Competición | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio catalana futbol sala | grup 5

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2018
COLLBATO, C.E.,A 71 ORDAL, C.P.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 22 TORRELAVIT C.F.S.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 29 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 62 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
JOVES VILOBÍ,A 25 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 73 VALLIRANA A.E.,A
Descansa - REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
Jornada 2 13-10-2018
ORDAL, C.P.,A - Descansa
TORRELAVIT C.F.S.,A 013 COLLBATO, C.E.,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 50 FONT-RUBI, C.E.,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 31 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 10 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
VALLIRANA A.E.,A 51 JOVES VILOBÍ,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 12 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 3 20-10-2018
ORDAL, C.P.,A 93 TORRELAVIT C.F.S.,A
COLLBATO, C.E.,A 53 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 41 FONT-RUBI, C.E.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 05 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 25 VALLIRANA A.E.,A
JOVES VILOBÍ,A 06 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
Descansa - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 4 27-10-2018
TORRELAVIT C.F.S.,A - Descansa
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 14 ORDAL, C.P.,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 13 COLLBATO, C.E.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 71 FONT-RUBI, C.E.,A
VALLIRANA A.E.,A 32 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 31 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 41 JOVES VILOBÍ,A
Jornada 5 10-11-2018
TORRELAVIT C.F.S.,A 26 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
ORDAL, C.P.,A 21 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
COLLBATO, C.E.,A 31 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
FONT-RUBI, C.E.,A 24 VALLIRANA A.E.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 02 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 35 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Descansa - JOVES VILOBÍ,A
Jornada 6 17-11-2018
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A - Descansa
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 118 TORRELAVIT C.F.S.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 10 ORDAL, C.P.,A
VALLIRANA A.E.,A 25 COLLBATO, C.E.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 21 FONT-RUBI, C.E.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 53 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
JOVES VILOBÍ,A 23 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
Jornada 7 24-11-2018
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 32 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 17 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ORDAL, C.P.,A 32 VALLIRANA A.E.,A
COLLBATO, C.E.,A 34 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
FONT-RUBI, C.E.,A 313 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 54 JOVES VILOBÍ,A
Descansa - CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
Jornada 8 01-12-2018
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A - Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 22 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
VALLIRANA A.E.,A 54 TORRELAVIT C.F.S.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 21 ORDAL, C.P.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 310 COLLBATO, C.E.,A
JOVES VILOBÍ,A 11 FONT-RUBI, C.E.,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 23 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
Jornada 9 15-12-2018
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 13 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 61 VALLIRANA A.E.,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 24 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
ORDAL, C.P.,A 45 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
COLLBATO, C.E.,A 120 JOVES VILOBÍ,A
FONT-RUBI, C.E.,A 35 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
Descansa - JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
Jornada 10 22-12-2018
FUTSAL CERVELLO C.E.,B - Descansa
VALLIRANA A.E.,A 32 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 45 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 71 TORRELAVIT C.F.S.,A
JOVES VILOBÍ,A 32 ORDAL, C.P.,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 18 COLLBATO, C.E.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 72 FONT-RUBI, C.E.,A
Jornada 11 12-01-2019
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 32 VALLIRANA A.E.,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 40 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 51 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 73 JOVES VILOBÍ,A
ORDAL, C.P.,A 37 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
COLLBATO, C.E.,A 161 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
Descansa - FONT-RUBI, C.E.,A
Jornada 12 19-01-2019
Descansa - VALLIRANA A.E.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 03 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 24 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
JOVES VILOBÍ,A 35 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 02 TORRELAVIT C.F.S.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 24 ORDAL, C.P.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 08 COLLBATO, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2019
VALLIRANA A.E.,A 15 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 40 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 100 JOVES VILOBÍ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 00 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
TORRELAVIT C.F.S.,A 41 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
