Competición | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 30-09-2018
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 20 MARTINENC, F.C.,D
SANT ANDREU, U.E.,D 42 SARRIA, C.P.,B
CATALONIA, U.B.,C 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 91 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 132 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 56 Pª BARC. ANGUERA,D
POMAR, C.D.,A 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
Jornada 2 07-10-2018
MARTINENC, F.C.,D 44 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SARRIA, C.P.,B 41 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 21 SANT ANDREU, U.E.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 510 CATALONIA, U.B.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 36 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Pª BARC. ANGUERA,D 54 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 130 POMAR, C.D.,A
Jornada 3 14-10-2018
MARTINENC, F.C.,D 30 SARRIA, C.P.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT ANDREU, U.E.,D 102 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C 42 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 34 Pª BARC. ANGUERA,D
Pª BARC. CINC COPES,B 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 65 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 92 POMAR, C.D.,A
Jornada 4 21-10-2018
SARRIA, C.P.,B 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 44 MARTINENC, F.C.,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 15 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 23 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. ANGUERA,D 44 CATALONIA, U.B.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 42 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 14 Pª BARC. CINC COPES,B
POMAR, C.D.,A 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 5 28-10-2018
SARRIA, C.P.,B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MARTINENC, F.C.,D 141 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 31 Pª BARC. ANGUERA,D
CATALONIA, U.B.,C 44 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
Pª BARC. CINC COPES,B 111 POMAR, C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 44 SARRIA, C.P.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 57 MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. ANGUERA,D 75 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 31 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 41 CATALONIA, U.B.,C
POMAR, C.D.,A 05 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 34 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 41 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 33 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,D 24 Pª BARC. ANGUERA,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT ANDREU, U.E.,D 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
CATALONIA, U.B.,C 130 POMAR, C.D.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 35 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 04 Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 8 18-11-2018
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 14 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. ANGUERA,D 31 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 43 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 83 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
POMAR, C.D.,A 15 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 46 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 9 25-11-2018
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 64 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 04 Pª BARC. ANGUERA,D
SARRIA, C.P.,B 55 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
MARTINENC, F.C.,D 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 82 POMAR, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 36 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
CATALONIA, U.B.,C 35 Pª BARC. CINC COPES,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 23 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 10 02-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 34 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,D 92 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 26 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 32 SARRIA, C.P.,B
POMAR, C.D.,A 09 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 83 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 70 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 52 CATALONIA, U.B.,C
Jornada 11 16-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 010 Pª BARC. ANGUERA,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 113 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
SARRIA, C.P.,B 103 POMAR, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,D 13 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 26 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT ANDREU, U.E.,D 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 44 CATALONIA, U.B.,C
Jornada 12 23-12-2018
Pª BARC. ANGUERA,D 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 40 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 82 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
POMAR, C.D.,A 112 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 34 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 55 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 02 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
CATALONIA, U.B.,C 24 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 13 13-01-2019
Pª BARC. ANGUERA,D 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 210 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 61 POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 53 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
SARRIA, C.P.,B 13 Pª BARC. CINC COPES,B
MARTINENC, F.C.,D 71 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 75 CATALONIA, U.B.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 01 SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 14 20-01-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 75 Pª BARC. ANGUERA,D
POMAR, C.D.,A 08 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 131 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 12 SARRIA, C.P.,B
CATALONIA, U.B.,C 42 MARTINENC, F.C.,D
SANT ANDREU, U.E.,D 72 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
Pª BARC. ANGUERA,D 143 POMAR, C.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 38 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 415 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 30 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SARRIA, C.P.,B 40 CATALONIA, U.B.,C
MARTINENC, F.C.,D 21 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 03-02-2019
MARTINENC, F.C.,D 31 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
SARRIA, C.P.,B 03 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 47 CATALONIA, U.B.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 02 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 18 Pª BARC. CINC COPES,B
Pª BARC. ANGUERA,D 44 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 143 POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 17 10-02-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 13 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 34 SARRIA, C.P.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CATALONIA, U.B.,C 63 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 71 Pª BARC. ANGUERA,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 63 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
POMAR, C.D.,A 213 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
Jornada 18 17-02-2019
SARRIA, C.P.,B 27 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 07 SANT ANDREU, U.E.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 75 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. ANGUERA,D 30 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 05 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 78 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
POMAR, C.D.,A 25 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 19 24-02-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 SARRIA, C.P.,B
MARTINENC, F.C.,D 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 33 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,C 24 Pª BARC. ANGUERA,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Pª BARC. CINC COPES,B 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 157 POMAR, C.D.,A
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 64 SARRIA, C.P.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 07 MARTINENC, F.C.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 37 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,D 93 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 30 CATALONIA, U.B.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 41 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
POMAR, C.D.,A 014 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 52 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 21 17-03-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SARRIA, C.P.,B 52 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
MARTINENC, F.C.,D 52 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 13 Pª BARC. ANGUERA,D
SANT ANDREU, U.E.,D 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CATALONIA, U.B.,C 53 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 91 POMAR, C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 61 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Jornada 22 24-03-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. ANGUERA,D - MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - SANT ANDREU, U.E.,D
POMAR, C.D.,A - CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Pª BARC. CINC COPES,B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 23 31-03-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SARRIA, C.P.,B - Pª BARC. ANGUERA,D
MARTINENC, F.C.,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
SANT ANDREU, U.E.,D - POMAR, C.D.,A
CATALONIA, U.B.,C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - Pª BARC. CINC COPES,B
Jornada 24 07-04-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - SARRIA, C.P.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - MARTINENC, F.C.,D
POMAR, C.D.,A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. CINC COPES,B - CATALONIA, U.B.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 25 14-04-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SARRIA, C.P.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
MARTINENC, F.C.,D - POMAR, C.D.,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
SANT ANDREU, U.E.,D - Pª BARC. CINC COPES,B
CATALONIA, U.B.,C - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 26 28-04-2019
Pª BARC. ANGUERA,D - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
POMAR, C.D.,A - SARRIA, C.P.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - MARTINENC, F.C.,D
Pª BARC. CINC COPES,B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - SANT ANDREU, U.E.,D
CATALONIA, U.B.,C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 27 05-05-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - POMAR, C.D.,A
SARRIA, C.P.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
MARTINENC, F.C.,D - Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SANT ANDREU, U.E.,D - CATALONIA, U.B.,C
Jornada 28 12-05-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - Pª BARC. ANGUERA,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
POMAR, C.D.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. CINC COPES,B - SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - MARTINENC, F.C.,D
CATALONIA, U.B.,C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 29 19-05-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A - POMAR, C.D.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - Pª BARC. CINC COPES,B
SARRIA, C.P.,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,A
MARTINENC, F.C.,D - CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A - SANT ANDREU, U.E.,D
Jornada 30 26-05-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
POMAR, C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CATALONIA, U.B.,C - SARRIA, C.P.,B
SANT ANDREU, U.E.,D - MARTINENC, F.C.,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.