Competición | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 13

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 112 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 83 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CONGRÉS CLUB ESP.,C 100 SINGUERLIN, C.F.,D
EUROPA, C.E.,E 90 DON BOSCO, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 45 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 40 Pª BARC. CINC COPES,H
Pª BARC. BARCINO, CE,F 68 CATALONIA, U.B.,G
Jornada 2 14-10-2018
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 43 Pª BARC. BARCINO, CE,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 22 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
SINGUERLIN, C.F.,D 67 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
DON BOSCO, C.F.,B 518 CONGRÉS CLUB ESP.,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 02 EUROPA, C.E.,E
Pª BARC. CINC COPES,H 32 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CATALONIA, U.B.,G 08 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 3 21-10-2018
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 21 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 72 SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 36 DON BOSCO, C.F.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,C 62 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
EUROPA, C.E.,E 30 Pª BARC. CINC COPES,H
TURO PEIRA, C.C.D.,B 03 CATALONIA, U.B.,G
Pª BARC. BARCINO, CE,F 45 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 4 28-10-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 45 Pª BARC. BARCINO, CE,F
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
SINGUERLIN, C.F.,D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
DON BOSCO, C.F.,B 79 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 25 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Pª BARC. CINC COPES,H 08 CONGRÉS CLUB ESP.,C
CATALONIA, U.B.,G 15 EUROPA, C.E.,E
ESPANYOL, R.C.D.,C 43 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 5 04-11-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 62 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 81 SINGUERLIN, C.F.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 42 DON BOSCO, C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 23 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 61 Pª BARC. CINC COPES,H
CONGRÉS CLUB ESP.,C 111 CATALONIA, U.B.,G
EUROPA, C.E.,E 13 ESPANYOL, R.C.D.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,F 31 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 6 11-11-2018
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 55 Pª BARC. BARCINO, CE,F
SINGUERLIN, C.F.,D 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
DON BOSCO, C.F.,B 45 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 43 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 37 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
CATALONIA, U.B.,G 66 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESPANYOL, R.C.D.,C 44 CONGRÉS CLUB ESP.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,B 43 EUROPA, C.E.,E
Jornada 7 18-11-2018
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 103 SINGUERLIN, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 93 DON BOSCO, C.F.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 36 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 10 Pª BARC. CINC COPES,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 74 CATALONIA, U.B.,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 65 ESPANYOL, R.C.D.,C
CONGRÉS CLUB ESP.,C 82 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,F 26 EUROPA, C.E.,E
Jornada 8 25-11-2018
SINGUERLIN, C.F.,D 34 Pª BARC. BARCINO, CE,F
DON BOSCO, C.F.,B 23 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
Pª BARC. CINC COPES,H 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
CATALONIA, U.B.,G 63 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 52 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
EUROPA, C.E.,E 43 CONGRÉS CLUB ESP.,C
Jornada 9 02-12-2018
SINGUERLIN, C.F.,D 21 DON BOSCO, C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 55 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 72 Pª BARC. CINC COPES,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 44 CATALONIA, U.B.,G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 04 ESPANYOL, R.C.D.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 42 TURO PEIRA, C.C.D.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 44 EUROPA, C.E.,E
Pª BARC. BARCINO, CE,F 55 CONGRÉS CLUB ESP.,C
Jornada 10 16-12-2018
DON BOSCO, C.F.,B 13 Pª BARC. BARCINO, CE,F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 51 SINGUERLIN, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,H 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CATALONIA, U.B.,G 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ESPANYOL, R.C.D.,C 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 33 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
EUROPA, C.E.,E 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
CONGRÉS CLUB ESP.,C 81 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 11 23-12-2018
DON BOSCO, C.F.,B 13 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 16 Pª BARC. CINC COPES,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 36 CATALONIA, U.B.,G
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 48 ESPANYOL, R.C.D.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 23 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 26 EUROPA, C.E.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 213 CONGRÉS CLUB ESP.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,F 45 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 12 13-01-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 61 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Pª BARC. CINC COPES,H 52 DON BOSCO, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,G 41 SINGUERLIN, C.F.,D
ESPANYOL, R.C.D.,C 60 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
EUROPA, C.E.,E 60 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,C 122 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 13 20-01-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 11 Pª BARC. CINC COPES,H
DON BOSCO, C.F.,B 011 CATALONIA, U.B.,G
SINGUERLIN, C.F.,D 06 ESPANYOL, R.C.D.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 011 TURO PEIRA, C.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 27 EUROPA, C.E.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 09 CONGRÉS CLUB ESP.,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 41 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Pª BARC. BARCINO, CE,F 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 14 27-01-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 60 Pª BARC. CINC COPES,H
CATALONIA, U.B.,G 63 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 15 DON BOSCO, C.F.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 82 SINGUERLIN, C.F.,D
EUROPA, C.E.,E 140 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CONGRÉS CLUB ESP.,C 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 36 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Jornada 15 03-02-2019
Pª BARC. CINC COPES,H 38 CATALONIA, U.B.,G
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 23 ESPANYOL, R.C.D.,C
DON BOSCO, C.F.,B 02 TURO PEIRA, C.C.D.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 26 EUROPA, C.E.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 414 CONGRÉS CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 86 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 53 Pª BARC. BARCINO, CE,F

