Competición | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 11

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
PERELLO, C.E.,A 11 ARNES CLUB ESP.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 31 CAMARLES, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
RAPITENCA, U.E.,B 32 TORTOSA, C.D.,A
Jornada 2 13-10-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,B 05 RAPITENCA, U.E.,B
ARNES CLUB ESP.,A 74 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CAMARLES, C.F.,A 12 PERELLO, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 10 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Descansa
R
AMPOSTA, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,A 21 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 3 20-10-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,B 03 ARNES CLUB ESP.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 02 CAMARLES, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A 00 MORA LA NOVA, AT.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
R
Descansa
AMPOSTA, C.F.,B 13 TORTOSA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 10 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 4 27-10-2019
ARNES CLUB ESP.,A 11 RAPITENCA, U.E.,B
CAMARLES, C.F.,A 13 JESUS Y MARIA, U.D.,B
MORA LA NOVA, AT.,A 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Descansa
R
PERELLO, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 21 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 5 03-11-2019
ARNES CLUB ESP.,A 60 CAMARLES, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 43 MORA LA NOVA, AT.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
R
Descansa
PERELLO, C.E.,A 13 TORTOSA, C.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 24 ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
RAPITENCA, U.E.,B 22 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 6 10-11-2019
CAMARLES, C.F.,A 32 RAPITENCA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT.,A 12 ARNES CLUB ESP.,A
Descansa
R
JESUS Y MARIA, U.D.,B
TORTOSA, C.D.,A 71 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 10 PERELLO, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B 31 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Jornada 7 17-11-2019
CAMARLES, C.F.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ARNES CLUB ESP.,A
R
Descansa
JESUS Y MARIA, U.D.,B - TORTOSA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
PERELLO, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Jornada 8 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - RAPITENCA, U.E.,B
Descansa
R
CAMARLES, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - PERELLO, C.E.,A
Jornada 9 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A
R
Descansa
CAMARLES, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - AMPOSTA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
RAPITENCA, U.E.,B - PERELLO, C.E.,A
Jornada 10 15-12-2019
RAPITENCA, U.E.,B
R
Descansa
TORTOSA, C.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - CAMARLES, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ARNES CLUB ESP.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
PERELLO, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 11 22-12-2019
Descansa
R
TORTOSA, C.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
CAMARLES, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
ARNES CLUB ESP.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - PERELLO, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - RAPITENCA, U.E.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 12 12-01-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ARNES CLUB ESP.,A - PERELLO, C.E.,A
CAMARLES, C.F.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
MORA LA NOVA, AT.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Descansa
R
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TORTOSA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ARNES CLUB ESP.,A
PERELLO, C.E.,A - CAMARLES, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,B
R
Descansa
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 14 26-01-2020
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
CAMARLES, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
MORA LA NOVA, AT.,A - PERELLO, C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
RAPITENCA, U.E.,B - ARNES CLUB ESP.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - CAMARLES, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - MORA LA NOVA, AT.,A
PERELLO, C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 16 09-02-2020
CAMARLES, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TORTOSA, C.D.,A - PERELLO, C.E.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
AMPOSTA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
RAPITENCA, U.E.,B - CAMARLES, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - TORTOSA, C.D.,A
PERELLO, C.E.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 18 01-03-2020
MORA LA NOVA, AT.,A - CAMARLES, C.F.,A
Descansa
R
ARNES CLUB ESP.,A
TORTOSA, C.D.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,B - PERELLO, C.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
RAPITENCA, U.E.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
CAMARLES, C.F.,A
R
Descansa
ARNES CLUB ESP.,A - TORTOSA, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOSTA, C.F.,B
PERELLO, C.E.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
Jornada 20 15-03-2020
Descansa
R
MORA LA NOVA, AT.,A
TORTOSA, C.D.,A - CAMARLES, C.F.,A
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - ARNES CLUB ESP.,A
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
PERELLO, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
Descansa
R
RAPITENCA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - TORTOSA, C.D.,A
CAMARLES, C.F.,A - ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ARNES CLUB ESP.,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - PERELLO, C.E.,A
Jornada 22 29-03-2020
TORTOSA, C.D.,A
R
Descansa
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - MORA LA NOVA, AT.,A
AMPOSTA, C.F.,B - CAMARLES, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A - ARNES CLUB ESP.,A
PERELLO, C.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.