BUFALA, C.F.,B 04 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 23 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,D
SANTS, U.E.,D 23 CATALONIA, U.B.,F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MONTAÑESA, C.F.,D 07 SANT ANDREU, U.E.,F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. CINC COPES,B 60 ALZAMORA, C.F.,C
Jornada 13 20-01-2019
BUFALA, C.F.,B - TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA,D - SANTS, U.E.,D
CATALONIA, U.B.,F - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - MONTAÑESA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E.,F - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - Pª BARC. CINC COPES,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - ALZAMORA, C.F.,C
Jornada 14 27-01-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Descansa
R
BUFALA, C.F.,B
SANTS, U.E.,D - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - Pª BARC. ANGUERA,D
MONTAÑESA, C.F.,D - CATALONIA, U.B.,F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. CINC COPES,B - SANT ANDREU, U.E.,F
ALZAMORA, C.F.,C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Jornada 15 03-02-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,A
R
Descansa
BUFALA, C.F.,B - SANTS, U.E.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. ANGUERA,D - MONTAÑESA, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,F - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - Pª BARC. CINC COPES,B
SANT ANDREU, U.E.,F - ALZAMORA, C.F.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
SANT ANDREU, U.E.,F - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - ALZAMORA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,F - Pª BARC. CINC COPES,B
Pª BARC. ANGUERA,D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - MONTAÑESA, C.F.,D
BUFALA, C.F.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - SANTS, U.E.,D
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E.,F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ALZAMORA, C.F.,C - CATALONIA, U.B.,F
Pª BARC. CINC COPES,B - Pª BARC. ANGUERA,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,D - BUFALA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTS, U.E.,D
R
Descansa
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - SANT ANDREU, U.E.,F
CATALONIA, U.B.,F - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. ANGUERA,D - ALZAMORA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - Pª BARC. CINC COPES,B
BUFALA, C.F.,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A - MONTAÑESA, C.F.,D
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANTS, U.E.,D - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT ANDREU, U.E.,F - CATALONIA, U.B.,F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - Pª BARC. ANGUERA,D
ALZAMORA, C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,B - BUFALA, C.F.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - TURO PEIRA, C.C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,D
R
Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - SANTS, U.E.,D
Jornada 20 17-03-2019
CATALONIA, U.B.,F - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. ANGUERA,D - SANT ANDREU, U.E.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
BUFALA, C.F.,B - ALZAMORA, C.F.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Pª BARC. CINC COPES,B
Descansa
R
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANTS, U.E.,D - MONTAÑESA, C.F.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - CATALONIA, U.B.,F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - Pª BARC. ANGUERA,D
SANT ANDREU, U.E.,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - BUFALA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,B
R
Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - SANTS, U.E.,D
MONTAÑESA, C.F.,D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Jornada 22 31-03-2019
Pª BARC. ANGUERA,D - CATALONIA, U.B.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
BUFALA, C.F.,B - SANT ANDREU, U.E.,F
TURO PEIRA, C.C.D.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Descansa
R
ALZAMORA, C.F.,C
SANTS, U.E.,D - Pª BARC. CINC COPES,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
MONTAÑESA, C.F.,D - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
CATALONIA, U.B.,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - BUFALA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,F - TURO PEIRA, C.C.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
R
Descansa
ALZAMORA, C.F.,C - SANTS, U.E.,D
Pª BARC. CINC COPES,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
MONTAÑESA, C.F.,D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 24 14-04-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
BUFALA, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,F
TURO PEIRA, C.C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E.,F
SANTS, U.E.,D - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - ALZAMORA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,D - Pª BARC. CINC COPES,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,D - BUFALA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,F - TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E.,F - SANTS, U.E.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ALZAMORA, C.F.,C - MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 26 05-05-2019
BUFALA, C.F.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,F
SANTS, U.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - SANT ANDREU, U.E.,F
MONTAÑESA, C.F.,D - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - ALZAMORA, C.F.,C
Pª BARC. CINC COPES,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - BUFALA, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,D
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,F - SANTS, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT ANDREU, U.E.,F - MONTAÑESA, C.F.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ALZAMORA, C.F.,C - Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 28 19-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,A - BUFALA, C.F.,B
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANTS, U.E.,D - Pª BARC. ANGUERA,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - CATALONIA, U.B.,F
MONTAÑESA, C.F.,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - SANT ANDREU, U.E.,F
Pª BARC. CINC COPES,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ALZAMORA, C.F.,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
BUFALA, C.F.,B
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - SANTS, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
CATALONIA, U.B.,F - MONTAÑESA, C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANT ANDREU, U.E.,F - Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - ALZAMORA, C.F.,C
Jornada 30 02-06-2019
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTS, U.E.,D - BUFALA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,D - Pª BARC. ANGUERA,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - CATALONIA, U.B.,F
Pª BARC. CINC COPES,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ALZAMORA, C.F.,C - SANT ANDREU, U.E.,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.