Competición | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 15

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 30 AMPOSTA, C.F.,B
ARNES CLUB ESP.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,B 34 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
GANDESA, C.F.,B 03 TORTOSA, C.D.,B
RAPITENCA, U.E.,C 06 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 2 13-10-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 30 RAPITENCA, U.E.,C
AMPOSTA, C.F.,B 08 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 70 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 20 ARNES CLUB ESP.,A
TORTOSA, C.D.,B 150 ASCÓ, F.C.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 42 GANDESA, C.F.,B
Jornada 3 20-10-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 34 AMPOSTA, C.F.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 13 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 44 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ARNES CLUB ESP.,A 22 TORTOSA, C.D.,B
ASCÓ, F.C.,B 07 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
RAPITENCA, U.E.,C 02 GANDESA, C.F.,B
Jornada 4 27-10-2019
AMPOSTA, C.F.,B 01 RAPITENCA, U.E.,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 130 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 21 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
TORTOSA, C.D.,B 10 JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 01 ARNES CLUB ESP.,A
GANDESA, C.F.,B 61 ASCÓ, F.C.,B
Jornada 5 03-11-2019
AMPOSTA, C.F.,B 39 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 52 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 02 TORTOSA, C.D.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 41 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ARNES CLUB ESP.,A 33 GANDESA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,C 60 ASCÓ, F.C.,B
Jornada 6 10-11-2019
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 60 RAPITENCA, U.E.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 80 AMPOSTA, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,B 81 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 22 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
GANDESA, C.F.,B 03 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ASCÓ, F.C.,B 09 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 7 17-11-2019
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 81 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
AMPOSTA, C.F.,B 06 TORTOSA, C.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 29 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 41 GANDESA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ASCÓ, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,C 03 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 8 24-11-2019
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - RAPITENCA, U.E.,C
TORTOSA, C.D.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - AMPOSTA, C.F.,B
GANDESA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 9 01-12-2019
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TORTOSA, C.D.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
AMPOSTA, C.F.,B - GANDESA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ASCÓ, F.C.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ARNES CLUB ESP.,A
RAPITENCA, U.E.,C - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 10 15-12-2019
RAPITENCA, U.E.,C - TORTOSA, C.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
GANDESA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,B - AMPOSTA, C.F.,B
ARNES CLUB ESP.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Jornada 11 22-12-2019
TORTOSA, C.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - GANDESA, C.F.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,B
AMPOSTA, C.F.,B - ARNES CLUB ESP.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - RAPITENCA, U.E.,C

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 12-01-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - ASCÓ, F.C.,B
TORTOSA, C.D.,B - GANDESA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 13 19-01-2020
RAPITENCA, U.E.,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ASCÓ, F.C.,B - TORTOSA, C.D.,B
GANDESA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 14 26-01-2020
AMPOSTA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
TORTOSA, C.D.,B - ARNES CLUB ESP.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ASCÓ, F.C.,B
GANDESA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 15 02-02-2020
RAPITENCA, U.E.,C - AMPOSTA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - TORTOSA, C.D.,B
ARNES CLUB ESP.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ASCÓ, F.C.,B - GANDESA, C.F.,B
Jornada 16 09-02-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
GANDESA, C.F.,B - ARNES CLUB ESP.,A
ASCÓ, F.C.,B - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 17 16-02-2020
RAPITENCA, U.E.,C - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - TORTOSA, C.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - GANDESA, C.F.,B
ARNES CLUB ESP.,A - ASCÓ, F.C.,B
Jornada 18 01-03-2020
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,B - AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ASCÓ, F.C.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 19 08-03-2020
RAPITENCA, U.E.,C - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - GANDESA, C.F.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ASCÓ, F.C.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 20 15-03-2020
TORTOSA, C.D.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
GANDESA, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,B
ASCÓ, F.C.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 21 22-03-2020
TORTOSA, C.D.,B - RAPITENCA, U.E.,C
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - GANDESA, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 22 29-03-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - TORTOSA, C.D.,B
GANDESA, C.F.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ASCÓ, F.C.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.