Competición | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 14

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 17 GANDESA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A 90 ASCÓ, F.C.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 24 JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 70 MORA LA NOVA, AT.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 22 ALDEANA, U.E.,A
Descansa - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 2 13-10-2019
GANDESA, C.F.,A - Descansa
ASCÓ, F.C.,A 33 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 03 ULLDECONA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 24 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
ALDEANA, U.E.,A 13 AMPOSTA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 3 20-10-2019
GANDESA, C.F.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 20 JESUS CATALONIA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A 101 MORA LA NOVA, AT.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 23 ALDEANA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 10 TORTOSA, C.D.,A
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 4 27-10-2019
ASCÓ, F.C.,A - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F.,A 16 GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 05 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALDEANA, U.E.,A 04 ULLDECONA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 03 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,A 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 5 03-11-2019
ASCÓ, F.C.,A 61 JESUS CATALONIA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 13 ALDEANA, U.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A 60 TORTOSA, C.D.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 6 10-11-2019
JESUS CATALONIA, C.F.,A - Descansa
MORA LA NOVA, AT.,A 08 ASCÓ, F.C.,A
ALDEANA, U.E.,A 23 GANDESA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 40 ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 40 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 7 17-11-2019
JESUS CATALONIA, C.F.,A 12 MORA LA NOVA, AT.,A
ASCÓ, F.C.,A 31 ALDEANA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,A 20 TORTOSA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 07 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ULLDECONA, C.F.,A 01 AMPOSTA, C.F.,A
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 8 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - Descansa
ALDEANA, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - ASCÓ, F.C.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 9 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - ALDEANA, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
ASCÓ, F.C.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
GANDESA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Descansa - ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 10 15-12-2019
Descansa - ALDEANA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - GANDESA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 11 22-12-2019
ALDEANA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
GANDESA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 12-01-2020
GANDESA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ASCÓ, F.C.,A - ULLDECONA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
TORTOSA, C.D.,A - Descansa
Jornada 13 19-01-2020
Descansa - GANDESA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ASCÓ, F.C.,A
ULLDECONA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 14 26-01-2020
ASCÓ, F.C.,A - GANDESA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
MORA LA NOVA, AT.,A - ULLDECONA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - Descansa
Jornada 15 02-02-2020
Descansa - ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ULLDECONA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - TORTOSA, C.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 16 09-02-2020
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - GANDESA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TORTOSA, C.D.,A - ULLDECONA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,A - Descansa
Jornada 17 16-02-2020
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
GANDESA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - TORTOSA, C.D.,A
ULLDECONA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 18 01-03-2020
MORA LA NOVA, AT.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - ASCÓ, F.C.,A
TORTOSA, C.D.,A - GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - Descansa
Jornada 19 08-03-2020
Descansa - MORA LA NOVA, AT.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A - TORTOSA, C.D.,A
GANDESA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOSTA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 20 15-03-2020
ALDEANA, U.E.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
TORTOSA, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ULLDECONA, C.F.,A - Descansa
Jornada 21 22-03-2020
ALDEANA, U.E.,A - Descansa
MORA LA NOVA, AT.,A - TORTOSA, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ASCÓ, F.C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 22 29-03-2020
TORTOSA, C.D.,A - ALDEANA, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,A
ULLDECONA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.