Competición | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
Pª BARC. ANGUERA,B 80 VETERANS CATALUNYA,AF,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 23 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 40 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 20 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 32 POBLE NOU ,AT.,C
CANYELLES,C.E.,A 14 APA POBLE SEC, CE.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 25 VALLDOREIX FC,B
SINGUERLIN, C.F.,B 10 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 2 14-10-2018
VETERANS CATALUNYA,AF,C 54 SINGUERLIN, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 32 Pª BARC. ANGUERA,B
CATALONIA, U.B.,C 12 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
SISTRELLS C.F.,A 35 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
POBLE NOU ,AT.,C 17 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
APA POBLE SEC, CE.,B 70 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
VALLDOREIX FC,B 11 CANYELLES,C.E.,A
DON BOSCO, C.F.,B 03 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
Jornada 3 21-10-2018
VETERANS CATALUNYA,AF,C 28 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 70 CATALONIA, U.B.,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 24 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 60 POBLE NOU ,AT.,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 02 APA POBLE SEC, CE.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 13 VALLDOREIX FC,B
CANYELLES,C.E.,A 20 DON BOSCO, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 12 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
Jornada 4 28-10-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 63 SINGUERLIN, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,C 11 VETERANS CATALUNYA,AF,C
SISTRELLS C.F.,A 11 Pª BARC. ANGUERA,B
POBLE NOU ,AT.,C 25 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
APA POBLE SEC, CE.,B 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
VALLDOREIX FC,B 23 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
DON BOSCO, C.F.,B 43 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 10 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 5 04-11-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 40 CATALONIA, U.B.,C
VETERANS CATALUNYA,AF,C 214 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 40 POBLE NOU ,AT.,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 09 APA POBLE SEC, CE.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 21 VALLDOREIX FC,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 72 DON BOSCO, C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 23 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
SINGUERLIN, C.F.,B 23 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 6 11-11-2018
CATALONIA, U.B.,C 31 SINGUERLIN, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,A 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
POBLE NOU ,AT.,C 82 VETERANS CATALUNYA,AF,C
APA POBLE SEC, CE.,B 10 Pª BARC. ANGUERA,B
VALLDOREIX FC,B 52 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
DON BOSCO, C.F.,B 38 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 23 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
CANYELLES,C.E.,A 62 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 7 18-11-2018
CATALONIA, U.B.,C 04 SISTRELLS C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 32 POBLE NOU ,AT.,C
VETERANS CATALUNYA,AF,C 110 APA POBLE SEC, CE.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 23 VALLDOREIX FC,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 26 DON BOSCO, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 33 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 50 CANYELLES,C.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 40 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 8 25-11-2018
SISTRELLS C.F.,A 24 SINGUERLIN, C.F.,B
POBLE NOU ,AT.,C 11 CATALONIA, U.B.,C
APA POBLE SEC, CE.,B 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
VALLDOREIX FC,B 100 VETERANS CATALUNYA,AF,C
DON BOSCO, C.F.,B 02 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 12 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
CANYELLES,C.E.,A 13 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 13 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
Jornada 9 02-12-2018
SISTRELLS C.F.,A 31 POBLE NOU ,AT.,C
CATALONIA, U.B.,C 05 APA POBLE SEC, CE.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 24 VALLDOREIX FC,B
VETERANS CATALUNYA,AF,C 02 DON BOSCO, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 30 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 32 CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SINGUERLIN, C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
Jornada 10 16-12-2018
POBLE NOU ,AT.,C 33 SINGUERLIN, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 11 SISTRELLS C.F.,A
VALLDOREIX FC,B 60 CATALONIA, U.B.,C
DON BOSCO, C.F.,B 17 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 41 VETERANS CATALUNYA,AF,C
CANYELLES,C.E.,A 23 Pª BARC. ANGUERA,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 14 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 11 23-12-2018
POBLE NOU ,AT.,C 14 APA POBLE SEC, CE.,B
SISTRELLS C.F.,A 25 VALLDOREIX FC,B
CATALONIA, U.B.,C 20 DON BOSCO, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 10 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
VETERANS CATALUNYA,AF,C 32 CANYELLES,C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 71 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 20 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
SINGUERLIN, C.F.,B 15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 12 13-01-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 131 SINGUERLIN, C.F.,B
VALLDOREIX FC,B 60 POBLE NOU ,AT.,C
DON BOSCO, C.F.,B 14 SISTRELLS C.F.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 31 CATALONIA, U.B.,C
CANYELLES,C.E.,A 01 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 14 VETERANS CATALUNYA,AF,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 32 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
Jornada 13 20-01-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 20 VALLDOREIX FC,B
POBLE NOU ,AT.,C 35 DON BOSCO, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,A 41 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
CATALONIA, U.B.,C 11 CANYELLES,C.E.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
VETERANS CATALUNYA,AF,C 26 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
Pª BARC. ANGUERA,B 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SINGUERLIN, C.F.,B 22 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
Jornada 14 27-01-2019
SINGUERLIN, C.F.,B 24 VALLDOREIX FC,B
DON BOSCO, C.F.,B 13 APA POBLE SEC, CE.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 34 POBLE NOU ,AT.,C
CANYELLES,C.E.,A 24 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 20 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 90 VETERANS CATALUNYA,AF,C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 15 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 15 03-02-2019
