Competición | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 19

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 41 DERTUSA, E.F.,B
FLIX, J.D.,A 212 RAPITENCA, U.E.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C 46 CAMARLES, C.F.,A
BATEA, C.F.,A 56 ARNES CLUB ESPORTIU,A
MORA LA NOVA, AT,A 62 ROQUETENC, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C 113 ALDEANA, U.E.,B
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
Jornada 2 14-10-2018
DERTUSA, E.F.,B - Descansa
RAPITENCA, U.E.,C 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
CAMARLES, C.F.,A 32 FLIX, J.D.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 71 JESUS CATALONIA, C.F.,C
ROQUETENC, C.D.,A 37 BATEA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,B 25 MORA LA NOVA, AT,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 014 AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 3 21-10-2018
DERTUSA, E.F.,B 25 RAPITENCA, U.E.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 61 CAMARLES, C.F.,A
FLIX, J.D.,A 113 ARNES CLUB ESPORTIU,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C 35 ROQUETENC, C.D.,A
BATEA, C.F.,A 64 ALDEANA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT,A 161 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
Descansa - AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 4 28-10-2018
RAPITENCA, U.E.,C - Descansa
CAMARLES, C.F.,A 100 DERTUSA, E.F.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A 42 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
FLIX, J.D.,A 27 ROQUETENC, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,B 74 JESUS CATALONIA, C.F.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 112 BATEA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A 24 AMPOSTA, C.F.,C
Jornada 5 04-11-2018
RAPITENCA, U.E.,C 72 CAMARLES, C.F.,A
DERTUSA, E.F.,B 49 ARNES CLUB ESPORTIU,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 121 ROQUETENC, C.D.,A
FLIX, J.D.,A 07 ALDEANA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C 72 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
BATEA, C.F.,A 62 AMPOSTA, C.F.,C
Descansa - MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 6 11-11-2018
CAMARLES, C.F.,A - Descansa
ARNES CLUB ESPORTIU,A 24 RAPITENCA, U.E.,C
DERTUSA, E.F.,B 26 ROQUETENC, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,B 05 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 12 FLIX, J.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C 41 JESUS CATALONIA, C.F.,C
MORA LA NOVA, AT,A 23 BATEA, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
CAMARLES, C.F.,A 34 ARNES CLUB ESPORTIU,A
RAPITENCA, U.E.,C 110 ROQUETENC, C.D.,A
DERTUSA, E.F.,B 26 ALDEANA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 100 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
FLIX, J.D.,A 010 AMPOSTA, C.F.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C 37 MORA LA NOVA, AT,A
Descansa - BATEA, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
ARNES CLUB ESPORTIU,A - Descansa
CAMARLES, C.F.,A 52 ROQUETENC, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,B 05 RAPITENCA, U.E.,C
DERTUSA, E.F.,B 100 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
AMPOSTA, C.F.,C 22 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 80 FLIX, J.D.,A
BATEA, C.F.,A 74 JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 9 02-12-2018
ARNES CLUB ESPORTIU,A 152 ROQUETENC, C.D.,A
CAMARLES, C.F.,A 75 ALDEANA, U.E.,B
RAPITENCA, U.E.,C 101 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
DERTUSA, E.F.,B 17 AMPOSTA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 41 MORA LA NOVA, AT,A
FLIX, J.D.,A 27 BATEA, C.F.,A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 10 16-12-2018
ROQUETENC, C.D.,A - Descansa
ALDEANA, U.E.,B 17 ARNES CLUB ESPORTIU,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 14 CAMARLES, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,C 12 RAPITENCA, U.E.,C
MORA LA NOVA, AT,A 83 DERTUSA, E.F.,B
BATEA, C.F.,A 64 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C 70 FLIX, J.D.,A
Jornada 11 23-12-2018
ROQUETENC, C.D.,A - ALDEANA, U.E.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
CAMARLES, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,C
RAPITENCA, U.E.,C - MORA LA NOVA, AT,A
DERTUSA, E.F.,B - BATEA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
Descansa - FLIX, J.D.,A
Jornada 12 13-01-2019
Descansa - ALDEANA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - ROQUETENC, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,C - ARNES CLUB ESPORTIU,A
MORA LA NOVA, AT,A - CAMARLES, C.F.,A
BATEA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C - DERTUSA, E.F.,B
FLIX, J.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 13 20-01-2019
ALDEANA, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
ROQUETENC, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,C
