Competición | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 21

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
JESUS Y MARIA, U.D.,B 05 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,D 84 MORA LA NOVA, AT.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 32 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
RAPITENCA, U.E.,D 61 ASCÓ, F.C.,B
PERELLO, C.E.,B 011 GANDESA, C.F. ,B
TORTOSA, C.D.,B - Descansa
ARNES CLUB ESPORTIU,B 82 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 2 14-10-2018
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 40 ARNES CLUB ESPORTIU,B
MORA LA NOVA, AT.,B 112 JESUS Y MARIA, U.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 32 AMPOSTA, C.F.,D
ASCÓ, F.C.,B 24 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
GANDESA, C.F. ,B 14 RAPITENCA, U.E.,D
Descansa - PERELLO, C.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 115 TORTOSA, C.D.,B
Jornada 3 21-10-2018
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 62 MORA LA NOVA, AT.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 16 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
AMPOSTA, C.F.,D 23 ASCÓ, F.C.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 44 GANDESA, C.F. ,B
RAPITENCA, U.E.,D - Descansa
PERELLO, C.E.,B 52 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ARNES CLUB ESPORTIU,B - TORTOSA, C.D.,B
Jornada 4 28-10-2018
MORA LA NOVA, AT.,B 410 ARNES CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 13 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,B 80 JESUS Y MARIA, U.D.,B
GANDESA, C.F. ,B 51 AMPOSTA, C.F.,D
Descansa - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 016 RAPITENCA, U.E.,D
TORTOSA, C.D.,B 160 PERELLO, C.E.,B
Jornada 5 04-11-2018
MORA LA NOVA, AT.,B 36 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 23 ASCÓ, F.C.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 512 GANDESA, C.F. ,B
AMPOSTA, C.F.,D - Descansa
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 93 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
RAPITENCA, U.E.,D 24 TORTOSA, C.D.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,B 71 PERELLO, C.E.,B
Jornada 6 11-11-2018
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 03 ARNES CLUB ESPORTIU,B
ASCÓ, F.C.,B 33 MORA LA NOVA, AT.,B
GANDESA, C.F. ,B 63 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 06 AMPOSTA, C.F.,D
TORTOSA, C.D.,B 101 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
PERELLO, C.E.,B 27 RAPITENCA, U.E.,D
Jornada 7 18-11-2018
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 42 ASCÓ, F.C.,B
MORA LA NOVA, AT.,B 27 GANDESA, C.F. ,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - Descansa
JESUS Y MARIA, U.D.,B 60 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
AMPOSTA, C.F.,D 09 TORTOSA, C.D.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 41 PERELLO, C.E.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,B 06 RAPITENCA, U.E.,D
Jornada 8 25-11-2018
ARNES CLUB ESPORTIU,B 32 ASCÓ, F.C.,B
GANDESA, C.F. ,B 10 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
Descansa - MORA LA NOVA, AT.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 04 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,B 100 JESUS Y MARIA, U.D.,B
PERELLO, C.E.,B 53 AMPOSTA, C.F.,D
RAPITENCA, U.E.,D 90 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 9 02-12-2018
ASCÓ, F.C.,B 34 GANDESA, C.F. ,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - Descansa
MORA LA NOVA, AT.,B 23 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 27 TORTOSA, C.D.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 75 PERELLO, C.E.,B
AMPOSTA, C.F.,D 34 RAPITENCA, U.E.,D
ARNES CLUB ESPORTIU,B 85 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 10 16-12-2018
GANDESA, C.F. ,B 41 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Descansa - ASCÓ, F.C.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 18 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
TORTOSA, C.D.,B 75 MORA LA NOVA, AT.,B
PERELLO, C.E.,B 16 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,D 72 JESUS Y MARIA, U.D.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 31 AMPOSTA, C.F.,D
Jornada 11 23-12-2018
GANDESA, C.F. ,B - Descansa
ASCÓ, F.C.,B 45 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 26 TORTOSA, C.D.,B
MORA LA NOVA, AT.,B 42 PERELLO, C.E.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 24 RAPITENCA, U.E.,D
JESUS Y MARIA, U.D.,B 54 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ARNES CLUB ESPORTIU,B 95 AMPOSTA, C.F.,D
Jornada 12 13-01-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,B - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 04 GANDESA, C.F. ,B
TORTOSA, C.D.,B 133 ASCÓ, F.C.,B
PERELLO, C.E.,B 15 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
RAPITENCA, U.E.,D 92 MORA LA NOVA, AT.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 43 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,D 25 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Jornada 13 20-01-2019
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
GANDESA, C.F. ,B 27 TORTOSA, C.D.,B
PERELLO, C.E.,B 12 ASCÓ, F.C.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 14 RAPITENCA, U.E.,D
MORA LA NOVA, AT.,B 510 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 61 AMPOSTA, C.F.,D
JESUS Y MARIA, U.D.,B 14 ARNES CLUB ESPORTIU,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 27-01-2019