VALLDOREIX FC,B 22 DON BOSCO, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 40 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
POBLE NOU ,AT.,C 14 CANYELLES,C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 30 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
CATALONIA, U.B.,C 04 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
VETERANS CATALUNYA,AF,C 17 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 12 SINGUERLIN, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
VETERANS CATALUNYA,AF,C 14 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 100 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
CATALONIA, U.B.,C 05 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SISTRELLS C.F.,A 04 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
POBLE NOU ,AT.,C 52 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
APA POBLE SEC, CE.,B 80 CANYELLES,C.E.,A
VALLDOREIX FC,B 31 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
DON BOSCO, C.F.,B 62 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 17 17-02-2019
SINGUERLIN, C.F.,B 70 VETERANS CATALUNYA,AF,C
Pª BARC. ANGUERA,B 31 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 21 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 50 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 81 POBLE NOU ,AT.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 010 APA POBLE SEC, CE.,B
CANYELLES,C.E.,A 19 VALLDOREIX FC,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 32 DON BOSCO, C.F.,B
Jornada 18 24-02-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 60 VETERANS CATALUNYA,AF,C
CATALONIA, U.B.,C 14 Pª BARC. ANGUERA,B
SISTRELLS C.F.,A 33 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
POBLE NOU ,AT.,C 18 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
APA POBLE SEC, CE.,B 31 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
VALLDOREIX FC,B 40 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
DON BOSCO, C.F.,B 32 CANYELLES,C.E.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 43 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 19 10-03-2019
SINGUERLIN, C.F.,B 37 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
VETERANS CATALUNYA,AF,C 32 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 31 SISTRELLS C.F.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 33 POBLE NOU ,AT.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 33 APA POBLE SEC, CE.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B 31 VALLDOREIX FC,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 21 DON BOSCO, C.F.,B
CANYELLES,C.E.,A 03 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
Jornada 20 17-03-2019
CATALONIA, U.B.,C 35 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SISTRELLS C.F.,A 50 VETERANS CATALUNYA,AF,C
POBLE NOU ,AT.,C 45 Pª BARC. ANGUERA,B
APA POBLE SEC, CE.,B 90 SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
VALLDOREIX FC,B 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
DON BOSCO, C.F.,B 05 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C 01 Pª BARC. BARCINO, CE.,C
CANYELLES,C.E.,A 30 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 21 24-03-2019
SINGUERLIN, C.F.,B 32 CATALONIA, U.B.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - SISTRELLS C.F.,A
VETERANS CATALUNYA,AF,C 06 POBLE NOU ,AT.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 14 APA POBLE SEC, CE.,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A 03 VALLDOREIX FC,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - DON BOSCO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,C 30 CANYELLES,C.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
SISTRELLS C.F.,A - CATALONIA, U.B.,C
POBLE NOU ,AT.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,B - VETERANS CATALUNYA,AF,C
VALLDOREIX FC,B - Pª BARC. ANGUERA,B
DON BOSCO, C.F.,B - SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CANYELLES,C.E.,A - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 23 07-04-2019
SINGUERLIN, C.F.,B - SISTRELLS C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C - POBLE NOU ,AT.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - APA POBLE SEC, CE.,B
VETERANS CATALUNYA,AF,C - VALLDOREIX FC,B
Pª BARC. ANGUERA,B - DON BOSCO, C.F.,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A - SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - CANYELLES,C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Jornada 24 14-04-2019
POBLE NOU ,AT.,C - SISTRELLS C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,B - CATALONIA, U.B.,C
VALLDOREIX FC,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
DON BOSCO, C.F.,B - VETERANS CATALUNYA,AF,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C - Pª BARC. ANGUERA,B
CANYELLES,C.E.,A - SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 25 28-04-2019
SINGUERLIN, C.F.,B - POBLE NOU ,AT.,C
SISTRELLS C.F.,A - APA POBLE SEC, CE.,B
CATALONIA, U.B.,C - VALLDOREIX FC,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - DON BOSCO, C.F.,B
VETERANS CATALUNYA,AF,C - SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. ANGUERA,B - CANYELLES,C.E.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A - Pª BARC. BARCINO, CE.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
Jornada 26 05-05-2019
APA POBLE SEC, CE.,B - POBLE NOU ,AT.,C
VALLDOREIX FC,B - SISTRELLS C.F.,A
DON BOSCO, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CANYELLES,C.E.,A - VETERANS CATALUNYA,AF,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 27 12-05-2019
SINGUERLIN, C.F.,B - APA POBLE SEC, CE.,B
POBLE NOU ,AT.,C - VALLDOREIX FC,B
SISTRELLS C.F.,A - DON BOSCO, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,C - SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - CANYELLES,C.E.,A
VETERANS CATALUNYA,AF,C - Pª BARC. BARCINO, CE.,C
Pª BARC. ANGUERA,B - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 28 19-05-2019
VALLDOREIX FC,B - APA POBLE SEC, CE.,B
DON BOSCO, C.F.,B - POBLE NOU ,AT.,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C - SISTRELLS C.F.,A
CANYELLES,C.E.,A - CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - VETERANS CATALUNYA,AF,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - Pª BARC. ANGUERA,B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 29 26-05-2019
VALLDOREIX FC,B - SINGUERLIN, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,B - DON BOSCO, C.F.,B
POBLE NOU ,AT.,C - SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C
SISTRELLS C.F.,A - CANYELLES,C.E.,A
CATALONIA, U.B.,C - Pª BARC. BARCINO, CE.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B
VETERANS CATALUNYA,AF,C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. ANGUERA,B - SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A
Jornada 30 02-06-2019
DON BOSCO, C.F.,B - VALLDOREIX FC,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,C - APA POBLE SEC, CE.,B
CANYELLES,C.E.,A - POBLE NOU ,AT.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,C - SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,B - CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE.,A - VETERANS CATALUNYA,AF,C
SINGUERLIN, C.F.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.