Competición | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 19

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
POBLE NOU ,AT.,B 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 01 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 14 SANT ANDREU, U.E,E
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
IMPERIO , C.F.,A 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,B
DAUMAR CLUB ,A 12 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 2 14-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 03 DAUMAR CLUB ,A
Pª BARC. CINC COPES,B 31 POBLE NOU ,AT.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SANT ANDREU, U.E,E 01 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 15 SANTA EULALIA, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D.,B 03 IMPERIO , C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,C 01 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 3 21-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 43 Pª BARC. CINC COPES,B
POBLE NOU ,AT.,B 33 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 01 SANT ANDREU, U.E,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 142 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D.,B
IMPERIO , C.F.,A 02 CAN BUXERES, F.C.,C
DAUMAR CLUB ,A 01 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 4 28-10-2018
Pª BARC. CINC COPES,B 55 DAUMAR CLUB ,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
SANT ANDREU, U.E,E 50 POBLE NOU ,AT.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 28 SANTA EULALIA, C.F.,D
CAN BUXERES, F.C.,C
R
Descansa
DIAGONAL CLUB ESP.,A 55 IMPERIO , C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
Pª BARC. CINC COPES,B 25 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 04 SANT ANDREU, U.E,E
POBLE NOU ,AT.,B 32 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 100 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 17 CAN BUXERES, F.C.,C
Descansa
R
DIAGONAL CLUB ESP.,A
DAUMAR CLUB ,A 41 IMPERIO , C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 30 DAUMAR CLUB ,A
SANT ANDREU, U.E,E 31 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 40 POBLE NOU ,AT.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 016 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
CAN BUXERES, F.C.,C 52 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 23 SANTA EULALIA, C.F.,D
IMPERIO , C.F.,A
R
Descansa
Jornada 7 18-11-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 20 SANT ANDREU, U.E,E
Pª BARC. CINC COPES,B 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
POBLE NOU ,AT.,B 81 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 12 CAN BUXERES, F.C.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 63 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANTA EULALIA, C.F.,D 43 IMPERIO , C.F.,A
DAUMAR CLUB ,A
R
Descansa
Jornada 8 25-11-2018
SANT ANDREU, U.E,E 04 DAUMAR CLUB ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 015 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 12 Pª BARC. CINC COPES,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 114 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
CAN BUXERES, F.C.,C 40 POBLE NOU ,AT.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
IMPERIO , C.F.,A 11 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Descansa
R
SANTA EULALIA, C.F.,D
Jornada 9 02-12-2018
SANT ANDREU, U.E,E 83 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. CINC COPES,B 60 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 03 CAN BUXERES, F.C.,C
POBLE NOU ,AT.,B 22 DIAGONAL CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 41 IMPERIO , C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
R
Descansa
DAUMAR CLUB ,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,D
Jornada 10 16-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 25 DAUMAR CLUB ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 22 SANT ANDREU, U.E,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 39 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 32 Pª BARC. CINC COPES,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
IMPERIO , C.F.,A 31 POBLE NOU ,AT.,B
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SANTA EULALIA, C.F.,D 16 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 11 23-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT ANDREU, U.E,E 80 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 11 CAN BUXERES, F.C.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 10 DIAGONAL CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 01 IMPERIO , C.F.,A
POBLE NOU ,AT.,B
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 22 SANTA EULALIA, C.F.,D
DAUMAR CLUB ,A 52 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 12 13-01-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 13 DAUMAR CLUB ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
CAN BUXERES, F.C.,C 31 SANT ANDREU, U.E,E
DIAGONAL CLUB ESP.,A 44 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
IMPERIO , C.F.,A 01 Pª BARC. CINC COPES,B
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 30 POBLE NOU ,AT.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 16 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 100 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 08 CAN BUXERES, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E,E 20 DIAGONAL CLUB ESP.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 30 IMPERIO , C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,B
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 34 SANTA EULALIA, C.F.,D
POBLE NOU ,AT.,B 43 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
DAUMAR CLUB ,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Jornada 14 27-01-2019
DAUMAR CLUB ,A 101 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 10 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
IMPERIO , C.F.,A 14 SANT ANDREU, U.E,E
Descansa
R
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 21 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 61 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 50 POBLE NOU ,AT.,B
Jornada 15 03-02-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,B 010 CAN BUXERES, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 24 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 35 IMPERIO , C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,E
R
Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 11 SANTA EULALIA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,B 12 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
POBLE NOU ,AT.,B 34 DAUMAR CLUB ,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 23 POBLE NOU ,AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 63 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SANT ANDREU, U.E,E 22 SANTA EULALIA, C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 31 IMPERIO , C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 38 DIAGONAL CLUB ESP.,A
CAN BUXERES, F.C.,C 22 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 17 17-02-2019
DAUMAR CLUB ,A 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
POBLE NOU ,AT.,B 02 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 68 SANT ANDREU, U.E,E
SANTA EULALIA, C.F.,D 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
IMPERIO , C.F.,A 70 TURO PEIRA, C.C.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 03 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 18 24-02-2019
Pª BARC. CINC COPES,B 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 63 POBLE NOU ,AT.,B
SANT ANDREU, U.E,E 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 18 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 21 SANTA EULALIA, C.F.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,C 31 IMPERIO , C.F.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A 05 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 19 10-03-2019
DAUMAR CLUB ,A 71 Pª BARC. CINC COPES,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
POBLE NOU ,AT.,B 27 SANT ANDREU, U.E,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 131 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,C
IMPERIO , C.F.,A 24 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 20 17-03-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 80 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT ANDREU, U.E,E 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 07 POBLE NOU ,AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 17 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
CAN BUXERES, F.C.,C 41 SANTA EULALIA, C.F.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A
R
Descansa
IMPERIO , C.F.,A 16 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 21 24-03-2019
DAUMAR CLUB ,A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 23 SANT ANDREU, U.E,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
POBLE NOU ,AT.,B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 111 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 22 CAN BUXERES, F.C.,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 23 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
SANT ANDREU, U.E,E 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 13 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 13 POBLE NOU ,AT.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A 52 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
IMPERIO , C.F.,A 21 SANTA EULALIA, C.F.,D
Descansa
R
DAUMAR CLUB ,A
Jornada 23 07-04-2019
DAUMAR CLUB ,A 43 SANT ANDREU, U.E,E
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 121 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 42 TURO PEIRA, C.C.D.,B
POBLE NOU ,AT.,B 24 CAN BUXERES, F.C.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 30 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 45 IMPERIO , C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,D
R
Descansa
Jornada 24 14-04-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 115 SANT ANDREU, U.E,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 35 Pª BARC. CINC COPES,B
CAN BUXERES, F.C.,C 92 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 32 POBLE NOU ,AT.,B
IMPERIO , C.F.,A 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 13 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 25 28-04-2019
DAUMAR CLUB ,A 151 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E,E 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 171 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 02 CAN BUXERES, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 01 DIAGONAL CLUB ESP.,A
POBLE NOU ,AT.,B 11 IMPERIO , C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 31 SANTA EULALIA, C.F.,D
Jornada 26 05-05-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 120 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 111 SANT ANDREU, U.E,E
CAN BUXERES, F.C.,C 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 22 Pª BARC. CINC COPES,B
IMPERIO , C.F.,A 34 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Descansa
R
POBLE NOU ,AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 04 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 27 12-05-2019
DAUMAR CLUB ,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 52 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,E 14 CAN BUXERES, F.C.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 10 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 35 IMPERIO , C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
R
Descansa
POBLE NOU ,AT.,B 16 SANTA EULALIA, C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 70 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 28 19-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,B 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CAN BUXERES, F.C.,C 170 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 01 SANT ANDREU, U.E,E
IMPERIO , C.F.,A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 61 POBLE NOU ,AT.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 21 DAUMAR CLUB ,A
Jornada 29 26-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D.,B 56 DAUMAR CLUB ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 01 CAN BUXERES, F.C.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 13 DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,E 14 IMPERIO , C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES,B 30 SANTA EULALIA, C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
POBLE NOU ,AT.,B 56 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Jornada 30 02-06-2019
CAN BUXERES, F.C.,C 81 TURO PEIRA, C.C.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
IMPERIO , C.F.,A 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E,E
SANTA EULALIA, C.F.,D 05 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 88 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
DAUMAR CLUB ,A 52 POBLE NOU ,AT.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.