Competición | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 30-09-2018
MARTINENC, F.C.,C 56 ALZAMORA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 36 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Pª BARC. CINC COPES,A 33 TECNOFUTBOL C.F,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 62 CATALONIA, U.B.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 55 DAMM, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SARRIA, C.P.,B 29 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 2 07-10-2018
ALZAMORA, C.F.,B 33 SARRIA, C.P.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 43 MARTINENC, F.C.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 14 SINGUERLIN, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 72 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
CATALONIA, U.B.,C 62 Pª BARC. CINC COPES,A
DAMM, C.F.,C 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 62 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 012 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 3 14-10-2018
ALZAMORA, C.F.,B 34 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MARTINENC, F.C.,C 33 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
SINGUERLIN, C.F.,A 44 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 08 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 21 DAMM, C.F.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 92 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,B 311 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 4 21-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 37 SARRIA, C.P.,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 62 ALZAMORA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 62 MARTINENC, F.C.,C
CATALONIA, U.B.,C 53 SINGUERLIN, C.F.,A
DAMM, C.F.,C 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 91 Pª BARC. CINC COPES,A
Pª BARC. ANGUERA,A 95 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 63 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 5 28-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 29 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ALZAMORA, C.F.,B 27 TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,C 25 CATALONIA, U.B.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 42 DAMM, C.F.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 18 Pª BARC. ANGUERA,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SARRIA, C.P.,B 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 6 04-11-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 36 SARRIA, C.P.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 100 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CATALONIA, U.B.,C 43 ALZAMORA, C.F.,B
DAMM, C.F.,C 41 MARTINENC, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 54 SINGUERLIN, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 70 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 150 Pª BARC. CINC COPES,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 35 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 7 11-11-2018
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 22 TECNOFUTBOL C.F,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 25 CATALONIA, U.B.,C
ALZAMORA, C.F.,B 32 DAMM, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,C 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 14 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 19 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Pª BARC. CINC COPES,A 22 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SARRIA, C.P.,B 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 8 18-11-2018
TECNOFUTBOL C.F,A 80 SARRIA, C.P.,B
CATALONIA, U.B.,C 61 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
DAMM, C.F.,C 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 22 ALZAMORA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 22 MARTINENC, F.C.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 30 SINGUERLIN, C.F.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 44 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 32 Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 9 25-11-2018
TECNOFUTBOL C.F,A 52 CATALONIA, U.B.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 43 DAMM, C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ALZAMORA, C.F.,B 34 Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,C 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SINGUERLIN, C.F.,A 31 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 36 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SARRIA, C.P.,B 11 Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 10 02-12-2018
CATALONIA, U.B.,C 12 SARRIA, C.P.,B
DAMM, C.F.,C 39 TECNOFUTBOL C.F,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Pª BARC. ANGUERA,A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 60 ALZAMORA, C.F.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 32 MARTINENC, F.C.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 62 SINGUERLIN, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 11 16-12-2018
CATALONIA, U.B.,C 81 DAMM, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 24 Pª BARC. ANGUERA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ALZAMORA, C.F.,B 14 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,C 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 24 Pª BARC. CINC COPES,A
SARRIA, C.P.,B 35 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 12 23-12-2018
DAMM, C.F.,C 51 SARRIA, C.P.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 12 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 27 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 71 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 25 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 ALZAMORA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 21 MARTINENC, F.C.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 210 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 13 13-01-2019
DAMM, C.F.,C 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
CATALONIA, U.B.,C 74 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F,A 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 04 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,B 21 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,C 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SARRIA, C.P.,B 33 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 14 20-01-2019
SARRIA, C.P.,B 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 62 DAMM, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 50 CATALONIA, U.B.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 27 TECNOFUTBOL C.F,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
Pª BARC. CINC COPES,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 22 ALZAMORA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 34 MARTINENC, F.C.,C
Jornada 15 27-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 30 Pª BARC. ANGUERA,A
DAMM, C.F.,C 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
