Competición | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 25

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
BUFALA, C.F.,B 61 TRINIDAD, C.D.,A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 13 PUBILLA CASAS, C.E.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 12 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 12 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 140 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 Pª BARC. ANGUERA,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 51 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
Jornada 2 14-10-2018
TRINIDAD, C.D.,A 310 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 012 BUFALA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 32 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
MARTINENC, F.C.,D 21 MONTAÑESA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 23 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. ANGUERA,E 010 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 02 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 3 21-10-2018
TRINIDAD, C.D.,A 81 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
BUFALA, C.F.,B 40 PUBILLA CASAS, C.E.,A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 13 MARTINENC, F.C.,D
MONTAÑESA, C.F.,B 21 TECNOFUTBOL C.F,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 61 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 20 Pª BARC. ANGUERA,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 50 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 4 28-10-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 08 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 60 TRINIDAD, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,D 25 BUFALA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 21 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 18 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,E 28 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
Jornada 5 04-11-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 14 PUBILLA CASAS, C.E.,A
TRINIDAD, C.D.,A 110 MARTINENC, F.C.,D
BUFALA, C.F.,B 61 TECNOFUTBOL C.F,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 60 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
MONTAÑESA, C.F.,B 60 Pª BARC. ANGUERA,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 11 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 33 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
Jornada 6 11-11-2018
PUBILLA CASAS, C.E.,A 24 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,D 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
TECNOFUTBOL C.F,B 42 TRINIDAD, C.D.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 17 BUFALA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,E 12 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 20 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Jornada 7 18-11-2018
PUBILLA CASAS, C.E.,A 33 MARTINENC, F.C.,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 08 TECNOFUTBOL C.F,B
TRINIDAD, C.D.,A 44 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
BUFALA, C.F.,B 100 Pª BARC. ANGUERA,E
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 22 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 10 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 24 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 90 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Jornada 8 25-11-2018
MARTINENC, F.C.,D 34 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
TECNOFUTBOL C.F,B 15 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
Pª BARC. ANGUERA,E 43 TRINIDAD, C.D.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 12 BUFALA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 42 MONTAÑESA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 9 02-12-2018
MARTINENC, F.C.,D 72 TECNOFUTBOL C.F,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 10 Pª BARC. ANGUERA,E
TRINIDAD, C.D.,A 26 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
BUFALA, C.F.,B 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
MONTAÑESA, C.F.,B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 31 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 10 16-12-2018
TECNOFUTBOL C.F,B 36 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 014 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. ANGUERA,E 26 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 60 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 102 TRINIDAD, C.D.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 22 BUFALA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 12 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 00 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 11 23-12-2018
TECNOFUTBOL C.F,B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
MARTINENC, F.C.,D 100 Pª BARC. ANGUERA,E
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 09 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
TRINIDAD, C.D.,A 213 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
BUFALA, C.F.,B 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 21 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 12 13-01-2019
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 017 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. ANGUERA,E 14 TECNOFUTBOL C.F,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 32 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 51 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 110 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 70 TRINIDAD, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 11 BUFALA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 10 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
Jornada 13 20-01-2019
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 22 Pª BARC. ANGUERA,E
TECNOFUTBOL C.F,B 20 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
MARTINENC, F.C.,D 11 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 05 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
TRINIDAD, C.D.,A 24 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
BUFALA, C.F.,B 20 MONTAÑESA, C.F.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 51 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
Jornada 14 27-01-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 50 Pª BARC. ANGUERA,E
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 42 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 55 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 12 PUBILLA CASAS, C.E.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 112 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 111 TRINIDAD, C.D.,A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 15 BUFALA, C.F.,B
Jornada 15 03-02-2019
Pª BARC. ANGUERA,E 19 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 010 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
TECNOFUTBOL C.F,B 34 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
MARTINENC, F.C.,D 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
PUBILLA CASAS, C.E.,A 35 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 16 MONTAÑESA, C.F.,B
TRINIDAD, C.D.,A 27 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
BUFALA, C.F.,B 32 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
