Competición | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 9

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 07-10-2018
CAN BUXERES, F.C.,B 22 BUFALA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 44 SANT ANDREU, U.E,G
TECNOFUTBOL C.F,C 30 SANTS, U.E.,G
Pª BARC. ANGUERA,D 14 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
CANYELLES,C.E.,B 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
POBLE NOU ,AT. ,A 111 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C - Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 73 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 2 14-10-2018
BUFALA, C.F.,C 75 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANT ANDREU, U.E,G 33 CAN BUXERES, F.C.,B
SANTS, U.E.,G 03 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 30 TECNOFUTBOL C.F,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 32 Pª BARC. ANGUERA,D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 17 CANYELLES,C.E.,B
Descansa - POBLE NOU ,AT. ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 3 21-10-2018
BUFALA, C.F.,C 45 SANT ANDREU, U.E,G
CAN BUXERES, F.C.,B 131 SANTS, U.E.,G
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 32 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
TECNOFUTBOL C.F,C 46 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
Pª BARC. ANGUERA,D 61 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
CANYELLES,C.E.,B - Descansa
POBLE NOU ,AT. ,A 63 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 4 28-10-2018
SANT ANDREU, U.E,G 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
SANTS, U.E.,G 09 BUFALA, C.F.,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 21 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 24 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 22 TECNOFUTBOL C.F,C
Descansa - Pª BARC. ANGUERA,D
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 17 CANYELLES,C.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 00 POBLE NOU ,AT. ,A
Jornada 5 04-11-2018
SANT ANDREU, U.E,G 91 SANTS, U.E.,G
BUFALA, C.F.,C 18 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
CAN BUXERES, F.C.,B 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 41 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
TECNOFUTBOL C.F,C - Descansa
Pª BARC. ANGUERA,D 70 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CANYELLES,C.E.,B 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 02 POBLE NOU ,AT. ,A
Jornada 6 11-11-2018
SANTS, U.E.,G 014 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 52 SANT ANDREU, U.E,G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 04 BUFALA, C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 07 CAN BUXERES, F.C.,B
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 02 TECNOFUTBOL C.F,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 16 Pª BARC. ANGUERA,D
POBLE NOU ,AT. ,A 62 CANYELLES,C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
SANTS, U.E.,G 012 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E,G 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
BUFALA, C.F.,C 91 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
CAN BUXERES, F.C.,B - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 81 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
TECNOFUTBOL C.F,C 35 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Pª BARC. ANGUERA,D 36 POBLE NOU ,AT. ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 23 CANYELLES,C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 60 SANTS, U.E.,G
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 17 SANT ANDREU, U.E,G
Descansa - BUFALA, C.F.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 13 CAN BUXERES, F.C.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 43 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
POBLE NOU ,AT. ,A 71 TECNOFUTBOL C.F,C
CANYELLES,C.E.,B 42 Pª BARC. ANGUERA,D
Jornada 9 02-12-2018
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
SANTS, U.E.,G 16 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
SANT ANDREU, U.E,G - Descansa
BUFALA, C.F.,C 80 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
CAN BUXERES, F.C.,B 43 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 25 POBLE NOU ,AT. ,A
TECNOFUTBOL C.F,C 23 CANYELLES,C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 13 Pª BARC. ANGUERA,D
Jornada 10 16-12-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 210 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Descansa - SANTS, U.E.,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 13 SANT ANDREU, U.E,G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 53 BUFALA, C.F.,C
POBLE NOU ,AT. ,A 21 CAN BUXERES, F.C.,B
CANYELLES,C.E.,B 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
Pª BARC. ANGUERA,D 61 TECNOFUTBOL C.F,C
Jornada 11 23-12-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 61 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A - Descansa
SANTS, U.E.,G 15 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
SANT ANDREU, U.E,G 24 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BUFALA, C.F.,C 22 POBLE NOU ,AT. ,A
CAN BUXERES, F.C.,B 21 CANYELLES,C.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 44 Pª BARC. ANGUERA,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 16 TECNOFUTBOL C.F,C
Jornada 12 13-01-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 190 SANTS, U.E.,G
POBLE NOU ,AT. ,A 31 SANT ANDREU, U.E,G
CANYELLES,C.E.,B 61 BUFALA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,D 48 CAN BUXERES, F.C.,B
TECNOFUTBOL C.F,C 31 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
Jornada 13 20-01-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 80 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 35 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANTS, U.E.,G 113 POBLE NOU ,AT. ,A
SANT ANDREU, U.E,G 27 CANYELLES,C.E.,B
BUFALA, C.F.,C 44 Pª BARC. ANGUERA,D
CAN BUXERES, F.C.,B 21 TECNOFUTBOL C.F,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
Jornada 14 27-01-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E - Descansa
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 63 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
POBLE NOU ,AT. ,A 00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
CANYELLES,C.E.,B 113 SANTS, U.E.,G
Pª BARC. ANGUERA,D 41 SANT ANDREU, U.E,G
TECNOFUTBOL C.F,C 112 BUFALA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 15 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 15 03-02-2019
Descansa - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 06 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 13 POBLE NOU ,AT. ,A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 22 CANYELLES,C.E.,B
SANTS, U.E.,G 09 Pª BARC. ANGUERA,D
SANT ANDREU, U.E,G 62 TECNOFUTBOL C.F,C
BUFALA, C.F.,C 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
CAN BUXERES, F.C.,B 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 10-02-2019
BUFALA, C.F.,C 23 CAN BUXERES, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,G 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
