Competición | TEMPORADA 2018-2019

juvenil primera divisio | grup 12

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
JESUS Y MARIA, U.D.,B 15 RAPITENCA, U.E.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 12 PERELLO, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,A 22 AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 03 TORTOSA, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 12 ULLDECONA, C.F.,A
EF ALCANAR,A - Descansa
ROQUETENC, C.D.,A 21 CAMARLES, C.F.,A
Jornada 2 14-10-2018
RAPITENCA, U.E.,B 40 ROQUETENC, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A 11 JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B 20 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,A 40 LA SENIA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A 40 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A 52 EF ALCANAR,A
Jornada 3 21-10-2018
RAPITENCA, U.E.,B 70 PERELLO, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 21 AMPOSTA, C.F.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 05 TORTOSA, C.D.,A
LA SENIA, C.F.,A 63 ULLDECONA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F.,A 33 CAMARLES, C.F.,A
EF ALCANAR,A 10 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 4 28-10-2018
PERELLO, C.E.,A 23 ROQUETENC, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B 04 RAPITENCA, U.E.,B
TORTOSA, C.D.,A 40 JESUS Y MARIA, U.D.,B
ULLDECONA, C.F.,A 33 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Descansa - LA SENIA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A 53 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
EF ALCANAR,A 33 JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
PERELLO, C.E.,A 33 AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,B 24 TORTOSA, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 24 ULLDECONA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - Descansa
LA SENIA, C.F.,A 30 CAMARLES, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 02 EF ALCANAR,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 34 ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 6 11-11-2018
AMPOSTA, C.F.,B 53 ROQUETENC, C.D.,A
TORTOSA, C.D.,A 60 PERELLO, C.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A 34 RAPITENCA, U.E.,B
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D.,B
CAMARLES, C.F.,A 63 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
EF ALCANAR,A 03 LA SENIA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 34 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 7 18-11-2018
AMPOSTA, C.F.,B 06 TORTOSA, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A 02 ULLDECONA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - Descansa
JESUS Y MARIA, U.D.,B 07 CAMARLES, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 12 EF ALCANAR,A
LA SENIA, C.F.,A 03 JESUS CATALONIA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 20 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 8 25-11-2018
TORTOSA, C.D.,A 81 ROQUETENC, C.D.,A
ULLDECONA, C.F.,A 22 AMPOSTA, C.F.,B
Descansa - PERELLO, C.E.,A
CAMARLES, C.F.,A 10 RAPITENCA, U.E.,B
EF ALCANAR,A 10 JESUS Y MARIA, U.D.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A 42 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 05 LA SENIA, C.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
TORTOSA, C.D.,A 51 ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - Descansa
PERELLO, C.E.,A 03 CAMARLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 42 EF ALCANAR,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 34 JESUS CATALONIA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ROQUETENC, C.D.,A 34 LA SENIA, C.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
ULLDECONA, C.F.,A 41 ROQUETENC, C.D.,A
Descansa - TORTOSA, C.D.,A
CAMARLES, C.F.,A 30 AMPOSTA, C.F.,B
EF ALCANAR,A 41 PERELLO, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 13 RAPITENCA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 60 JESUS Y MARIA, U.D.,B
LA SENIA, C.F.,A 60 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
ULLDECONA, C.F.,A - Descansa
TORTOSA, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
EF ALCANAR,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - LA SENIA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 12 13-01-2019
ROQUETENC, C.D.,A - Descansa
CAMARLES, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
EF ALCANAR,A - TORTOSA, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - PERELLO, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Jornada 13 20-01-2019
Descansa - CAMARLES, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - EF ALCANAR,A
TORTOSA, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
PERELLO, C.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - ROQUETENC, C.D.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 27-01-2019
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
PERELLO, C.E.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B - LA SENIA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ULLDECONA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Descansa - EF ALCANAR,A
CAMARLES, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 15 03-02-2019
ROQUETENC, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - PERELLO, C.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
LA SENIA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ULLDECONA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - Descansa
EF ALCANAR,A - CAMARLES, C.F.,A
Jornada 16 10-02-2019
PERELLO, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
TORTOSA, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CAMARLES, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - EF ALCANAR,A
Jornada 17 17-02-2019
ROQUETENC, C.D.,A - PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - TORTOSA, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - ULLDECONA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - CAMARLES, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - EF ALCANAR,A
Jornada 18 24-02-2019
AMPOSTA, C.F.,B - PERELLO, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
ULLDECONA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Descansa - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
CAMARLES, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
EF ALCANAR,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ROQUETENC, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 19 10-03-2019
ROQUETENC, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
PERELLO, C.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B - ULLDECONA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - CAMARLES, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - EF ALCANAR,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
ULLDECONA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
Descansa - RAPITENCA, U.E.,B
CAMARLES, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
EF ALCANAR,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 21 24-03-2019
ROQUETENC, C.D.,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ULLDECONA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - Descansa
RAPITENCA, U.E.,B - CAMARLES, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - EF ALCANAR,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 22 31-03-2019
ULLDECONA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,B
CAMARLES, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
EF ALCANAR,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 23 07-04-2019
ROQUETENC, C.D.,A - ULLDECONA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - Descansa
AMPOSTA, C.F.,B - CAMARLES, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - EF ALCANAR,A
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
Descansa - ULLDECONA, C.F.,A
CAMARLES, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B - EF ALCANAR,A
PERELLO, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
LA SENIA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - ROQUETENC, C.D.,A
ULLDECONA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - EF ALCANAR,A
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
RAPITENCA, U.E.,B - LA SENIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 26 05-05-2019
CAMARLES, C.F.,A - Descansa
EF ALCANAR,A - ULLDECONA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOSTA, C.F.,B
LA SENIA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.