Competición | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 18

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 12 APA POBLE SEC, CE.,B
MARTINENC, F.C.,E 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
BUFALA, C.F.,A 30 EUROPA, C.E.,D
LLOREDA, C.F.,C 13 SANT GABRIEL, C.D.,E
SANT IGNASI C.E.,B 101 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 100 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 05 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
DON BOSCO, C.F.,B 51 CARMELO, C.D.,A
Jornada 2 14-10-2018
APA POBLE SEC, CE.,B 40 DON BOSCO, C.F.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 75 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
EUROPA, C.E.,D 20 MARTINENC, F.C.,E
SANT GABRIEL, C.D.,E 23 BUFALA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 03 LLOREDA, C.F.,C
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 17 SANT IGNASI C.E.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 40 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
CARMELO, C.D.,A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 3 21-10-2018
APA POBLE SEC, CE.,B 11 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 23 EUROPA, C.E.,D
MARTINENC, F.C.,E 50 SANT GABRIEL, C.D.,E
BUFALA, C.F.,A 151 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
LLOREDA, C.F.,C 51 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
SANT IGNASI C.E.,B 10 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 41 CARMELO, C.D.,A
DON BOSCO, C.F.,B 15 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 4 28-10-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 21 DON BOSCO, C.F.,B
EUROPA, C.E.,D 03 APA POBLE SEC, CE.,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 35 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 29 MARTINENC, F.C.,E
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 011 BUFALA, C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 60 LLOREDA, C.F.,C
CARMELO, C.D.,A 211 SANT IGNASI C.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 13 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 5 04-11-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 23 EUROPA, C.E.,D
APA POBLE SEC, CE.,B 10 SANT GABRIEL, C.D.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 72 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
MARTINENC, F.C.,E 50 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
BUFALA, C.F.,A 11 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
LLOREDA, C.F.,C 31 CARMELO, C.D.,A
SANT IGNASI C.E.,B 92 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
DON BOSCO, C.F.,B 03 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 6 11-11-2018
EUROPA, C.E.,D 50 DON BOSCO, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 22 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 16 APA POBLE SEC, CE.,B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 013 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 31 MARTINENC, F.C.,E
CARMELO, C.D.,A 09 BUFALA, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 43 LLOREDA, C.F.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 30 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
EUROPA, C.E.,D 12 SANT GABRIEL, C.D.,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 131 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
APA POBLE SEC, CE.,B 60 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 08 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
MARTINENC, F.C.,E 31 CARMELO, C.D.,A
BUFALA, C.F.,A 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
LLOREDA, C.F.,C 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
DON BOSCO, C.F.,B 25 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
SANT GABRIEL, C.D.,E 50 DON BOSCO, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 15 EUROPA, C.E.,D
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 311 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 53 APA POBLE SEC, CE.,B
CARMELO, C.D.,A 14 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 12 MARTINENC, F.C.,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 02 BUFALA, C.F.,A
SANT IGNASI C.E.,B 80 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 9 02-12-2018
SANT GABRIEL, C.D.,E 111 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
EUROPA, C.E.,D 101 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 14 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
APA POBLE SEC, CE.,B 61 CARMELO, C.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
MARTINENC, F.C.,E 10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
BUFALA, C.F.,A 21 SANT IGNASI C.E.,B
DON BOSCO, C.F.,B 11 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 10 16-12-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 03 DON BOSCO, C.F.,B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 19 SANT GABRIEL, C.D.,E
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 60 EUROPA, C.E.,D
CARMELO, C.D.,A 15 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 03 APA POBLE SEC, CE.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 21 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANT IGNASI C.E.,B 42 MARTINENC, F.C.,E
LLOREDA, C.F.,C 03 BUFALA, C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 41 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
SANT GABRIEL, C.D.,E 04 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
EUROPA, C.E.,D 71 CARMELO, C.D.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 130 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
APA POBLE SEC, CE.,B 30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 13 SANT IGNASI C.E.,B
MARTINENC, F.C.,E 70 LLOREDA, C.F.,C
DON BOSCO, C.F.,B 02 BUFALA, C.F.,A
Jornada 12 13-01-2019
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 012 DON BOSCO, C.F.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
CARMELO, C.D.,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 02 EUROPA, C.E.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 21 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANT IGNASI C.E.,B 34 APA POBLE SEC, CE.,B
LLOREDA, C.F.,C 43 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
BUFALA, C.F.,A 51 MARTINENC, F.C.,E
Jornada 13 20-01-2019
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 08 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 11 CARMELO, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 81 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
EUROPA, C.E.,D 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 24 SANT IGNASI C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 42 LLOREDA, C.F.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 14 BUFALA, C.F.,A
DON BOSCO, C.F.,B 33 MARTINENC, F.C.,E
Jornada 14 27-01-2019
DON BOSCO, C.F.,B 03 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
CARMELO, C.D.,A 30 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 80 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,E
SANT IGNASI C.E.,B 42 EUROPA, C.E.,D
LLOREDA, C.F.,C 19 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
BUFALA, C.F.,A 11 APA POBLE SEC, CE.,B
MARTINENC, F.C.,E 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Jornada 15 03-02-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 91 CARMELO, C.D.,A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 16 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 37 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 15 SANT IGNASI C.E.,B
