Competición | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 35

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTBOIA, F.C.,C 51 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ALMEDA, C.D.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa
R
ESPLUGUENC, C.F.A.,B
PRAT, A.E.,C 32 VILADECANS U.D.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
BEGUES, C.F.,A 131 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
GAVA, C.F.,A - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,D
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D 06 SANTBOIA, F.C.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 22 ALMEDA, C.D.,A
VILADECANS U.D.,C
R
Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 50 PRAT, A.E.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Descansa - BEGUES, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D 15 GAVA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 23 CASTELLDEFELS, U.E.,D
SANTBOIA, F.C.,C 15 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ALMEDA, C.D.,A 13 VILADECANS U.D.,C
Descansa
R
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
PRAT, A.E.,C 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - Descansa
BEGUES, C.F.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,D
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 GAVA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,D 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 40 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
VILADECANS U.D.,C 80 SANTBOIA, F.C.,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - ALMEDA, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
R
Descansa
Descansa - PRAT, A.E.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
GAVA, C.F.,A 23 BEGUES, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,D 17 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 211 VILADECANS U.D.,C
SANTBOIA, F.C.,C 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ALMEDA, C.D.,A 80 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
Descansa
R
Descansa
PRAT, A.E.,C 21 SANT ILDEFONS, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 17 GAVA, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 14 BEGUES, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
VILADECANS U.D.,C 101 CASTELLDEFELS, U.E.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A 20 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 15 SANTBOIA, F.C.,C
Descansa - ALMEDA, C.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D
R
Descansa
GAVA, C.F.,A 40 PRAT, A.E.,C
BEGUES, C.F.,A 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 24-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - VILADECANS U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SANTBOIA, F.C.,C - Descansa
ALMEDA, C.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
Descansa
R
GAVA, C.F.,A
PRAT, A.E.,C - BEGUES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 01-12-2019
VILADECANS U.D.,C - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D - SANTBOIA, F.C.,C
GAVA, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
BEGUES, C.F.,A
R
Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - PRAT, A.E.,C
Jornada 9 15-12-2019
VILADECANS U.D.,C - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,D - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
SANTBOIA, F.C.,C - GAVA, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A - BEGUES, C.F.,A
Descansa
R
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - PRAT, A.E.,C
Jornada 10 22-12-2019
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - VILADECANS U.D.,C
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,D
GAVA, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
BEGUES, C.F.,A - SANTBOIA, F.C.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ALMEDA, C.D.,A
PRAT, A.E.,C
R
Descansa
Jornada 11 12-01-2020
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
VILADECANS U.D.,C - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SANT ILDEFONS, U.E.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,D - GAVA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - BEGUES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ALMEDA, C.D.,A - PRAT, A.E.,C
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
R
Descansa
Jornada 12 19-01-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Descansa - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D - VILADECANS U.D.,C
GAVA, C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
BEGUES, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
PRAT, A.E.,C - SANTBOIA, F.C.,C
Descansa
R
ALMEDA, C.D.,A
Jornada 13 26-01-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
VILADECANS U.D.,C - GAVA, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - BEGUES, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - PRAT, A.E.,C
SANTBOIA, F.C.,C
R
Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
Jornada 14 02-02-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - Descansa
SANT ILDEFONS, U.E.,D - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
GAVA, C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
BEGUES, C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
PRAT, A.E.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ALMEDA, C.D.,A - SANTBOIA, F.C.,C
Jornada 15 09-02-2020
Descansa - SANT ILDEFONS, U.E.,D
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - GAVA, C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - BEGUES, C.F.,A
VILADECANS U.D.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - PRAT, A.E.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - ALMEDA, C.D.,A
SANTBOIA, F.C.,C - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SANTBOIA, F.C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ALMEDA, C.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B
R
Descansa
VILADECANS U.D.,C - PRAT, A.E.,C
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - BEGUES, C.F.,A
Descansa - GAVA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANTBOIA, F.C.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa
R
VILADECANS U.D.,C
PRAT, A.E.,C - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
BEGUES, C.F.,A - Descansa
GAVA, C.F.,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
Jornada 18 08-03-2020
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SANTBOIA, F.C.,C
VILADECANS U.D.,C - ALMEDA, C.D.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
R
Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - PRAT, A.E.,C
Descansa - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
SANT ILDEFONS, U.E.,D - BEGUES, C.F.,A
GAVA, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANTBOIA, F.C.,C - VILADECANS U.D.,C
ALMEDA, C.D.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Descansa
R
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
PRAT, A.E.,C - Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANT ILDEFONS, U.E.,D
BEGUES, C.F.,A - GAVA, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,D
VILADECANS U.D.,C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - SANTBOIA, F.C.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ALMEDA, C.D.,A
Descansa
R
Descansa
SANT ILDEFONS, U.E.,D - PRAT, A.E.,C
GAVA, C.F.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
BEGUES, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,D - VILADECANS U.D.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ALMEDA, C.D.,A - Descansa
Descansa
R
SANT ILDEFONS, U.E.,D
PRAT, A.E.,C - GAVA, C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - BEGUES, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
VILADECANS U.D.,C - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa - SANTBOIA, F.C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ALMEDA, C.D.,A
GAVA, C.F.,A
R
Descansa
BEGUES, C.F.,A - PRAT, A.E.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - Descansa
SANTBOIA, F.C.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - GAVA, C.F.,A
Descansa
R
BEGUES, C.F.,A
PRAT, A.E.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 26-04-2020
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - VILADECANS U.D.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
GAVA, C.F.,A - SANTBOIA, F.C.,C
BEGUES, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
PRAT, A.E.,C - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
VILADECANS U.D.,C - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - Descansa
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - GAVA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,C - BEGUES, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
PRAT, A.E.,C
Jornada 26 10-05-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
Descansa - VILADECANS U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,D - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
GAVA, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
BEGUES, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - SANTBOIA, F.C.,C
PRAT, A.E.,C - ALMEDA, C.D.,A
Descansa
R
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - Descansa
VILADECANS U.D.,C - SANT ILDEFONS, U.E.,D
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - GAVA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - BEGUES, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
SANTBOIA, F.C.,C - PRAT, A.E.,C
ALMEDA, C.D.,A
R
Descansa
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,D - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
GAVA, C.F.,A - VILADECANS U.D.,C
BEGUES, C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
PRAT, A.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa
R
SANTBOIA, F.C.,C
ALMEDA, C.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D - SANT ILDEFONS, U.E.,D
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A - GAVA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,C - BEGUES, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - PRAT, A.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
R
Descansa
SANTBOIA, F.C.,C - ALMEDA, C.D.,A
Jornada 30 07-06-2020
SANT ILDEFONS, U.E.,D - Descansa
GAVA, C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D
BEGUES, C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A - VILADECANS U.D.,C
PRAT, A.E.,C - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E.,D
ALMEDA, C.D.,A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SANTBOIA, F.C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.