Competición | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio cadet futbol sala | grup 4

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2018
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 42 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 24 CSI SANT CLIMENT,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 110 MOLINS 99, C.F.S.,B
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 15 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 30 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 15 ROQUETES FUTSAL,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 82 PALLEJA, F.S. ,A
Jornada 2 13-10-2018
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 37 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
CSI SANT CLIMENT,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 17 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 71 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 06 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
ROQUETES FUTSAL,A 82 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
PALLEJA, F.S. ,A 38 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 3 20-10-2018
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 39 CSI SANT CLIMENT,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 10 MOLINS 99, C.F.S.,B
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 35 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 51 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 15 ROQUETES FUTSAL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 82 PALLEJA, F.S. ,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 52 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 4 27-10-2018
CSI SANT CLIMENT,A 41 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
MOLINS 99, C.F.S.,B 23 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 23 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
ROQUETES FUTSAL,A 40 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
PALLEJA, F.S. ,A 13 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 42 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 5 10-11-2018
CSI SANT CLIMENT,A 120 MOLINS 99, C.F.S.,B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 05 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 31 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 37 ROQUETES FUTSAL,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 42 PALLEJA, F.S. ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 44 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 43 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 6 17-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,B 18 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 12 CSI SANT CLIMENT,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 52 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
ROQUETES FUTSAL,A 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
PALLEJA, F.S. ,A 38 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 11 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
Jornada 7 24-11-2018
MOLINS 99, C.F.S.,B 15 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
CSI SANT CLIMENT,A 92 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 37 ROQUETES FUTSAL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 41 PALLEJA, F.S. ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 83 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 44 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 20 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
Jornada 8 01-12-2018
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 14 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 82 MOLINS 99, C.F.S.,B
ROQUETES FUTSAL,A 60 CSI SANT CLIMENT,A
PALLEJA, F.S. ,A 15 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 31 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 22 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 9 15-12-2018
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 42 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 011 ROQUETES FUTSAL,A
CSI SANT CLIMENT,A 52 PALLEJA, F.S. ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 12 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 12 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 13 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 42 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 10 22-12-2018
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 36 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 13 ROQUETES FUTSAL,A
PALLEJA, F.S. ,A 82 MOLINS 99, C.F.S.,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 23 CSI SANT CLIMENT,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 45 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 20 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 32 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
Jornada 11 12-01-2019
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 16 ROQUETES FUTSAL,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 71 PALLEJA, F.S. ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 25 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CSI SANT CLIMENT,A 40 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 12 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 72 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
Jornada 12 19-01-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 21 ROQUETES FUTSAL,A
PALLEJA, F.S. ,A 43 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 11 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 100 MOLINS 99, C.F.S.,B
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 19 CSI SANT CLIMENT,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 20 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 76 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Jornada 13 26-01-2019
ROQUETES FUTSAL,A 92 PALLEJA, F.S. ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 73 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 52 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 03 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
CSI SANT CLIMENT,A 30 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 12 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 23 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 09-02-2019
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 31 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
CSI SANT CLIMENT,A 42 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 14 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 21 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 32 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ROQUETES FUTSAL,A 62 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
PALLEJA, F.S. ,A 29 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 15 16-02-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 52 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 34 CSI SANT CLIMENT,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 42 MOLINS 99, C.F.S.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 14 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 32 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 01 ROQUETES FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 53 PALLEJA, F.S. ,A
Jornada 16 23-02-2019
CSI SANT CLIMENT,A 60 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 33 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 45 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
ROQUETES FUTSAL,A 53 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
PALLEJA, F.S. ,A 43 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 24 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 17 09-03-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 04 CSI SANT CLIMENT,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 40 MOLINS 99, C.F.S.,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 32 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 65 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 04 ROQUETES FUTSAL,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 81 PALLEJA, F.S. ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 21 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 18 16-03-2019
MOLINS 99, C.F.S.,B 312 CSI SANT CLIMENT,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 23 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ROQUETES FUTSAL,A 51 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
PALLEJA, F.S. ,A 11 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 23 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 25 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 19 23-03-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 61 MOLINS 99, C.F.S.,B
CSI SANT CLIMENT,A 70 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 44 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 03 ROQUETES FUTSAL,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 22 PALLEJA, F.S. ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 30 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 36 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
Jornada 20 30-03-2019
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 61 MOLINS 99, C.F.S.,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 05 CSI SANT CLIMENT,A
ROQUETES FUTSAL,A 42 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
PALLEJA, F.S. ,A 17 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 43 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 21 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 24 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 21 06-04-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 60 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 18 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
CSI SANT CLIMENT,A 10 ROQUETES FUTSAL,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 53 PALLEJA, F.S. ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 02 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 51 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 22 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
Jornada 22 13-04-2019
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 35 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
ROQUETES FUTSAL,A 61 MOLINS 99, C.F.S.,B
PALLEJA, F.S. ,A 213 CSI SANT CLIMENT,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 32 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 11 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 31 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 03 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 23 27-04-2019
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 83 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
ROQUETES FUTSAL,A 50 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 26 PALLEJA, F.S. ,A
CSI SANT CLIMENT,A 53 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 44 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 22 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 51 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
Jornada 24 11-05-2019
ROQUETES FUTSAL,A 80 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
PALLEJA, F.S. ,A 23 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 102 MOLINS 99, C.F.S.,B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 16 CSI SANT CLIMENT,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 40 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 45 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
Jornada 25 18-05-2019
ROQUETES FUTSAL,A 51 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B
C.E. PLATENSE CALAFELL,A 33 PALLEJA, F.S. ,A
C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A 101 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
MOLINS 99, C.F.S.,B 15 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CSI SANT CLIMENT,A 21 BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A 13 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A 02 C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A
Jornada 26 25-05-2019
PALLEJA, F.S. ,A 17 ROQUETES FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 74 C.E. PLATENSE CALAFELL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 02 C.F.S BAR LOS NAVARROS SANT BOI ,A
BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E,A 20 MOLINS 99, C.F.S.,B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA ,B 12 CSI SANT CLIMENT,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ ,A 62 FUTSAL MONTPEDROS CLUB,A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Espín,B 34 C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.