Competición | TEMPORADA 2018-2019

lliga tercera divisio juvenil futbol sala | grup 4

Competición | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2018
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 06 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
AECS L'HOSPITALET,B 50 PLAZA MACAEL CCA,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 34 SANT SADURNI F.S.,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 41 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 120 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
VALLIRANA A.E.,B 29 CORNELLA C.F.S. GPC,A
Jornada 2 13-10-2018
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 32 VALLIRANA A.E.,B
PLAZA MACAEL CCA,A 41 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
Descansa - AECS L'HOSPITALET,B
SANT SADURNI F.S.,A 22 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 11 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 14 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
CORNELLA C.F.S. GPC,A 32 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 3 20-10-2018
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 70 PLAZA MACAEL CCA,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A - Descansa
AECS L'HOSPITALET,B 32 SANT SADURNI F.S.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 63 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 22 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 22 CORNELLA C.F.S. GPC,A
VALLIRANA A.E.,B 36 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 4 27-10-2018
PLAZA MACAEL CCA,A 24 VALLIRANA A.E.,B
Descansa - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
SANT SADURNI F.S.,A 53 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 01 AECS L'HOSPITALET,B
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 21 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A 51 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 31 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 5 10-11-2018
PLAZA MACAEL CCA,A - Descansa
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 14 SANT SADURNI F.S.,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 14 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
AECS L'HOSPITALET,B 42 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 22 CORNELLA C.F.S. GPC,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 113 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
VALLIRANA A.E.,B 62 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 6 17-11-2018
Descansa - VALLIRANA A.E.,B
SANT SADURNI F.S.,A 20 PLAZA MACAEL CCA,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 42 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 54 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A 10 AECS L'HOSPITALET,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 22 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 51 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 7 24-11-2018
Descansa - SANT SADURNI F.S.,A
PLAZA MACAEL CCA,A 12 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 41 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 010 CORNELLA C.F.S. GPC,A
AECS L'HOSPITALET,B 32 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 12 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
VALLIRANA A.E.,B 43 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 8 01-12-2018
SANT SADURNI F.S.,A 30 VALLIRANA A.E.,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - Descansa
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 24 PLAZA MACAEL CCA,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 12 CORNELLA C.F.S. GPC,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 110 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 22 AECS L'HOSPITALET,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 14 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
Jornada 9 15-12-2018
SANT SADURNI F.S.,A 83 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
Descansa - CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
PLAZA MACAEL CCA,A 02 CORNELLA C.F.S. GPC,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 34 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 26 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
AECS L'HOSPITALET,B 21 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
VALLIRANA A.E.,B 46 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
Jornada 10 22-12-2018
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 45 VALLIRANA A.E.,B
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 13 SANT SADURNI F.S.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A - Descansa
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 72 PLAZA MACAEL CCA,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 24 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 11 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 21 AECS L'HOSPITALET,B
Jornada 11 12-01-2019
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 64 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
SANT SADURNI F.S.,A 20 CORNELLA C.F.S. GPC,A
Descansa - ATHLETIC TORRE ROJA ,A
PLAZA MACAEL CCA,A 25 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 82 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 35 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
VALLIRANA A.E.,B 31 AECS L'HOSPITALET,B
Jornada 12 19-01-2019
VALLIRANA A.E.,B 85 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
CORNELLA C.F.S. GPC,A 81 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 61 SANT SADURNI F.S.,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C - Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 12 PLAZA MACAEL CCA,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
AECS L'HOSPITALET,B 42 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
Jornada 13 26-01-2019
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 06 CORNELLA C.F.S. GPC,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 64 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
SANT SADURNI F.S.,A 20 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
Descansa - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
PLAZA MACAEL CCA,A 15 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 44 AECS L'HOSPITALET,B
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 24 VALLIRANA A.E.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 09-02-2019
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 52 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
PLAZA MACAEL CCA,A 07 AECS L'HOSPITALET,B
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
SANT SADURNI F.S.,A 31 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 33 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 45 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A 40 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 15 16-02-2019
VALLIRANA A.E.,B 15 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 30 PLAZA MACAEL CCA,A
AECS L'HOSPITALET,B - Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 03 SANT SADURNI F.S.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 11 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 30 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 14 CORNELLA C.F.S. GPC,A
Jornada 16 23-02-2019
PLAZA MACAEL CCA,A 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
Descansa - ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
SANT SADURNI F.S.,A 33 AECS L'HOSPITALET,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 03 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 93 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CORNELLA C.F.S. GPC,A 21 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 67 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 17 09-03-2019
VALLIRANA A.E.,B 31 PLAZA MACAEL CCA,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A - Descansa
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 14 SANT SADURNI F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,B 31 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 50 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 12 CORNELLA C.F.S. GPC,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 23 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Jornada 18 16-03-2019
Descansa - PLAZA MACAEL CCA,A
SANT SADURNI F.S.,A 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 41 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 13 AECS L'HOSPITALET,B
CORNELLA C.F.S. GPC,A 21 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 91 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 45 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 19 23-03-2019
VALLIRANA A.E.,B - Descansa
PLAZA MACAEL CCA,A 42 SANT SADURNI F.S.,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 61 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 53 CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
AECS L'HOSPITALET,B 32 CORNELLA C.F.S. GPC,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 71 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 32 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 20 30-03-2019
SANT SADURNI F.S.,A - Descansa
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 20 PLAZA MACAEL CCA,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B 25 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A 63 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 32 AECS L'HOSPITALET,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 15 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 35 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 21 06-04-2019
VALLIRANA A.E.,B 37 SANT SADURNI F.S.,A
Descansa - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
PLAZA MACAEL CCA,A - CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
CORNELLA C.F.S. GPC,A 13 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 13 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
AECS L'HOSPITALET,B 40 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 22 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
Jornada 22 13-04-2019
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 44 SANT SADURNI F.S.,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B - Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC,A 60 PLAZA MACAEL CCA,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 22 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 52 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 34 AECS L'HOSPITALET,B
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 32 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 23 27-04-2019
VALLIRANA A.E.,B 23 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
SANT SADURNI F.S.,A - CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
Descansa - CORNELLA C.F.S. GPC,A
PLAZA MACAEL CCA,A 18 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 50 ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 43 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
AECS L'HOSPITALET,B 12 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
Jornada 24 11-05-2019
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CORNELLA C.F.S. GPC,A 03 SANT SADURNI F.S.,A
ATHLETIC TORRE ROJA ,A - Descansa
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 40 PLAZA MACAEL CCA,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B 15 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 51 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
AECS L'HOSPITALET,B 30 VALLIRANA A.E.,B
Jornada 25 18-05-2019
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B - VALLIRANA A.E.,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 56 CORNELLA C.F.S. GPC,A
SANT SADURNI F.S.,A 34 ATHLETIC TORRE ROJA ,A
Descansa - ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
PLAZA MACAEL CCA,A 01 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A 32 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A
ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A 24 AECS L'HOSPITALET,B
Jornada 26 25-05-2019
CORNELLA C.F.S. GPC,A - CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
ATHLETIC TORRE ROJA ,A 91 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C 12 SANT SADURNI F.S.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,B - Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C.,A 33 PLAZA MACAEL CCA,A
AECS L'HOSPITALET,B 34 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
VALLIRANA A.E.,B 55 ALIMENT ART-A.E. LES BOTIGUES DE SITGES,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.