Competición | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 20

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 23-09-2018
DELTEBRE, U.E.,A 40 LA CAVA, C.D.,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 32 XERTA,C.F.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 23 ARNES CLUB ESPORTIU,A
AMPOSTA, C.F.,B 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
BENISSANET, C.D.,A 42 TIVENYS, U.E.,A
VILALBA,F.C.,A 13 GINESTAR, C.D.,A
Jornada 2 30-09-2018
LA CAVA, C.D.,B 11 VILALBA,F.C.,A
XERTA,C.F.,A 21 DELTEBRE, U.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 41 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 42 LA FATARELLA, C.E.,A
TIVENYS, U.E.,A 11 AMPOSTA, C.F.,B
GINESTAR, C.D.,A 21 BENISSANET, C.D.,A
Jornada 3 07-10-2018
LA CAVA, C.D.,B 12 XERTA,C.F.,A
DELTEBRE, U.E.,A 01 ARNES CLUB ESPORTIU,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA FATARELLA, C.E.,A 23 TIVENYS, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B 21 GINESTAR, C.D.,A
VILALBA,F.C.,A 26 BENISSANET, C.D.,A
Jornada 4 14-10-2018
XERTA,C.F.,A 31 VILALBA,F.C.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 30 LA CAVA, C.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 51 DELTEBRE, U.E.,A
TIVENYS, U.E.,A 23 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
GINESTAR, C.D.,A 20 LA FATARELLA, C.E.,A
BENISSANET, C.D.,A 11 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 5 21-10-2018
XERTA,C.F.,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
LA CAVA, C.D.,B 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
DELTEBRE, U.E.,A 40 TIVENYS, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 23 GINESTAR, C.D.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 22 BENISSANET, C.D.,A
VILALBA,F.C.,A 21 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 6 28-10-2018
ARNES CLUB ESPORTIU,A 42 VILALBA,F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 41 XERTA,C.F.,A
TIVENYS, U.E.,A 22 LA CAVA, C.D.,B
GINESTAR, C.D.,A 02 DELTEBRE, U.E.,A
BENISSANET, C.D.,A 53 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
AMPOSTA, C.F.,B 30 LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 7 04-11-2018
ARNES CLUB ESPORTIU,A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
XERTA,C.F.,A 33 TIVENYS, U.E.,A
LA CAVA, C.D.,B 14 GINESTAR, C.D.,A
DELTEBRE, U.E.,A 01 BENISSANET, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 01 AMPOSTA, C.F.,B
VILALBA,F.C.,A 12 LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 8 11-11-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 32 VILALBA,F.C.,A
TIVENYS, U.E.,A 03 ARNES CLUB ESPORTIU,A
GINESTAR, C.D.,A 41 XERTA,C.F.,A
BENISSANET, C.D.,A 112 LA CAVA, C.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B 41 DELTEBRE, U.E.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 11 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Jornada 9 18-11-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 72 TIVENYS, U.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 40 GINESTAR, C.D.,A
XERTA,C.F.,A 14 BENISSANET, C.D.,A
LA CAVA, C.D.,B 01 AMPOSTA, C.F.,B
DELTEBRE, U.E.,A 11 LA FATARELLA, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 35 VILALBA,F.C.,A
Jornada 10 25-11-2018
VILALBA,F.C.,A 50 TIVENYS, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 40 GINESTAR, C.D.,A
BENISSANET, C.D.,A 21 ARNES CLUB ESPORTIU,A
AMPOSTA, C.F.,B 30 XERTA,C.F.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 41 LA CAVA, C.D.,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 31 DELTEBRE, U.E.,A
Jornada 11 02-12-2018
TIVENYS, U.E.,A 32 GINESTAR, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 31 BENISSANET, C.D.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 01 AMPOSTA, C.F.,B
XERTA,C.F.,A 10 LA FATARELLA, C.E.,A
LA CAVA, C.D.,B 01 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
DELTEBRE, U.E.,A 34 VILALBA,F.C.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 16-12-2018
LA CAVA, C.D.,B 22 DELTEBRE, U.E.,A
XERTA,C.F.,A 11 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A 31 LA FATARELLA, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 12 AMPOSTA, C.F.,B
TIVENYS, U.E.,A 12 BENISSANET, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A 14 VILALBA,F.C.,A
Jornada 13 23-12-2018
VILALBA,F.C.,A - LA CAVA, C.D.,B
DELTEBRE, U.E.,A - XERTA,C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - ARNES CLUB ESPORTIU,A
LA FATARELLA, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,B - TIVENYS, U.E.,A
BENISSANET, C.D.,A - GINESTAR, C.D.,A
Jornada 14 13-01-2019
XERTA,C.F.,A - LA CAVA, C.D.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A - DELTEBRE, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
TIVENYS, U.E.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
GINESTAR, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
BENISSANET, C.D.,A - VILALBA,F.C.,A
Jornada 15 20-01-2019
VILALBA,F.C.,A - XERTA,C.F.,A
LA CAVA, C.D.,B - ARNES CLUB ESPORTIU,A
DELTEBRE, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - TIVENYS, U.E.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - GINESTAR, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B - BENISSANET, C.D.,A
Jornada 16 27-01-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,A - XERTA,C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - LA CAVA, C.D.,B
TIVENYS, U.E.,A - DELTEBRE, U.E.,A
GINESTAR, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
BENISSANET, C.D.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B - VILALBA,F.C.,A
Jornada 17 03-02-2019
VILALBA,F.C.,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
XERTA,C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA CAVA, C.D.,B - TIVENYS, U.E.,A
DELTEBRE, U.E.,A - GINESTAR, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - BENISSANET, C.D.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 18 10-02-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
TIVENYS, U.E.,A - XERTA,C.F.,A
GINESTAR, C.D.,A - LA CAVA, C.D.,B
BENISSANET, C.D.,A - DELTEBRE, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
LA FATARELLA, C.E.,A - VILALBA,F.C.,A
Jornada 19 17-02-2019
VILALBA,F.C.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A - TIVENYS, U.E.,A
XERTA,C.F.,A - GINESTAR, C.D.,A
LA CAVA, C.D.,B - BENISSANET, C.D.,A
DELTEBRE, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 20 24-02-2019
TIVENYS, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GINESTAR, C.D.,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
BENISSANET, C.D.,A - XERTA,C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - LA CAVA, C.D.,B
LA FATARELLA, C.E.,A - DELTEBRE, U.E.,A
VILALBA,F.C.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Jornada 21 10-03-2019
TIVENYS, U.E.,A - VILALBA,F.C.,A
GINESTAR, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A - BENISSANET, C.D.,A
XERTA,C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
LA CAVA, C.D.,B - LA FATARELLA, C.E.,A
DELTEBRE, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Jornada 22 17-03-2019
GINESTAR, C.D.,A - TIVENYS, U.E.,A
BENISSANET, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,B - ARNES CLUB ESPORTIU,A
LA FATARELLA, C.E.,A - XERTA,C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - LA CAVA, C.D.,B
VILALBA,F.C.,A - DELTEBRE, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.