Competición | TEMPORADA 2018-2019

infantil primera divisio | grup 13

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
JESUS CATALONIA, C.F.,A 43 ASCÓ, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 00 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GANDESA, C.F.,A 51 RAPITENCA, U.E.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 22 ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 06 TORTOSA, C.D.,A
Descansa - MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 2 14-10-2018
ASCÓ, F.C.,A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 72 JESUS CATALONIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 54 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A 42 GANDESA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 71 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
MORA LA NOVA, AT,A 52 AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 3 21-10-2018
ASCÓ, F.C.,A 34 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 17 RAPITENCA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 06 ULLDECONA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 18 TORTOSA, C.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 21 MORA LA NOVA, AT,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 4 28-10-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa
RAPITENCA, U.E.,B 11 ASCÓ, F.C.,A
ULLDECONA, C.F.,A 82 JESUS CATALONIA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 24 GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 05 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 5 04-11-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 04 RAPITENCA, U.E.,B
ASCÓ, F.C.,A 14 ULLDECONA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 113 TORTOSA, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 11 MORA LA NOVA, AT,A
GANDESA, C.F.,A 80 AMPOSTA, C.F.,C
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 6 11-11-2018
RAPITENCA, U.E.,B - Descansa
ULLDECONA, C.F.,A 31 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TORTOSA, C.D.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
MORA LA NOVA, AT,A 44 JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 10 GANDESA, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
RAPITENCA, U.E.,B 13 ULLDECONA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 12 TORTOSA, C.D.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 MORA LA NOVA, AT,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 61 AMPOSTA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 01 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Descansa - GANDESA, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
ULLDECONA, C.F.,A - Descansa
TORTOSA, C.D.,A 50 RAPITENCA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT,A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,C 03 ASCÓ, F.C.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 24 JESUS CATALONIA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 9 02-12-2018
ULLDECONA, C.F.,A 22 TORTOSA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 111 MORA LA NOVA, AT,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 40 AMPOSTA, C.F.,C
ASCÓ, F.C.,A 24 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 28 GANDESA, C.F.,A
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 10 16-12-2018
Descansa - TORTOSA, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT,A 14 ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 07 RAPITENCA, U.E.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GANDESA, C.F.,A 31 ASCÓ, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
TORTOSA, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT,A
ULLDECONA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,C
RAPITENCA, U.E.,B - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - GANDESA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 13-01-2019
ASCÓ, F.C.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - GANDESA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,C
MORA LA NOVA, AT,A - Descansa
Jornada 13 20-01-2019
Descansa - ASCÓ, F.C.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C - MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 14 27-01-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ASCÓ, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
AMPOSTA, C.F.,C - Descansa
Jornada 15 03-02-2019
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ASCÓ, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 16 10-02-2019
RAPITENCA, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ULLDECONA, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
TORTOSA, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,C - GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - RAPITENCA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ULLDECONA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - TORTOSA, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,C
GANDESA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 18 24-02-2019
ULLDECONA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
TORTOSA, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
MORA LA NOVA, AT,A - ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,C - JESUS CATALONIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - ULLDECONA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - TORTOSA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - MORA LA NOVA, AT,A
ASCÓ, F.C.,A - AMPOSTA, C.F.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - GANDESA, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
TORTOSA, C.D.,A - ULLDECONA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A - RAPITENCA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
TORTOSA, C.D.,A - Descansa
ULLDECONA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT,A
RAPITENCA, U.E.,B - AMPOSTA, C.F.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ASCÓ, F.C.,A - GANDESA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
MORA LA NOVA, AT,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C - ULLDECONA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ASCÓ, F.C.,A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.