Competición | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 14

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 121 SANT IGNASI C.E.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,B 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
CONGRÉS CLUB ESP.,A 50 CATALONIA, U.B.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 25 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 21 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
VALLDOREIX F.C.,A 201 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. ANGUERA,B 60 Pª BARC. BARCINO, CE,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 52 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
SANT IGNASI C.E.,E 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 15 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CATALONIA, U.B.,A 36 LA SALUT PERE GOL AE.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 35 CONGRÉS CLUB ESP.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 111 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 02 VALLDOREIX F.C.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 23 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 3 27-10-2019
SANT IGNASI C.E.,E 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 131 CATALONIA, U.B.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 62 Pª BARC. BARCINO, CE,B
VALLDOREIX F.C.,A 62 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 03 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 4 03-11-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
CATALONIA, U.B.,A 23 SANT IGNASI C.E.,E
PUBILLA CASAS, C.E.,A 03 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 41 LA SALUT PERE GOL AE.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 07 CONGRÉS CLUB ESP.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 113 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SINGUERLIN, C.F.,B 13 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 20 VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 5 10-11-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 11 CATALONIA, U.B.,A
SANT IGNASI C.E.,E 12 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 23 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A 44 Pª BARC. BARCINO, CE,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 28 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 13 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 03 VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 6 17-11-2019
CATALONIA, U.B.,A 06 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 71 SANT IGNASI C.E.,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 113 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 51 LA SALUT PERE GOL AE.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 35 CONGRÉS CLUB ESP.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 130 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
VALLDOREIX F.C.,A 53 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
Jornada 7 24-11-2019
CATALONIA, U.B.,A 09 PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 01 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
SANT IGNASI C.E.,E 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 53 Pª BARC. BARCINO, CE,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 36 SINGUERLIN, C.F.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A 01 Pª BARC. ANGUERA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 26 VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 13 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
Jornada 8 01-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,A 40 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 110 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 17 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Pª BARC. BARCINO, CE,B 63 SANT IGNASI C.E.,E
SINGUERLIN, C.F.,B 13 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 71 LA SALUT PERE GOL AE.,B
VALLDOREIX F.C.,A 50 CONGRÉS CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 131 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Jornada 9 15-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,A 01 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
CATALONIA, U.B.,A 94 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 32 Pª BARC. BARCINO, CE,B
SANT IGNASI C.E.,E 12 SINGUERLIN, C.F.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 40 Pª BARC. ANGUERA,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B 15 VALLDOREIX F.C.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A 13 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 52 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Jornada 10 22-12-2019
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 60 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 25 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 31 CATALONIA, U.B.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
Pª BARC. ANGUERA,B 81 SANT IGNASI C.E.,E
VALLDOREIX F.C.,A 41 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 124 LA SALUT PERE GOL AE.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 013 CONGRÉS CLUB ESP.,A
Jornada 11 12-01-2020
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 200 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 11 Pª BARC. BARCINO, CE,B
CATALONIA, U.B.,A 14 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 15 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT IGNASI C.E.,E 05 VALLDOREIX F.C.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 53 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 35 CONGRÉS CLUB ESP.,A
Jornada 12 19-01-2020
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 21 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,B 19 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
SINGUERLIN, C.F.,B 52 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 71 CATALONIA, U.B.,A
VALLDOREIX F.C.,A 121 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 50 SANT IGNASI C.E.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 114 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A 11 LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 13 26-01-2020
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 18 Pª BARC. BARCINO, CE,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 31 SINGUERLIN, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 03 Pª BARC. ANGUERA,B
CATALONIA, U.B.,A 012 VALLDOREIX F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 25 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
SANT IGNASI C.E.,E 43 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 40 CONGRÉS CLUB ESP.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 20 LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 14 02-02-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 33 Pª BARC. BARCINO, CE,B