CATALONIA, U.B.,C 43 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 11 Pª BARC. CINC COPES,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
ALZAMORA, C.F.,B 44 SINGUERLIN, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,C 81 SARRIA, C.P.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 03-02-2019
ALZAMORA, C.F.,B 113 MARTINENC, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 42 SINGUERLIN, C.F.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
TECNOFUTBOL C.F,A 61 Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,C 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
DAMM, C.F.,C 13 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Pª BARC. ANGUERA,A 15 SARRIA, C.P.,B
Jornada 17 10-02-2019
SARRIA, C.P.,B 63 ALZAMORA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,C 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 27 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. CINC COPES,A 20 CATALONIA, U.B.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 51 DAMM, C.F.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 94 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 18 17-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 53 ALZAMORA, C.F.,B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 36 MARTINENC, F.C.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 13 SINGUERLIN, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
DAMM, C.F.,C 04 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 76 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 71 SARRIA, C.P.,B
Jornada 19 24-02-2019
SARRIA, C.P.,B 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ALZAMORA, C.F.,B 21 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
MARTINENC, F.C.,C 21 TECNOFUTBOL C.F,A
SINGUERLIN, C.F.,A 44 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 27 DAMM, C.F.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 61 Pª BARC. ANGUERA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
Jornada 20 10-03-2019
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 45 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 83 ALZAMORA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,C 06 MARTINENC, F.C.,C
DAMM, C.F.,C 34 SINGUERLIN, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 81 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Pª BARC. ANGUERA,A 21 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 26 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 43 SARRIA, C.P.,B
Jornada 21 17-03-2019
SARRIA, C.P.,B 60 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 14 TECNOFUTBOL C.F,A
ALZAMORA, C.F.,B 110 CATALONIA, U.B.,C
MARTINENC, F.C.,C 72 DAMM, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 38 Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 22 24-03-2019
TECNOFUTBOL C.F,A 70 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
CATALONIA, U.B.,C 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
DAMM, C.F.,C 24 ALZAMORA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 25 MARTINENC, F.C.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 32 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 83 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 01 Pª BARC. CINC COPES,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 62 SARRIA, C.P.,B
Jornada 23 31-03-2019
SARRIA, C.P.,B 12 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 25 CATALONIA, U.B.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 26 DAMM, C.F.,C
ALZAMORA, C.F.,B 17 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
MARTINENC, F.C.,C 114 Pª BARC. ANGUERA,A
SINGUERLIN, C.F.,A 29 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 26 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 44 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 24 07-04-2019
CATALONIA, U.B.,C 22 TECNOFUTBOL C.F,A
DAMM, C.F.,C 43 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 61 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 81 ALZAMORA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 41 MARTINENC, F.C.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 22 SINGUERLIN, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 74 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Pª BARC. CINC COPES,A 01 SARRIA, C.P.,B
Jornada 25 14-04-2019
SARRIA, C.P.,B 27 CATALONIA, U.B.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 54 DAMM, C.F.,C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 49 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 Pª BARC. ANGUERA,A
ALZAMORA, C.F.,B 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
MARTINENC, F.C.,C 71 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 34 Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 26 28-04-2019
DAMM, C.F.,C 45 CATALONIA, U.B.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 45 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. ANGUERA,A 82 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 62 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 52 ALZAMORA, C.F.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 24 MARTINENC, F.C.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 13 SINGUERLIN, C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 45 SARRIA, C.P.,B
Jornada 27 05-05-2019
SARRIA, C.P.,B 22 DAMM, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,C 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 53 Pª BARC. ANGUERA,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,B 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MARTINENC, F.C.,C 73 Pª BARC. CINC COPES,A
SINGUERLIN, C.F.,A 91 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 28 12-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 11 DAMM, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 26 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 45 TECNOFUTBOL C.F,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 55 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 62 ALZAMORA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 312 MARTINENC, F.C.,C
SINGUERLIN, C.F.,A 11 SARRIA, C.P.,B
Jornada 29 19-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 73 SARRIA, C.P.,B
DAMM, C.F.,C 71 Pª BARC. ANGUERA,A
CATALONIA, U.B.,C 27 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
TECNOFUTBOL C.F,A 24 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 Pª BARC. CINC COPES,A
ALZAMORA, C.F.,B 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
MARTINENC, F.C.,C 62 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 30 26-05-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 91 DAMM, C.F.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 52 CATALONIA, U.B.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 40 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. CINC COPES,A 40 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 27 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 44 ALZAMORA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,B 13 MARTINENC, F.C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.