SANTS, U.E.,G 29 TECNOFUTBOL C.F,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 32 Pª BARC. ANGUERA,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 27 CANYELLES,C.E.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 011 POBLE NOU ,AT. ,A
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 35 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 17 17-02-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 06 BUFALA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,B 20 SANT ANDREU, U.E,G
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 21 SANTS, U.E.,G
TECNOFUTBOL C.F,C 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. ANGUERA,D 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
CANYELLES,C.E.,B 70 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
POBLE NOU ,AT. ,A - Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Jornada 18 24-02-2019
SANT ANDREU, U.E,G 55 BUFALA, C.F.,C
SANTS, U.E.,G 112 CAN BUXERES, F.C.,B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 32 TECNOFUTBOL C.F,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 24 Pª BARC. ANGUERA,D
Descansa - CANYELLES,C.E.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 19 POBLE NOU ,AT. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 19 10-03-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 22 SANT ANDREU, U.E,G
BUFALA, C.F.,C 80 SANTS, U.E.,G
CAN BUXERES, F.C.,B 32 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
TECNOFUTBOL C.F,C 40 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
Pª BARC. ANGUERA,D - Descansa
CANYELLES,C.E.,B 42 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
POBLE NOU ,AT. ,A 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 20 17-03-2019
SANTS, U.E.,G 06 SANT ANDREU, U.E,G
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 63 BUFALA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 04 CAN BUXERES, F.C.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 25 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
Descansa - TECNOFUTBOL C.F,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 15 Pª BARC. ANGUERA,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 45 CANYELLES,C.E.,B
POBLE NOU ,AT. ,A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 21 24-03-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 70 SANTS, U.E.,G
SANT ANDREU, U.E,G 19 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
BUFALA, C.F.,C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
CAN BUXERES, F.C.,B 61 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J - Descansa
TECNOFUTBOL C.F,C 11 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
Pª BARC. ANGUERA,D 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CANYELLES,C.E.,B 31 POBLE NOU ,AT. ,A
Jornada 22 31-03-2019
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 140 SANTS, U.E.,G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 13 SANT ANDREU, U.E,G
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 05 BUFALA, C.F.,C
Descansa - CAN BUXERES, F.C.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 81 TECNOFUTBOL C.F,C
POBLE NOU ,AT. ,A 52 Pª BARC. ANGUERA,D
CANYELLES,C.E.,B 111 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 23 07-04-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 21 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
SANTS, U.E.,G 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
SANT ANDREU, U.E,G 42 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
BUFALA, C.F.,C - Descansa
CAN BUXERES, F.C.,B 73 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
TECNOFUTBOL C.F,C 16 POBLE NOU ,AT. ,A
Pª BARC. ANGUERA,D 31 CANYELLES,C.E.,B
Jornada 24 14-04-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 08 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 30 SANTS, U.E.,G
Descansa - SANT ANDREU, U.E,G
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 27 BUFALA, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 67 CAN BUXERES, F.C.,B
POBLE NOU ,AT. ,A 40 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
CANYELLES,C.E.,B 72 TECNOFUTBOL C.F,C
Pª BARC. ANGUERA,D 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 25 28-04-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 62 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
SANTS, U.E.,G - Descansa
SANT ANDREU, U.E,G 43 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
BUFALA, C.F.,C 45 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CAN BUXERES, F.C.,B 21 POBLE NOU ,AT. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 54 CANYELLES,C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F,C 14 Pª BARC. ANGUERA,D
Jornada 26 05-05-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
Descansa - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 64 SANTS, U.E.,G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 84 SANT ANDREU, U.E,G
POBLE NOU ,AT. ,A 72 BUFALA, C.F.,C
CANYELLES,C.E.,B 25 CAN BUXERES, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,D 32 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
TECNOFUTBOL C.F,C 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 27 12-05-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 72 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E - Descansa
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 81 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
SANTS, U.E.,G 19 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANT ANDREU, U.E,G 29 POBLE NOU ,AT. ,A
BUFALA, C.F.,C 28 CANYELLES,C.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,B 32 Pª BARC. ANGUERA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 52 TECNOFUTBOL C.F,C
Jornada 28 19-05-2019
Descansa - STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 15 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
POBLE NOU ,AT. ,A 53 SANTS, U.E.,G
CANYELLES,C.E.,B 45 SANT ANDREU, U.E,G
Pª BARC. ANGUERA,D 52 BUFALA, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F,C 211 CAN BUXERES, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
Jornada 29 26-05-2019
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E
STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A 31 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A 33 POBLE NOU ,AT. ,A
SANTS, U.E.,G 24 CANYELLES,C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,G 22 Pª BARC. ANGUERA,D
BUFALA, C.F.,C 81 TECNOFUTBOL C.F,C
CAN BUXERES, F.C.,B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J
Jornada 30 02-06-2019
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE,A - Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 52 STOITCHKOV BARCELONA C.F. ,A
POBLE NOU ,AT. ,A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,E
CANYELLES,C.E.,B 25 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
Pª BARC. ANGUERA,D 170 SANTS, U.E.,G
TECNOFUTBOL C.F,C 03 SANT ANDREU, U.E,G
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,J 24 BUFALA, C.F.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,E 04 CAN BUXERES, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.