Competición | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 14

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
GANDESA, C.F.,A 90 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 24 MORA LA NOVA, AT.,A
ULLDECONA, C.F.,A - Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 05 TORTOSA, C.D.,B
Jornada 2 13-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 05 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,A 21 GANDESA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 20 ARNES CLUB ESP.,A
Descansa - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TORTOSA, C.D.,B 60 ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 3 20-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 020 AMPOSTA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 51 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 31 MORA LA NOVA, AT.,A
ARNES CLUB ESP.,A - Descansa
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 07 TORTOSA, C.D.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 22 ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 4 27-10-2019
AMPOSTA, C.F.,A 60 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 50 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
MORA LA NOVA, AT.,A 010 GANDESA, C.F.,A
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
TORTOSA, C.D.,B 101 ARNES CLUB ESP.,A
ULLDECONA, C.F.,A 50 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 5 03-11-2019
AMPOSTA, C.F.,A 10 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 20 MORA LA NOVA, AT.,A
GANDESA, C.F.,A - Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 04 TORTOSA, C.D.,B
ARNES CLUB ESP.,A 04 ULLDECONA, C.F.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 61 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 6 10-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 21 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A 16 AMPOSTA, C.F.,A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TORTOSA, C.D.,B 71 GANDESA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A 23 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 22 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 7 17-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 40 MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 010 TORTOSA, C.D.,B
GANDESA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 70 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 31 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 8 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,B - AMPOSTA, C.F.,A
ULLDECONA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - GANDESA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 9 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - TORTOSA, C.D.,B
AMPOSTA, C.F.,A - ULLDECONA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
GANDESA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 10 15-12-2019
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - Descansa
TORTOSA, C.D.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
ULLDECONA, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - AMPOSTA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - GANDESA, C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
Descansa - TORTOSA, C.D.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - ULLDECONA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
AMPOSTA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
GANDESA, C.F.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 12-01-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ARNES CLUB ESP.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Descansa - ULLDECONA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 13 19-01-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GANDESA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - Descansa
ULLDECONA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,B
Jornada 14 26-01-2020
AMPOSTA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Descansa - ARNES CLUB ESP.,A
TORTOSA, C.D.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ULLDECONA, C.F.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 15 02-02-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - Descansa
ARNES CLUB ESP.,A - TORTOSA, C.D.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - ULLDECONA, C.F.,A
Jornada 16 09-02-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Descansa - GANDESA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,B - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ULLDECONA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 17 16-02-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa
GANDESA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ULLDECONA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 18 01-03-2020
MORA LA NOVA, AT.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ULLDECONA, C.F.,A - GANDESA, C.F.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ARNES CLUB ESP.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 19 08-03-2020
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - Descansa
AMPOSTA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ULLDECONA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 20 15-03-2020
Descansa - MORA LA NOVA, AT.,A
TORTOSA, C.D.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ULLDECONA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ARNES CLUB ESP.,A - GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 21 22-03-2020
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - TORTOSA, C.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ULLDECONA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ARNES CLUB ESP.,A
GANDESA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 22 29-03-2020
TORTOSA, C.D.,B - Descansa
ULLDECONA, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A - AMPOSTA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - GANDESA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.