Competición | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 15

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 16-09-2018
Pª BARC. ANGUERA,B 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
AGUILA U.D.,A 35 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 20 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 14 MONTAÑESA, C.F.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 03 LA FLORIDA C.F.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 72 VALLDOREIX F.C.,B
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,B
ALEGRIA, C.D.,A 03 Pª BARC. BARCINO, CE,A
Jornada 2 23-09-2018
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 32 ALEGRIA, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 80 Pª BARC. ANGUERA,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 51 AGUILA U.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 01 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
LA FLORIDA C.F.,B 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
VALLDOREIX F.C.,B 34 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
APA POBLE SEC, CE.,B 11 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Pª BARC. BARCINO, CE,A
R
Descansa
Jornada 3 30-09-2018
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 31 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 27 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
AGUILA U.D.,A 05 MONTAÑESA, C.F.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 22 LA FLORIDA C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 31 VALLDOREIX F.C.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 13 APA POBLE SEC, CE.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 12 Pª BARC. BARCINO, CE,A
ALEGRIA, C.D.,A
R
Descansa
Jornada 4 07-10-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 33 ALEGRIA, C.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 20 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
MONTAÑESA, C.F.,B 40 Pª BARC. ANGUERA,B
LA FLORIDA C.F.,B 81 AGUILA U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,B 13 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
APA POBLE SEC, CE.,B 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Pª BARC. BARCINO, CE,A 31 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Jornada 5 14-10-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 33 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 32 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 14 LA FLORIDA C.F.,B
AGUILA U.D.,A 312 VALLDOREIX F.C.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 25 APA POBLE SEC, CE.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 03 Pª BARC. BARCINO, CE,A
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
ALEGRIA, C.D.,A 30 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Jornada 6 21-10-2018
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 31 ALEGRIA, C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
LA FLORIDA C.F.,B 11 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
VALLDOREIX F.C.,B 71 Pª BARC. ANGUERA,B
APA POBLE SEC, CE.,B 80 AGUILA U.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,A 31 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 02 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 28-10-2018
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 10 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 34 LA FLORIDA C.F.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 12 VALLDOREIX F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 23 APA POBLE SEC, CE.,B
AGUILA U.D.,A 08 Pª BARC. BARCINO, CE,A
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 12 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
ALEGRIA, C.D.,A 10 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 04-11-2018
MONTAÑESA, C.F.,B 21 ALEGRIA, C.D.,A
LA FLORIDA C.F.,B 12 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
VALLDOREIX F.C.,B 31 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 31 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Pª BARC. BARCINO, CE,A 61 Pª BARC. ANGUERA,B
Descansa
R
AGUILA U.D.,A
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 32 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 12 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 9 11-11-2018
MONTAÑESA, C.F.,B 31 LA FLORIDA C.F.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 02 VALLDOREIX F.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 23 APA POBLE SEC, CE.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 20 Pª BARC. BARCINO, CE,A
Pª BARC. ANGUERA,B
R
Descansa
AGUILA U.D.,A 110 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 30 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
ALEGRIA, C.D.,A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 10 18-11-2018
LA FLORIDA C.F.,B 11 ALEGRIA, C.D.,A
VALLDOREIX F.C.,B 14 MONTAÑESA, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 23 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Descansa
R
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 53 Pª BARC. ANGUERA,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A - AGUILA U.D.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 31 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Jornada 11 25-11-2018
LA FLORIDA C.F.,B 22 VALLDOREIX F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 41 APA POBLE SEC, CE.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 10 Pª BARC. BARCINO, CE,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
R
Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 34 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Pª BARC. ANGUERA,B 21 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
AGUILA U.D.,A 04 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ALEGRIA, C.D.,A 14 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Jornada 12 02-12-2018
VALLDOREIX F.C.,B 30 ALEGRIA, C.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,B 11 LA FLORIDA C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 12 MONTAÑESA, C.F.,B
Descansa
R
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 40 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 23 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 70 Pª BARC. ANGUERA,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 71 AGUILA U.D.,A
Jornada 13 16-12-2018
VALLDOREIX F.C.,B 17 APA POBLE SEC, CE.,B
LA FLORIDA C.F.,B 11 Pª BARC. BARCINO, CE,A
MONTAÑESA, C.F.,B
R
Descansa
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 13 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 30 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Pª BARC. ANGUERA,B 24 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
ALEGRIA, C.D.,A 50 AGUILA U.D.,A
Jornada 14 23-12-2018
ALEGRIA, C.D.,A 14 APA POBLE SEC, CE.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 00 VALLDOREIX F.C.,B
Descansa
R
LA FLORIDA C.F.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 04 MONTAÑESA, C.F.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 32 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
AGUILA U.D.,A 12 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 15 13-01-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 22 Pª BARC. BARCINO, CE,A
VALLDOREIX F.C.,B
R
Descansa
LA FLORIDA C.F.,B 23 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