EUROPA, C.E.,D 33 LLOREDA, C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 12 BUFALA, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,B 30 MARTINENC, F.C.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 30 DON BOSCO, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 10 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 41 MARTINENC, F.C.,E
EUROPA, C.E.,D 13 BUFALA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 82 LLOREDA, C.F.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 25 SANT IGNASI C.E.,B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 25 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CARMELO, C.D.,A 21 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 17 17-02-2019
DON BOSCO, C.F.,B 14 APA POBLE SEC, CE.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 33 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,E 02 EUROPA, C.E.,D
BUFALA, C.F.,A 30 SANT GABRIEL, C.D.,E
LLOREDA, C.F.,C 53 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANT IGNASI C.E.,B 110 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 02 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 40 CARMELO, C.D.,A
Jornada 18 24-02-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 26 APA POBLE SEC, CE.,B
EUROPA, C.E.,D 33 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 32 MARTINENC, F.C.,E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 07 BUFALA, C.F.,A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 22 LLOREDA, C.F.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 11 SANT IGNASI C.E.,B
CARMELO, C.D.,A 18 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 24 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 19 10-03-2019
DON BOSCO, C.F.,B 08 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
APA POBLE SEC, CE.,B 42 EUROPA, C.E.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,E
MARTINENC, F.C.,E 82 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
BUFALA, C.F.,A 120 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
LLOREDA, C.F.,C 012 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
SANT IGNASI C.E.,B 42 CARMELO, C.D.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 20 17-03-2019
EUROPA, C.E.,D 31 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANT GABRIEL, C.D.,E 22 APA POBLE SEC, CE.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 08 MARTINENC, F.C.,E
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 30 BUFALA, C.F.,A
CARMELO, C.D.,A 52 LLOREDA, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 05 SANT IGNASI C.E.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 32 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 21 24-03-2019
DON BOSCO, C.F.,B 33 EUROPA, C.E.,D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 34 SANT GABRIEL, C.D.,E
APA POBLE SEC, CE.,B 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 122 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
MARTINENC, F.C.,E 15 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
BUFALA, C.F.,A 60 CARMELO, C.D.,A
LLOREDA, C.F.,C 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANT IGNASI C.E.,B 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 22 31-03-2019
SANT GABRIEL, C.D.,E 33 EUROPA, C.E.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 27 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 013 APA POBLE SEC, CE.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 70 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
CARMELO, C.D.,A 32 MARTINENC, F.C.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 03 BUFALA, C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 63 LLOREDA, C.F.,C
SANT IGNASI C.E.,B 31 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 23 07-04-2019
DON BOSCO, C.F.,B 14 SANT GABRIEL, C.D.,E
EUROPA, C.E.,D 100 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 140 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
APA POBLE SEC, CE.,B 24 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 73 CARMELO, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,E 80 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BUFALA, C.F.,A 40 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
LLOREDA, C.F.,C 04 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 110 SANT GABRIEL, C.D.,E
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 17 EUROPA, C.E.,D
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 41 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
CARMELO, C.D.,A 15 APA POBLE SEC, CE.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 33 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 11 MARTINENC, F.C.,E
SANT IGNASI C.E.,B 23 BUFALA, C.F.,A
LLOREDA, C.F.,C 32 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 25 28-04-2019
DON BOSCO, C.F.,B 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANT GABRIEL, C.D.,E 120 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
EUROPA, C.E.,D 33 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 34 CARMELO, C.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,B 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 44 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
MARTINENC, F.C.,E 23 SANT IGNASI C.E.,B
BUFALA, C.F.,A 120 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 26 05-05-2019
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 50 SANT GABRIEL, C.D.,E
CARMELO, C.D.,A 13 EUROPA, C.E.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 14 APA POBLE SEC, CE.,B
SANT IGNASI C.E.,B 32 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
LLOREDA, C.F.,C 23 MARTINENC, F.C.,E
BUFALA, C.F.,A 51 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 27 12-05-2019
DON BOSCO, C.F.,B 32 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 06 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
SANT GABRIEL, C.D.,E 61 CARMELO, C.D.,A
EUROPA, C.E.,D 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
APA POBLE SEC, CE.,B 13 SANT IGNASI C.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 51 LLOREDA, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,E 05 BUFALA, C.F.,A
Jornada 28 19-05-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 60 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
CARMELO, C.D.,A 53 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 11 SANT GABRIEL, C.D.,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 02 EUROPA, C.E.,D
SANT IGNASI C.E.,B 31 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
LLOREDA, C.F.,C 11 APA POBLE SEC, CE.,B
BUFALA, C.F.,A 70 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
MARTINENC, F.C.,E 22 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 29 26-05-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 50 DON BOSCO, C.F.,B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C 22 CARMELO, C.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANT GABRIEL, C.D.,E 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
EUROPA, C.E.,D 43 SANT IGNASI C.E.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 61 LLOREDA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,B 22 BUFALA, C.F.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 26 MARTINENC, F.C.,E
Jornada 30 02-06-2019
CARMELO, C.D.,A 08 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 63 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANT IGNASI C.E.,B 73 SANT GABRIEL, C.D.,E
LLOREDA, C.F.,C 18 EUROPA, C.E.,D
BUFALA, C.F.,A 40 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,E 20 APA POBLE SEC, CE.,B
DON BOSCO, C.F.,B 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.