ARNES CLUB ESPORTIU,A - MORA LA NOVA, AT,A
CAMARLES, C.F.,A - BATEA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C - JESUS CATALONIA, C.F.,C
DERTUSA, E.F.,B - FLIX, J.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 27-01-2019
DERTUSA, E.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - FLIX, J.D.,A
CAMARLES, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
ARNES CLUB ESPORTIU,A - BATEA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT,A
ALDEANA, U.E.,B - AMPOSTA, C.F.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - Descansa
Jornada 15 03-02-2019
Descansa - DERTUSA, E.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,C
FLIX, J.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - ARNES CLUB ESPORTIU,A
BATEA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT,A - ALDEANA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
Jornada 16 10-02-2019
RAPITENCA, U.E.,C - DERTUSA, E.F.,B
CAMARLES, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A - FLIX, J.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
ALDEANA, U.E.,B - BATEA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - MORA LA NOVA, AT,A
AMPOSTA, C.F.,C - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - RAPITENCA, U.E.,C
DERTUSA, E.F.,B - CAMARLES, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
ROQUETENC, C.D.,A - FLIX, J.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - ALDEANA, U.E.,B
BATEA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
AMPOSTA, C.F.,C - MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 18 24-02-2019
CAMARLES, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,C
ARNES CLUB ESPORTIU,A - DERTUSA, E.F.,B
ROQUETENC, C.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALDEANA, U.E.,B - FLIX, J.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - JESUS CATALONIA, C.F.,C
AMPOSTA, C.F.,C - BATEA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - CAMARLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C - ARNES CLUB ESPORTIU,A
ROQUETENC, C.D.,A - DERTUSA, E.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ALDEANA, U.E.,B
FLIX, J.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
JESUS CATALONIA, C.F.,C - AMPOSTA, C.F.,C
BATEA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 20 17-03-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,A - CAMARLES, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,C
ALDEANA, U.E.,B - DERTUSA, E.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,C - FLIX, J.D.,A
MORA LA NOVA, AT,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
BATEA, C.F.,A - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - ARNES CLUB ESPORTIU,A
ROQUETENC, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C - ALDEANA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - DERTUSA, E.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,C
FLIX, J.D.,A - MORA LA NOVA, AT,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - BATEA, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
ROQUETENC, C.D.,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
ALDEANA, U.E.,B - CAMARLES, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - RAPITENCA, U.E.,C
AMPOSTA, C.F.,C - DERTUSA, E.F.,B
MORA LA NOVA, AT,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
BATEA, C.F.,A - FLIX, J.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - ROQUETENC, C.D.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A - ALDEANA, U.E.,B
CAMARLES, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
RAPITENCA, U.E.,C - AMPOSTA, C.F.,C
DERTUSA, E.F.,B - MORA LA NOVA, AT,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - BATEA, C.F.,A
FLIX, J.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,C
Jornada 24 14-04-2019
ALDEANA, U.E.,B - ROQUETENC, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - ARNES CLUB ESPORTIU,A
AMPOSTA, C.F.,C - CAMARLES, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A - RAPITENCA, U.E.,C
BATEA, C.F.,A - DERTUSA, E.F.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
FLIX, J.D.,A - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
ALDEANA, U.E.,B - Descansa
ROQUETENC, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
ARNES CLUB ESPORTIU,A - AMPOSTA, C.F.,C
CAMARLES, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT,A
RAPITENCA, U.E.,C - BATEA, C.F.,A
DERTUSA, E.F.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - FLIX, J.D.,A
Jornada 26 05-05-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - ALDEANA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,C - ROQUETENC, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT,A - ARNES CLUB ESPORTIU,A
BATEA, C.F.,A - CAMARLES, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,C - RAPITENCA, U.E.,C
FLIX, J.D.,A - DERTUSA, E.F.,B
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.