Competición | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 1

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
HORTA, U.AT.,B 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
RACING SARRIA C.F.,A 14 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT ANDREU, U.E,D 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. CINC COPES,A 33 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 25 ESCOLA F. GAVA, C.,D
CATALONIA, U.B.,A 46 PUBILLA CASAS, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 21 EUROPA, C.E.,B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 10 SANTA EULALIA, C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - HORTA, U.AT.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 02 RACING SARRIA C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 43 SANT ANDREU, U.E,D
ESCOLA F. GAVA, C.,D 04 Pª BARC. CINC COPES,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 33 CATALONIA, U.B.,A
EUROPA, C.E.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
HORTA, U.AT.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
RACING SARRIA C.F.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,D - ESCOLA F. GAVA, C.,D
Pª BARC. CINC COPES,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
CATALONIA, U.B.,A - EUROPA, C.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 4 27-10-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. ANGUERA,A - HORTA, U.AT.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - RACING SARRIA C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - Pª BARC. CINC COPES,A
EUROPA, C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - CATALONIA, U.B.,A
Jornada 5 03-11-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
RACING SARRIA C.F.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Pª BARC. CINC COPES,A - EUROPA, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,A
Jornada 6 10-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - RACING SARRIA C.F.,A
EUROPA, C.E.,B - SANT ANDREU, U.E,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 7 17-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - Pª BARC. ANGUERA,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
HORTA, U.AT.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
RACING SARRIA C.F.,A - EUROPA, C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Pª BARC. CINC COPES,A - CATALONIA, U.B.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
EUROPA, C.E.,B - HORTA, U.AT.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - RACING SARRIA C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A - SANT ANDREU, U.E,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - EUROPA, C.E.,B
HORTA, U.AT.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
RACING SARRIA C.F.,A - CATALONIA, U.B.,A
SANT ANDREU, U.E,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,D - SANTA EULALIA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
EUROPA, C.E.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
CATALONIA, U.B.,A - HORTA, U.AT.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - RACING SARRIA C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,D - PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - EUROPA, C.E.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - CATALONIA, U.B.,A
HORTA, U.AT.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
RACING SARRIA C.F.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 12 12-01-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
EUROPA, C.E.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CATALONIA, U.B.,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. CINC COPES,A - HORTA, U.AT.,B
SANT ANDREU, U.E,D - RACING SARRIA C.F.,A
Jornada 13 19-01-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - EUROPA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - CATALONIA, U.B.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - Pª BARC. CINC COPES,A
HORTA, U.AT.,B - SANT ANDREU, U.E,D
SANTA EULALIA, C.F.,B - RACING SARRIA C.F.,A
Jornada 14 26-01-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
EUROPA, C.E.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
CATALONIA, U.B.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. CINC COPES,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SANT ANDREU, U.E,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
RACING SARRIA C.F.,A - HORTA, U.AT.,B
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - EUROPA, C.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - Pª BARC. CINC COPES,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - SANT ANDREU, U.E,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - RACING SARRIA C.F.,A
HORTA, U.AT.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - HORTA, U.AT.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - RACING SARRIA C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - SANT ANDREU, U.E,D
Pª BARC. ANGUERA,A - Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - CATALONIA, U.B.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
EUROPA, C.E.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 17 16-02-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
HORTA, U.AT.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
RACING SARRIA C.F.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT ANDREU, U.E,D - Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - EUROPA, C.E.,B
Jornada 18 01-03-2020
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - RACING SARRIA C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D - SANT ANDREU, U.E,D
PUBILLA CASAS, C.E.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
EUROPA, C.E.,B - CATALONIA, U.B.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 19 08-03-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
HORTA, U.AT.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
RACING SARRIA C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
SANT ANDREU, U.E,D - PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - EUROPA, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - HORTA, U.AT.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - RACING SARRIA C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - SANT ANDREU, U.E,D
EUROPA, C.E.,B - Pª BARC. CINC COPES,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CATALONIA, U.B.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 21 22-03-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
HORTA, U.AT.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
RACING SARRIA C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANT ANDREU, U.E,D - EUROPA, C.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - CATALONIA, U.B.,A
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - HORTA, U.AT.,B
EUROPA, C.E.,B - RACING SARRIA C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - SANT ANDREU, U.E,D
CATALONIA, U.B.,A - Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 23 05-04-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
HORTA, U.AT.,B - EUROPA, C.E.,B
RACING SARRIA C.F.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANT ANDREU, U.E,D - CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. CINC COPES,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA F. GAVA, C.,D - Pª BARC. ANGUERA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
EUROPA, C.E.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - HORTA, U.AT.,B
CATALONIA, U.B.,A - RACING SARRIA C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - SANT ANDREU, U.E,D
Pª BARC. CINC COPES,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 25 26-04-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
Pª BARC. ANGUERA,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
HORTA, U.AT.,B - CATALONIA, U.B.,A
RACING SARRIA C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT ANDREU, U.E,D - Pª BARC. CINC COPES,A
Jornada 26 03-05-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CATALONIA, U.B.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,A - RACING SARRIA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,D - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 27 10-05-2020
SANTA EULALIA, C.F.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Pª BARC. ANGUERA,A - EUROPA, C.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
HORTA, U.AT.,B - Pª BARC. CINC COPES,A
RACING SARRIA C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
EUROPA, C.E.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - Pª BARC. ANGUERA,A
CATALONIA, U.B.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. CINC COPES,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT ANDREU, U.E,D - HORTA, U.AT.,B
RACING SARRIA C.F.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Pª BARC. ANGUERA,A - CATALONIA, U.B.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - SANT ANDREU, U.E,D
HORTA, U.AT.,B - RACING SARRIA C.F.,A
Jornada 30 31-05-2020
EUROPA, C.E.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A - Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT ANDREU, U.E,D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
RACING SARRIA C.F.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - HORTA, U.AT.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.