Competición | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 9

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 71 GANDESA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A 64 PERELLO, C.E.,A
DERTUSA, E.F.,A 54 JESUS Y MARIA, U.D.,A
AMPOLLA, C.F.,A 65 ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,B 76 LA SENIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 91 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 2 14-10-2018
GANDESA, C.F.,A - Descansa
PERELLO, C.E.,A 58 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 42 ALDEANA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 80 DERTUSA, E.F.,A
LA SENIA, C.F.,A 44 AMPOLLA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B 23 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 24 RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 3 21-10-2018
GANDESA, C.F.,A 43 PERELLO, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 69 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ALDEANA, U.E.,A 53 ASCÓ, F.C.,A
DERTUSA, E.F.,A 43 LA SENIA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A 19 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
AMPOSTA, C.F.,B 34 JESUS CATALONIA, C.F.,A
Descansa - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 4 28-10-2018
PERELLO, C.E.,A - Descansa
JESUS Y MARIA, U.D.,A 72 GANDESA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 62 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA SENIA, C.F.,A 34 ALDEANA, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A 43 DERTUSA, E.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 57 AMPOLLA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 101 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 5 04-11-2018
PERELLO, C.E.,A 41 JESUS Y MARIA, U.D.,A
GANDESA, C.F.,A 44 ASCÓ, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 53 LA SENIA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A 15 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
DERTUSA, E.F.,A 65 JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A 15 RAPITENCA, U.E.,B
Descansa - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 6 11-11-2018
JESUS Y MARIA, U.D.,A - Descansa
ASCÓ, F.C.,A 90 PERELLO, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,A 52 GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A 73 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 80 ALDEANA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 60 DERTUSA, E.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B 75 AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
JESUS Y MARIA, U.D.,A 26 ASCÓ, F.C.,A
PERELLO, C.E.,A 210 LA SENIA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 35 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 26 JESUS CATALONIA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A 28 RAPITENCA, U.E.,B
DERTUSA, E.F.,A 16 AMPOSTA, C.F.,B
Descansa - AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
ASCÓ, F.C.,A - Descansa
LA SENIA, C.F.,A 24 JESUS Y MARIA, U.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A 112 PERELLO, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 141 GANDESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 80 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,B 51 ALDEANA, U.E.,A
AMPOLLA, C.F.,A 54 DERTUSA, E.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
ASCÓ, F.C.,A 82 LA SENIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 48 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
PERELLO, C.E.,A 212 JESUS CATALONIA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 211 RAPITENCA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 19 AMPOSTA, C.F.,B
ALDEANA, U.E.,A 03 AMPOLLA, C.F.,A
Descansa - DERTUSA, E.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
LA SENIA, C.F.,A - Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A 102 ASCÓ, F.C.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 21 JESUS Y MARIA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 142 PERELLO, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B 123 GANDESA, C.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A 41 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
DERTUSA, E.F.,A 82 ALDEANA, U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
LA SENIA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
ASCÓ, F.C.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,B - PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - DERTUSA, E.F.,A
Descansa - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 12 13-01-2019
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
AMPOLLA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
DERTUSA, E.F.,A - GANDESA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 13 20-01-2019
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
ASCÓ, F.C.,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - AMPOLLA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - DERTUSA, E.F.,A
GANDESA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 27-01-2019
GANDESA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
PERELLO, C.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - DERTUSA, E.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - AMPOLLA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A - Descansa
Jornada 15 03-02-2019
Descansa - GANDESA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - PERELLO, C.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
DERTUSA, E.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
AMPOLLA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 16 10-02-2019
PERELLO, C.E.,A - GANDESA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ASCÓ, F.C.,A - ALDEANA, U.E.,A
LA SENIA, C.F.,A - DERTUSA, E.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - AMPOLLA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,B - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ASCÓ, F.C.,A
ALDEANA, U.E.,A - LA SENIA, C.F.,A
DERTUSA, E.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
AMPOLLA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,A - PERELLO, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A - GANDESA, C.F.,A
LA SENIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - ALDEANA, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - DERTUSA, E.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - AMPOLLA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D.,A
PERELLO, C.E.,A - ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,A - LA SENIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
ALDEANA, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
DERTUSA, E.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
AMPOLLA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
ASCÓ, F.C.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
LA SENIA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - GANDESA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
RAPITENCA, U.E.,B - ALDEANA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B - DERTUSA, E.F.,A
AMPOLLA, C.F.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - ASCÓ, F.C.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - LA SENIA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
GANDESA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
ALDEANA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
DERTUSA, E.F.,A - AMPOLLA, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
LA SENIA, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOLLA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
DERTUSA, E.F.,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - LA SENIA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOLLA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - DERTUSA, E.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - LA SENIA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
PERELLO, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
AMPOLLA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
DERTUSA, E.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALDEANA, U.E.,A - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A - Descansa
LA SENIA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
PERELLO, C.E.,A - AMPOLLA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - DERTUSA, E.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 26 05-05-2019
JESUS CATALONIA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. ,A
RAPITENCA, U.E.,B - LA SENIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,A
AMPOLLA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
DERTUSA, E.F.,A - PERELLO, C.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.