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 48 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 26 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
SINGUERLIN, C.F.,D 115 CONGRÉS CLUB ESP.,C
DON BOSCO, C.F.,B 55 EUROPA, C.E.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 30 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 25 ESPANYOL, R.C.D.,C
CATALONIA, U.B.,G 63 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 17 17-02-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 45 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 85 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 41 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 55 SINGUERLIN, C.F.,D
CONGRÉS CLUB ESP.,C 120 DON BOSCO, C.F.,B
EUROPA, C.E.,E 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 63 Pª BARC. CINC COPES,H
ESPANYOL, R.C.D.,C 14 CATALONIA, U.B.,G
Jornada 18 24-02-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 65 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 44 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
DON BOSCO, C.F.,B 25 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 67 CONGRÉS CLUB ESP.,C
Pª BARC. CINC COPES,H 03 EUROPA, C.E.,E
CATALONIA, U.B.,G 35 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 12 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 19 10-03-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 85 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 72 SINGUERLIN, C.F.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 95 DON BOSCO, C.F.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 09 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,C 131 Pª BARC. CINC COPES,H
EUROPA, C.E.,E 102 CATALONIA, U.B.,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B 17 ESPANYOL, R.C.D.,C
Jornada 20 17-03-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 37 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
SINGUERLIN, C.F.,D 311 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
DON BOSCO, C.F.,B 44 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Pª BARC. CINC COPES,H 211 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CATALONIA, U.B.,G 44 CONGRÉS CLUB ESP.,C
ESPANYOL, R.C.D.,C 01 EUROPA, C.E.,E
TURO PEIRA, C.C.D.,B 41 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 21 24-03-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 100 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 54 SINGUERLIN, C.F.,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 103 DON BOSCO, C.F.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 55 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 62 Pª BARC. CINC COPES,H
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 810 CATALONIA, U.B.,G
CONGRÉS CLUB ESP.,C 50 ESPANYOL, R.C.D.,C
EUROPA, C.E.,E 81 TURO PEIRA, C.C.D.,B
Jornada 22 31-03-2019
SINGUERLIN, C.F.,D 24 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DON BOSCO, C.F.,B 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 46 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 45 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
CATALONIA, U.B.,G 63 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
ESPANYOL, R.C.D.,C 41 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
TURO PEIRA, C.C.D.,B 16 CONGRÉS CLUB ESP.,C
EUROPA, C.E.,E 34 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 23 07-04-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 71 SINGUERLIN, C.F.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 55 DON BOSCO, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 37 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 63 Pª BARC. CINC COPES,H
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 37 CATALONIA, U.B.,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 23 ESPANYOL, R.C.D.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 53 TURO PEIRA, C.C.D.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,C 51 EUROPA, C.E.,E
Jornada 24 14-04-2019
DON BOSCO, C.F.,B 54 SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 80 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. CINC COPES,H 26 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
CATALONIA, U.B.,G 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
EUROPA, C.E.,E 33 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CONGRÉS CLUB ESP.,C 92 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 25 28-04-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 73 DON BOSCO, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,D 03 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 24 Pª BARC. CINC COPES,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 125 CATALONIA, U.B.,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 38 ESPANYOL, R.C.D.,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 23 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 12 EUROPA, C.E.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 64 CONGRÉS CLUB ESP.,C
Jornada 26 05-05-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 70 DON BOSCO, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,H 53 SINGUERLIN, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,G 84 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,C 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
TURO PEIRA, C.C.D.,B 15 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
EUROPA, C.E.,E 61 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,C 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 39 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 27 12-05-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,F 37 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
DON BOSCO, C.F.,B 53 Pª BARC. CINC COPES,H
SINGUERLIN, C.F.,D 16 CATALONIA, U.B.,G
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 38 ESPANYOL, R.C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 75 TURO PEIRA, C.C.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 16 EUROPA, C.E.,E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 19 CONGRÉS CLUB ESP.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 81 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 28 19-05-2019
Pª BARC. CINC COPES,H 55 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
CATALONIA, U.B.,G 32 DON BOSCO, C.F.,B
ESPANYOL, R.C.D.,C 132 SINGUERLIN, C.F.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,B 53 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
EUROPA, C.E.,E 44 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
CONGRÉS CLUB ESP.,C 121 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 36 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 52 Pª BARC. BARCINO, CE,F
Jornada 29 26-05-2019
Pª BARC. CINC COPES,H 04 Pª BARC. BARCINO, CE,F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 43 CATALONIA, U.B.,G
DON BOSCO, C.F.,B 23 ESPANYOL, R.C.D.,C
SINGUERLIN, C.F.,D 39 TURO PEIRA, C.C.D.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 03 EUROPA, C.E.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G 15 CONGRÉS CLUB ESP.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 410 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 72 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E
Jornada 30 02-06-2019
CATALONIA, U.B.,G 141 Pª BARC. CINC COPES,H
ESPANYOL, R.C.D.,C 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,B 73 DON BOSCO, C.F.,B
EUROPA, C.E.,E 82 SINGUERLIN, C.F.,D
CONGRÉS CLUB ESP.,C 151 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 74 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.,E 60 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,F 24 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.