SINGUERLIN, C.F.,B 171 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. ANGUERA,B 10 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
VALLDOREIX F.C.,A 42 PUBILLA CASAS, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 81 CATALONIA, U.B.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 38 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
CONGRÉS CLUB ESP.,A 71 SANT IGNASI C.E.,E
LA SALUT PERE GOL AE.,B 47 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Jornada 15 09-02-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B 05 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 022 Pª BARC. ANGUERA,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 42 VALLDOREIX F.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 36 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
CATALONIA, U.B.,A 01 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 24 CONGRÉS CLUB ESP.,A
SANT IGNASI C.E.,E 14 LA SALUT PERE GOL AE.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 71 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
SANT IGNASI C.E.,E 012 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - LA SALUT PERE GOL AE.,B
CATALONIA, U.B.,A 45 CONGRÉS CLUB ESP.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 11 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 09 VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 18 Pª BARC. ANGUERA,B
SINGUERLIN, C.F.,B 42 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 17 01-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 80 SANT IGNASI C.E.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
LA SALUT PERE GOL AE.,B 32 CATALONIA, U.B.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A 21 PUBILLA CASAS, C.E.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 09 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
VALLDOREIX F.C.,A 60 Pª BARC. BARCINO, CE,B
Pª BARC. ANGUERA,B 41 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 60 SANT IGNASI C.E.,E
CATALONIA, U.B.,A 110 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 47 LA SALUT PERE GOL AE.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 00 CONGRÉS CLUB ESP.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 09 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
SINGUERLIN, C.F.,B 03 VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 52 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 19 15-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SANT IGNASI C.E.,E - CATALONIA, U.B.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - SINGUERLIN, C.F.,B
VALLDOREIX F.C.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 20 22-03-2020
CATALONIA, U.B.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SANT IGNASI C.E.,E
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,B - CONGRÉS CLUB ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. ANGUERA,B - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
VALLDOREIX F.C.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 21 29-03-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT IGNASI C.E.,E - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - SINGUERLIN, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 22 05-04-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,A - CATALONIA, U.B.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - SANT IGNASI C.E.,E
Pª BARC. BARCINO, CE,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SINGUERLIN, C.F.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Pª BARC. ANGUERA,B - CONGRÉS CLUB ESP.,A
VALLDOREIX F.C.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 23 19-04-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
CATALONIA, U.B.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SANT IGNASI C.E.,E - Pª BARC. BARCINO, CE,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - SINGUERLIN, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - Pª BARC. ANGUERA,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - VALLDOREIX F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
Jornada 24 26-04-2020
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
SINGUERLIN, C.F.,B - SANT IGNASI C.E.,E
Pª BARC. ANGUERA,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VALLDOREIX F.C.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - CONGRÉS CLUB ESP.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 25 03-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
CATALONIA, U.B.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - SINGUERLIN, C.F.,B
SANT IGNASI C.E.,E - Pª BARC. ANGUERA,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - VALLDOREIX F.C.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Jornada 26 10-05-2020
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
Pª BARC. BARCINO, CE,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
VALLDOREIX F.C.,A - SANT IGNASI C.E.,E
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
CONGRÉS CLUB ESP.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 27 17-05-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B - Pª BARC. BARCINO, CE,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SINGUERLIN, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,A - Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - VALLDOREIX F.C.,A
SANT IGNASI C.E.,E - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - CONGRÉS CLUB ESP.,A
Jornada 28 24-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SINGUERLIN, C.F.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
Pª BARC. ANGUERA,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
VALLDOREIX F.C.,A - CATALONIA, U.B.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - SANT IGNASI C.E.,E
CONGRÉS CLUB ESP.,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 29 31-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B - SINGUERLIN, C.F.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B - Pª BARC. ANGUERA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - VALLDOREIX F.C.,A
CATALONIA, U.B.,A - ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT IGNASI C.E.,E - CONGRÉS CLUB ESP.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Jornada 30 07-06-2020
SINGUERLIN, C.F.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Pª BARC. ANGUERA,B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
VALLDOREIX F.C.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - CATALONIA, U.B.,A
CONGRÉS CLUB ESP.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,D
LA SALUT PERE GOL AE.,B - SANT IGNASI C.E.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.