Competición | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 13

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
ALDEANA, U.E.,A 92 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
AMPOSTA, C.F.,B 43 TORTOSA, C.D.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 06 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Descansa - RAPITENCA, U.E.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 20 ASCÓ, F.C.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 110 GANDESA, C.F.,B
Jornada 2 13-10-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 010 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,C 02 ALDEANA, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 01 AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,C 21 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A - Descansa
GANDESA, C.F.,B 17 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 3 20-10-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 13 TORTOSA, C.D.,C
ALDEANA, U.E.,A 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
AMPOSTA, C.F.,B 33 RAPITENCA, U.E.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 05 ASCÓ, F.C.,A
Descansa - GANDESA, C.F.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 20 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 4 27-10-2019
TORTOSA, C.D.,C 05 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 61 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
RAPITENCA, U.E.,C 04 ALDEANA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 31 AMPOSTA, C.F.,B
GANDESA, C.F.,B 01 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - Descansa
Jornada 5 03-11-2019
TORTOSA, C.D.,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - RAPITENCA, U.E.,C
ALDEANA, U.E.,A 60 ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,B 60 GANDESA, C.F.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - Descansa
Jornada 6 10-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 06 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C 14 TORTOSA, C.D.,C
ASCÓ, F.C.,A 11 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
GANDESA, C.F.,B 012 ALDEANA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 60 AMPOSTA, C.F.,B
Descansa - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 7 17-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 31 RAPITENCA, U.E.,C
TORTOSA, C.D.,C 20 ASCÓ, F.C.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 04 GANDESA, C.F.,B
ALDEANA, U.E.,A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
AMPOSTA, C.F.,B - Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 8 24-11-2019
RAPITENCA, U.E.,C - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
GANDESA, C.F.,B - TORTOSA, C.D.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Descansa - ALDEANA, U.E.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 9 01-12-2019
RAPITENCA, U.E.,C - ASCÓ, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - GANDESA, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - Descansa
ALDEANA, U.E.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 10 15-12-2019
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Descansa - TORTOSA, C.D.,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
AMPOSTA, C.F.,B - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 11 22-12-2019
ASCÓ, F.C.,A - GANDESA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - Descansa
TORTOSA, C.D.,C - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - AMPOSTA, C.F.,B
ALDEANA, U.E.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ALDEANA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,C - AMPOSTA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - Descansa
ASCÓ, F.C.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
GANDESA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 13 19-01-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ALDEANA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,C
AMPOSTA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,C
Descansa - ASCÓ, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - GANDESA, C.F.,B
Jornada 14 26-01-2020
TORTOSA, C.D.,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - ALDEANA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - AMPOSTA, C.F.,B
ASCÓ, F.C.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,B - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
ALDEANA, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,C
AMPOSTA, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,B
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 16 09-02-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - TORTOSA, C.D.,C
RAPITENCA, U.E.,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ASCÓ, F.C.,A - ALDEANA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 17 16-02-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
TORTOSA, C.D.,C - RAPITENCA, U.E.,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ASCÓ, F.C.,A
ALDEANA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - Descansa
Jornada 18 01-03-2020
RAPITENCA, U.E.,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
ASCÓ, F.C.,A - TORTOSA, C.D.,C
GANDESA, C.F.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ALDEANA, U.E.,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 19 08-03-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - ASCÓ, F.C.,A
TORTOSA, C.D.,C - GANDESA, C.F.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ALDEANA, U.E.,A - Descansa
AMPOSTA, C.F.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 20 15-03-2020
ASCÓ, F.C.,A - RAPITENCA, U.E.,C
GANDESA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - TORTOSA, C.D.,C
Descansa - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 21 22-03-2020
ASCÓ, F.C.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C - GANDESA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
TORTOSA, C.D.,C - Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 22 29-03-2020
GANDESA, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - RAPITENCA, U.E.,C
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,C
AMPOSTA, C.F.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.