ORDAL, C.P.,A 32 FONT-RUBI, C.E.,A
COLLBATO, C.E.,A - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 09-02-2019
ORDAL, C.P.,A 27 COLLBATO, C.E.,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 31 FONT-RUBI, C.E.,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 100 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 52 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 51 JOVES VILOBÍ,A
VALLIRANA A.E.,A 32 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A - Descansa
Jornada 15 16-02-2019
Descansa - ORDAL, C.P.,A
COLLBATO, C.E.,A 102 TORRELAVIT C.F.S.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 16 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 53 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 04 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
JOVES VILOBÍ,A 45 VALLIRANA A.E.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 47 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
Jornada 16 23-02-2019
TORRELAVIT C.F.S.,A 35 ORDAL, C.P.,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 34 COLLBATO, C.E.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 29 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 91 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
VALLIRANA A.E.,A 33 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 71 JOVES VILOBÍ,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - Descansa
Jornada 17 09-03-2019
Descansa - TORRELAVIT C.F.S.,A
ORDAL, C.P.,A 32 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
COLLBATO, C.E.,A 53 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
FONT-RUBI, C.E.,A 23 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 35 VALLIRANA A.E.,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 03 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
JOVES VILOBÍ,A 14 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 18 16-03-2019
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 31 TORRELAVIT C.F.S.,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 15 ORDAL, C.P.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 13 COLLBATO, C.E.,A
VALLIRANA A.E.,A 51 FONT-RUBI, C.E.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 52 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 51 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
JOVES VILOBÍ,A - Descansa
Jornada 19 23-03-2019
Descansa - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 47 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
ORDAL, C.P.,A 44 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
COLLBATO, C.E.,A 52 VALLIRANA A.E.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 14 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 16 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 32 JOVES VILOBÍ,A
Jornada 20 30-03-2019
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 25 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 110 TORRELAVIT C.F.S.,A
VALLIRANA A.E.,A 22 ORDAL, C.P.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 36 COLLBATO, C.E.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 91 FONT-RUBI, C.E.,A
JOVES VILOBÍ,A 31 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B - Descansa
Jornada 21 06-04-2019
Descansa - TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 14 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
TORRELAVIT C.F.S.,A 45 VALLIRANA A.E.,A
ORDAL, C.P.,A 14 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
COLLBATO, C.E.,A 63 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
FONT-RUBI, C.E.,A 10 JOVES VILOBÍ,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 33 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
Jornada 22 13-04-2019
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 61 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
VALLIRANA A.E.,A 44 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 61 TORRELAVIT C.F.S.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 91 ORDAL, C.P.,A
JOVES VILOBÍ,A 24 COLLBATO, C.E.,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 50 FONT-RUBI, C.E.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B - Descansa
Jornada 23 27-04-2019
Descansa - FUTSAL CERVELLO C.E.,B
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 34 VALLIRANA A.E.,A
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 40 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 36 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
ORDAL, C.P.,A 32 JOVES VILOBÍ,A
COLLBATO, C.E.,A 110 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
FONT-RUBI, C.E.,A 62 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
Jornada 24 11-05-2019
VALLIRANA A.E.,A 22 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 41 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 63 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
JOVES VILOBÍ,A 53 TORRELAVIT C.F.S.,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 33 ORDAL, C.P.,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 010 COLLBATO, C.E.,A
FONT-RUBI, C.E.,A - Descansa
Jornada 25 18-05-2019
VALLIRANA A.E.,A - Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E.,B 31 REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A
TORRELLES, U.E. FUTSAL,A 38 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A 53 JOVES VILOBÍ,A
TORRELAVIT C.F.S.,A 32 CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B
ORDAL, C.P.,A 60 JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B
COLLBATO, C.E.,A 171 FONT-RUBI, C.E.,A
Jornada 26 25-05-2019
REST. CASA DIEGO-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES ,A 72 VALLIRANA A.E.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 22 FUTSAL CERVELLO C.E.,B
JOVES VILOBÍ,A 53 TORRELLES, U.E. FUTSAL,A
CFS TEAM BODY TRAINING SANT BOI ,B 14 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
JOAQUIM MIR-PLATENSE VILANOVA ,B 16 TORRELAVIT C.F.S.,A
FONT-RUBI, C.E.,A 22 ORDAL, C.P.,A
Descansa - COLLBATO, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.