TRINIDAD, C.D.,A 03 BUFALA, C.F.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 03 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 16 MONTAÑESA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,D 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 011 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
Pª BARC. ANGUERA,E 07 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 14 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 17 17-02-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 80 TRINIDAD, C.D.,A
BUFALA, C.F.,B 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 35 PUBILLA CASAS, C.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 42 MARTINENC, F.C.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 12 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 140 Pª BARC. ANGUERA,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 10 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
Jornada 18 24-02-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 31 TRINIDAD, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 03 BUFALA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,D 83 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
TECNOFUTBOL C.F,B 21 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 04 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,E 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 24 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 01 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 19 10-03-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 101 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
TRINIDAD, C.D.,A 211 PUBILLA CASAS, C.E.,A
BUFALA, C.F.,B 31 MARTINENC, F.C.,D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 45 TECNOFUTBOL C.F,B
MONTAÑESA, C.F.,B 61 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 41 Pª BARC. ANGUERA,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 02 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 20 17-03-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,A 110 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
MARTINENC, F.C.,D 32 TRINIDAD, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 04 BUFALA, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 37 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
Pª BARC. ANGUERA,E 110 MONTAÑESA, C.F.,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 21 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 21 24-03-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 03 PUBILLA CASAS, C.E.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 12 MARTINENC, F.C.,D
TRINIDAD, C.D.,A 110 TECNOFUTBOL C.F,B
BUFALA, C.F.,B 160 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 61 Pª BARC. ANGUERA,E
MONTAÑESA, C.F.,B 02 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 01 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
Jornada 22 31-03-2019
MARTINENC, F.C.,D 03 PUBILLA CASAS, C.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 90 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 34 TRINIDAD, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,E 09 BUFALA, C.F.,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 21 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 40 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 03 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 23 07-04-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 02 MARTINENC, F.C.,D
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 TECNOFUTBOL C.F,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 53 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
TRINIDAD, C.D.,A 61 Pª BARC. ANGUERA,E
BUFALA, C.F.,B 51 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 47 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 36 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Jornada 24 14-04-2019
TECNOFUTBOL C.F,B 21 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 013 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,E 14 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 50 TRINIDAD, C.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 01 BUFALA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 111 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 20 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 14 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 25 28-04-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 63 TECNOFUTBOL C.F,B
MARTINENC, F.C.,D 70 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 50 Pª BARC. ANGUERA,E
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 06 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
TRINIDAD, C.D.,A 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
BUFALA, C.F.,B 23 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
MONTAÑESA, C.F.,B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 26 05-05-2019
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 04 TECNOFUTBOL C.F,B
Pª BARC. ANGUERA,E 07 MARTINENC, F.C.,D
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 01 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 51 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 42 TRINIDAD, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 23 BUFALA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 23 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
MONTAÑESA, C.F.,B 02 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 27 12-05-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
TECNOFUTBOL C.F,B 100 Pª BARC. ANGUERA,E
MARTINENC, F.C.,D 11 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 20 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 09 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
TRINIDAD, C.D.,A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
BUFALA, C.F.,B 70 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 33 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 28 19-05-2019
Pª BARC. ANGUERA,E 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 12 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 31 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 51 PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 30 TRINIDAD, C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 12 BUFALA, C.F.,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 11 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 29 26-05-2019
Pª BARC. ANGUERA,E 09 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 01 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 08 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MARTINENC, F.C.,D 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B 16 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
TRINIDAD, C.D.,A 05 MONTAÑESA, C.F.,B
BUFALA, C.F.,B 51 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B
Jornada 30 02-06-2019
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,B 80 Pª BARC. ANGUERA,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,C 51 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 02 MARTINENC, F.C.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 21 PUBILLA CASAS, C.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 80 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. ,B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA,B 41 TRINIDAD, C.D.,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 20 BUFALA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.