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 62 JESUS Y MARIA, U.D.,B
MORA LA NOVA, AT.,B 55 AMPOSTA, C.F.,D
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 43 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ASCÓ, F.C.,B 23 RAPITENCA, U.E.,D
GANDESA, C.F. ,B 101 PERELLO, C.E.,B
Descansa - TORTOSA, C.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 26 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 15 03-02-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - MORA LA NOVA, AT.,B
AMPOSTA, C.F.,D 33 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 43 ASCÓ, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,D 43 GANDESA, C.F. ,B
PERELLO, C.E.,B - Descansa
TORTOSA, C.D.,B 71 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 16 10-02-2019
MORA LA NOVA, AT.,B 54 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 31 JESUS Y MARIA, U.D.,B
ASCÓ, F.C.,B 51 AMPOSTA, C.F.,D
GANDESA, C.F. ,B 22 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Descansa - RAPITENCA, U.E.,D
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 41 PERELLO, C.E.,B
TORTOSA, C.D.,B 53 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 17 17-02-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,B 53 MORA LA NOVA, AT.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 03 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 64 ASCÓ, F.C.,B
AMPOSTA, C.F.,D 33 GANDESA, C.F. ,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - Descansa
RAPITENCA, U.E.,D 80 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
PERELLO, C.E.,B 17 TORTOSA, C.D.,B
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 55 MORA LA NOVA, AT.,B
ASCÓ, F.C.,B 50 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
GANDESA, C.F. ,B 51 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Descansa - AMPOSTA, C.F.,D
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 16 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
TORTOSA, C.D.,B 22 RAPITENCA, U.E.,D
PERELLO, C.E.,B 43 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 19 10-03-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,B 31 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
MORA LA NOVA, AT.,B 25 ASCÓ, F.C.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 38 GANDESA, C.F. ,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - Descansa
AMPOSTA, C.F.,D 34 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 27 TORTOSA, C.D.,B
RAPITENCA, U.E.,D 50 PERELLO, C.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
ASCÓ, F.C.,B 17 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
GANDESA, C.F. ,B 130 MORA LA NOVA, AT.,B
Descansa - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 53 JESUS Y MARIA, U.D.,B
TORTOSA, C.D.,B 133 AMPOSTA, C.F.,D
PERELLO, C.E.,B 15 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
RAPITENCA, U.E.,D 71 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 21 24-03-2019
ASCÓ, F.C.,B 62 ARNES CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 01 GANDESA, C.F. ,B
MORA LA NOVA, AT.,B - Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 51 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 010 TORTOSA, C.D.,B
AMPOSTA, C.F.,D 24 PERELLO, C.E.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 03 RAPITENCA, U.E.,D
Jornada 22 31-03-2019
GANDESA, C.F. ,B 40 ASCÓ, F.C.,B
Descansa - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 46 MORA LA NOVA, AT.,B
TORTOSA, C.D.,B 35 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
PERELLO, C.E.,B 61 JESUS Y MARIA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,D 93 AMPOSTA, C.F.,D
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 53 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 23 07-04-2019
ARNES CLUB ESPORTIU,B 23 GANDESA, C.F. ,B
ASCÓ, F.C.,B - Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 32 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
MORA LA NOVA, AT.,B 021 TORTOSA, C.D.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 44 PERELLO, C.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 310 RAPITENCA, U.E.,D
AMPOSTA, C.F.,D 65 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 24 14-04-2019
Descansa - GANDESA, C.F. ,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 27 ASCÓ, F.C.,B
TORTOSA, C.D.,B 23 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
PERELLO, C.E.,B 57 MORA LA NOVA, AT.,B
RAPITENCA, U.E.,D 131 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 94 JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,D 42 ARNES CLUB ESPORTIU,B
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - ARNES CLUB ESPORTIU,B
GANDESA, C.F. ,B 50 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ASCÓ, F.C.,B 34 TORTOSA, C.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 33 PERELLO, C.E.,B
MORA LA NOVA, AT.,B 49 RAPITENCA, U.E.,D
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 66 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B 11 AMPOSTA, C.F.,D
Jornada 26 05-05-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - Descansa
TORTOSA, C.D.,B 92 GANDESA, C.F. ,B
ASCÓ, F.C.,B 72 PERELLO, C.E.,B
RAPITENCA, U.E.,D 63 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 109 MORA LA NOVA, AT.,B
AMPOSTA, C.F.,D 27 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,B 80 JESUS Y MARIA, U.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.