MONTAÑESA, C.F.,B 22 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 51 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 62 AGUILA U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 23 ALEGRIA, C.D.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 20-01-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 01 Pª BARC. ANGUERA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 82 AGUILA U.D.,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 32 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
MONTAÑESA, C.F.,B 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
LA FLORIDA C.F.,B 23 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
VALLDOREIX F.C.,B 13 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
APA POBLE SEC, CE.,B
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,A 13 ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 17 27-01-2019
ALEGRIA, C.D.,A 11 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Pª BARC. ANGUERA,B 53 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
AGUILA U.D.,A 25 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 21 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 10 LA FLORIDA C.F.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 12 VALLDOREIX F.C.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 52 APA POBLE SEC, CE.,B
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,A
Jornada 18 03-02-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 11 Pª BARC. ANGUERA,B
MONTAÑESA, C.F.,B 150 AGUILA U.D.,A
LA FLORIDA C.F.,B 13 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
VALLDOREIX F.C.,B 35 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
APA POBLE SEC, CE.,B 31 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Pª BARC. BARCINO, CE,A 03 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Descansa
R
ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 19 10-02-2019
ALEGRIA, C.D.,A 12 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 02 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Pª BARC. ANGUERA,B 12 MONTAÑESA, C.F.,B
AGUILA U.D.,A 36 LA FLORIDA C.F.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 02 VALLDOREIX F.C.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 12 APA POBLE SEC, CE.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 02 Pª BARC. BARCINO, CE,A
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
R
Descansa
Jornada 20 17-02-2019
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 10 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 10 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
LA FLORIDA C.F.,B 42 Pª BARC. ANGUERA,B
VALLDOREIX F.C.,B - AGUILA U.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,B 32 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,A 52 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Descansa
R
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 43 ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 21 24-02-2019
ALEGRIA, C.D.,A 12 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 22 MONTAÑESA, C.F.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 14 LA FLORIDA C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 45 VALLDOREIX F.C.,B
AGUILA U.D.,A 03 APA POBLE SEC, CE.,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 22 Pª BARC. BARCINO, CE,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
R
Descansa
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 12 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
Jornada 22 10-03-2019
MONTAÑESA, C.F.,B 22 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
LA FLORIDA C.F.,B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
VALLDOREIX F.C.,B 61 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
APA POBLE SEC, CE.,B 71 Pª BARC. ANGUERA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A - AGUILA U.D.,A
Descansa
R
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 34 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 41 ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 23 17-03-2019
ALEGRIA, C.D.,A 11 MONTAÑESA, C.F.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 21 LA FLORIDA C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 13 VALLDOREIX F.C.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 02 APA POBLE SEC, CE.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 00 Pª BARC. BARCINO, CE,A
AGUILA U.D.,A
R
Descansa
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 03 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 22 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 24-03-2019
LA FLORIDA C.F.,B 31 MONTAÑESA, C.F.,B
VALLDOREIX F.C.,B 34 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
APA POBLE SEC, CE.,B 31 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A - AGUILA U.D.,A
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 34 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 31 ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 25 31-03-2019
ALEGRIA, C.D.,A 04 LA FLORIDA C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 15 VALLDOREIX F.C.,B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 03 APA POBLE SEC, CE.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 02 Pª BARC. BARCINO, CE,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA,B 43 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
AGUILA U.D.,A - PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 36 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 26 07-04-2019
VALLDOREIX F.C.,B 20 LA FLORIDA C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,B 10 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 21 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 93 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 64 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - AGUILA U.D.,A
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 21 ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 27 14-04-2019
ALEGRIA, C.D.,A 32 VALLDOREIX F.C.,B
LA FLORIDA C.F.,B 24 APA POBLE SEC, CE.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 01 Pª BARC. BARCINO, CE,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 04 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 31 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
Pª BARC. ANGUERA,B 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
AGUILA U.D.,A - ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Jornada 28 28-04-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 51 VALLDOREIX F.C.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,A 21 LA FLORIDA C.F.,B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 35 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 51 UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 30 Pª BARC. ANGUERA,B
AGUILA U.D.,A - ALEGRIA, C.D.,A
Jornada 29 05-05-2019
APA POBLE SEC, CE.,B 20 ALEGRIA, C.D.,A
VALLDOREIX F.C.,B 41 Pª BARC. BARCINO, CE,A
LA FLORIDA C.F.,B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,B 16 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B 20 PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C 04 ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A
Pª BARC. ANGUERA,B - AGUILA U.D.,A
Jornada 30 12-05-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,A 31 APA POBLE SEC, CE.,B
Descansa
R
VALLDOREIX F.C.,B
HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO,A 42 LA FLORIDA C.F.,B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB,A 41 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 12 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,B
ATHLETIC BARCELONA PUBILLA CASAS C.F. ,A 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
AGUILA U.D.,A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, UD,C
ALEGRIA, C.D.,A 01 Pª BARC. ANGUERA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.