Competición | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 13 PERALADA, C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,B 30 CASSA, U.D.,A
ARO, C.E.,A 25 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 11 QUART, U.E.,B
BLANES, C.D.,A 63 FARNERS, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 42 LLORET, C.F.,A
Jornada 2 13-10-2019
PERALADA, C.F.,B 42 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 41 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
FIGUERES, U.E.,B 22 BELL LLOC, C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 21 CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,B 40 ARO, C.E.,A
FARNERS, C.E.,A 14 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 BLANES, C.D.,A
LLORET, C.F.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 3 20-10-2019
PERALADA, C.F.,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 14 FIGUERES, U.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CASSA, U.D.,A 26 QUART, U.E.,B
ARO, C.E.,A 31 FARNERS, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 13 CAL AGUIDO, A.D.,A
BLANES, C.D.,A 04 LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 01 LLAGOSTERA, U.E.,C
FIGUERES, U.E.,B 71 PERALADA, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 31 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
QUART, U.E.,B 24 BELL LLOC, C.P.,A
FARNERS, C.E.,A 13 CASSA, U.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 21 ARO, C.E.,A
LLORET, C.F.,A 22 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 BLANES, C.D.,A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 05 FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 01 QUART, U.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 82 FARNERS, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 10 CAL AGUIDO, A.D.,A
ARO, C.E.,A 03 LLORET, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 30 BLANES, C.D.,A
Jornada 6 10-11-2019
FIGUERES, U.E.,B 42 LLAGOSTERA, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 03 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,B 20 PERALADA, C.F.,B
FARNERS, C.E.,A 43 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 24 BELL LLOC, C.P.,A
LLORET, C.F.,A 53 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 61 ARO, C.E.,A
BLANES, C.D.,A 33 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 7 17-11-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 21 QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B 52 FARNERS, C.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 14 CAL AGUIDO, A.D.,A
BELL LLOC, C.P.,A 11 LLORET, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 55 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ARO, C.E.,A 13 BLANES, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 8 24-11-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
QUART, U.E.,B - FIGUERES, U.E.,B
FARNERS, C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - PERALADA, C.F.,B
LLORET, C.F.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - BELL LLOC, C.P.,A
BLANES, C.D.,A - CASSA, U.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - ARO, C.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - QUART, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,B - FARNERS, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
PERALADA, C.F.,B - LLORET, C.F.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BELL LLOC, C.P.,A - BLANES, C.D.,A
CASSA, U.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - ARO, C.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
QUART, U.E.,B - LLAGOSTERA, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - FIGUERES, U.E.,B
LLORET, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - PERALADA, C.F.,B
BLANES, C.D.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - BELL LLOC, C.P.,A
ARO, C.E.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
QUART, U.E.,B - FARNERS, C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
FIGUERES, U.E.,B - LLORET, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PERALADA, C.F.,B - BLANES, C.D.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BELL LLOC, C.P.,A - ARO, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - CASSA, U.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
FARNERS, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,A - QUART, U.E.,B
LLORET, C.F.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - FIGUERES, U.E.,B
BLANES, C.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - PERALADA, C.F.,B
ARO, C.E.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
CASSA, U.D.,A - BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 13 19-01-2020
FARNERS, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
QUART, U.E.,B - LLORET, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,B - BLANES, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
PERALADA, C.F.,B - ARO, C.E.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C - BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 14 26-01-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A - FARNERS, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - QUART, U.E.,B
BLANES, C.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - FIGUERES, U.E.,B
ARO, C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CASSA, U.D.,A - PERALADA, C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Jornada 15 02-02-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - LLORET, C.F.,A
FARNERS, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,B - BLANES, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FIGUERES, U.E.,B - ARO, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - CASSA, U.D.,A
PERALADA, C.F.,B - BELL LLOC, C.P.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - LLAGOSTERA, U.E.,C

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
PERALADA, C.F.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BELL LLOC, C.P.,A
CASSA, U.D.,A - FIGUERES, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ARO, C.E.,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
FARNERS, C.E.,A - BLANES, C.D.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLORET, C.F.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 17 16-02-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - PERALADA, C.F.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BELL LLOC, C.P.,A - FIGUERES, U.E.,B
CASSA, U.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ARO, C.E.,A - QUART, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - FARNERS, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - LLORET, C.F.,A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BELL LLOC, C.P.,A
QUART, U.E.,B - CASSA, U.D.,A
FARNERS, C.E.,A - ARO, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
LLORET, C.F.,A - BLANES, C.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 19 08-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,B - FIGUERES, U.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BELL LLOC, C.P.,A - QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,A - FARNERS, C.E.,A
ARO, C.E.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - LLORET, C.F.,A
BLANES, C.D.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 20 15-03-2020
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - PERALADA, C.F.,B
QUART, U.E.,B - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
FARNERS, C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A - CASSA, U.D.,A
LLORET, C.F.,A - ARO, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
BLANES, C.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 21 22-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
PERALADA, C.F.,B - QUART, U.E.,B
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - FARNERS, C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
CASSA, U.D.,A - LLORET, C.F.,A
ARO, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - BLANES, C.D.,A
Jornada 22 29-03-2020
FIGUERES, U.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FARNERS, C.E.,A - PERALADA, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
LLORET, C.F.,A - BELL LLOC, C.P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - CASSA, U.D.,A
BLANES, C.D.,A - ARO, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 23 05-04-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FIGUERES, U.E.,B - QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FARNERS, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - LLORET, C.F.,A
BELL LLOC, C.P.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A - BLANES, C.D.,A
ARO, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
Jornada 24 19-04-2020
QUART, U.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FARNERS, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLORET, C.F.,A - PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BLANES, C.D.,A - BELL LLOC, C.P.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - CASSA, U.D.,A
ARO, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 25 26-04-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - QUART, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FARNERS, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - LLORET, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - BLANES, C.D.,A
BELL LLOC, C.P.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
CASSA, U.D.,A - ARO, C.E.,A
Jornada 26 03-05-2020
FARNERS, C.E.,A - QUART, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BLANES, C.D.,A - PERALADA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
ARO, C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,A
CASSA, U.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 27 10-05-2020
LLAGOSTERA, U.E.,C - FARNERS, C.E.,A
QUART, U.E.,B - CAL AGUIDO, A.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - LLORET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BLANES, C.D.,A
PERALADA, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - ARO, C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,A - CASSA, U.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - FARNERS, C.E.,A
LLORET, C.F.,A - QUART, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BLANES, C.D.,A - FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ARO, C.E.,A - PERALADA, C.F.,B
CASSA, U.D.,A - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
BELL LLOC, C.P.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 29 24-05-2020
CAL AGUIDO, A.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,C
FARNERS, C.E.,A - LLORET, C.F.,A
QUART, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BLANES, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ARO, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B - CASSA, U.D.,A
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A - BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 30 31-05-2020
LLORET, C.F.,A - CAL AGUIDO, A.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A - FARNERS, C.E.,A
BLANES, C.D.,A - QUART, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ARO, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,B
CASSA, U.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BELL LLOC, C.P.,A - PERALADA, C.F.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C - SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.