Competición | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 20

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 22-09-2019
LA CAVA, C.D.,B 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - Descansa
LA FATARELLA, C.E.,A 30 MASDENVERGE, C.F.,A
Descansa
R
JESUS CATALONIA, C.F. ,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B 37 GANDESA, C.F.,B
XERTA,C.F.,A 20 ALCANAR, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A 21 BENISSANET, C.D.,A
PINELL, C.F.,A - TIVENYS, U.E.,A
Jornada 2 29-09-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 24 PINELL, C.F.,A
Descansa - LA CAVA, C.D.,B
MASDENVERGE, C.F.,A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 05 LA FATARELLA, C.E.,A
GANDESA, C.F.,B
R
Descansa
XERTA,C.F.,A 31 REMOLINS-BITEM, U.E.,B
BENISSANET, C.D.,A 10 ALCANAR, C.D.,A
TIVENYS, U.E.,A 12 GINESTAR, C.D.,A
Jornada 3 06-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - Descansa
MASDENVERGE, C.F.,A 50 LA CAVA, C.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 12 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
LA FATARELLA, C.E.,A 21 GANDESA, C.F.,B
Descansa
R
XERTA,C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B 21 BENISSANET, C.D.,A
ALCANAR, C.D.,A 41 TIVENYS, U.E.,A
PINELL, C.F.,A 23 GINESTAR, C.D.,A
Jornada 4 13-10-2019
Descansa - PINELL, C.F.,A
MASDENVERGE, C.F.,A 65 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 41 LA CAVA, C.D.,B
GANDESA, C.F.,B 10 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
XERTA,C.F.,A 01 LA FATARELLA, C.E.,A
BENISSANET, C.D.,A
R
Descansa
TIVENYS, U.E.,A 42 REMOLINS-BITEM, U.E.,B
GINESTAR, C.D.,A 30 ALCANAR, C.D.,A
Jornada 5 20-10-2019
Descansa - MASDENVERGE, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 21 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
LA CAVA, C.D.,B 14 GANDESA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 14 XERTA,C.F.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 20 BENISSANET, C.D.,A
Descansa
R
TIVENYS, U.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B 23 GINESTAR, C.D.,A
PINELL, C.F.,A 31 ALCANAR, C.D.,A
Jornada 6 27-10-2019
MASDENVERGE, C.F.,A 32 PINELL, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - Descansa
GANDESA, C.F.,B 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
XERTA,C.F.,A 42 LA CAVA, C.D.,B
BENISSANET, C.D.,A 62 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
TIVENYS, U.E.,A 21 LA FATARELLA, C.E.,A
GINESTAR, C.D.,A
R
Descansa
ALCANAR, C.D.,A 31 REMOLINS-BITEM, U.E.,B
Jornada 7 03-11-2019
MASDENVERGE, C.F.,A 32 JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Descansa - GANDESA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 33 XERTA,C.F.,A
LA CAVA, C.D.,B 24 BENISSANET, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 12 TIVENYS, U.E.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 01 GINESTAR, C.D.,A
Descansa
R
ALCANAR, C.D.,A
PINELL, C.F.,A 41 REMOLINS-BITEM, U.E.,B
Jornada 8 10-11-2019
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 12 PINELL, C.F.,A
GANDESA, C.F.,B 41 MASDENVERGE, C.F.,A
XERTA,C.F.,A - Descansa
BENISSANET, C.D.,A 61 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
TIVENYS, U.E.,A 31 LA CAVA, C.D.,B
GINESTAR, C.D.,A 61 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
ALCANAR, C.D.,A 13 LA FATARELLA, C.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B
R
Descansa
Jornada 9 17-11-2019
JESUS CATALONIA, C.F. ,B 13 GANDESA, C.F.,B
MASDENVERGE, C.F.,A 40 XERTA,C.F.,A
Descansa - BENISSANET, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 60 TIVENYS, U.E.,A
LA CAVA, C.D.,B 24 GINESTAR, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 13 ALCANAR, C.D.,A
LA FATARELLA, C.E.,A 22 REMOLINS-BITEM, U.E.,B
PINELL, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 10 24-11-2019
GANDESA, C.F.,B - PINELL, C.F.,A
XERTA,C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
BENISSANET, C.D.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
TIVENYS, U.E.,A - Descansa
GINESTAR, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ALCANAR, C.D.,A - LA CAVA, C.D.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Descansa
R
LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 11 01-12-2019
GANDESA, C.F.,B - XERTA,C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - BENISSANET, C.D.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - TIVENYS, U.E.,A
Descansa - GINESTAR, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ALCANAR, C.D.,A
LA CAVA, C.D.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
R
Descansa
PINELL, C.F.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 12 15-12-2019
XERTA,C.F.,A - PINELL, C.F.,A
BENISSANET, C.D.,A - GANDESA, C.F.,B
TIVENYS, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
GINESTAR, C.D.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
ALCANAR, C.D.,A - Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Descansa
R
LA CAVA, C.D.,B
LA FATARELLA, C.E.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 13 22-12-2019
XERTA,C.F.,A - BENISSANET, C.D.,A
GANDESA, C.F.,B - TIVENYS, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - GINESTAR, C.D.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - ALCANAR, C.D.,A
Descansa - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
R
Descansa
LA CAVA, C.D.,B - LA FATARELLA, C.E.,A
PINELL, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 14 12-01-2020
PINELL, C.F.,A - BENISSANET, C.D.,A
TIVENYS, U.E.,A - XERTA,C.F.,A
GINESTAR, C.D.,A - GANDESA, C.F.,B
ALCANAR, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
Descansa
R
Descansa
LA FATARELLA, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - LA CAVA, C.D.,B
Jornada 15 19-01-2020
BENISSANET, C.D.,A - TIVENYS, U.E.,A
XERTA,C.F.,A - GINESTAR, C.D.,A
GANDESA, C.F.,B - ALCANAR, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
MASDENVERGE, C.F.,A
R
Descansa
Descansa - LA FATARELLA, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
LA CAVA, C.D.,B - PINELL, C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 26-01-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - LA CAVA, C.D.,B
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
MASDENVERGE, C.F.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B
R
Descansa
GANDESA, C.F.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
ALCANAR, C.D.,A - XERTA,C.F.,A
BENISSANET, C.D.,A - GINESTAR, C.D.,A
TIVENYS, U.E.,A - PINELL, C.F.,A
Jornada 17 02-02-2020
PINELL, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
LA CAVA, C.D.,B - Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Descansa
R
GANDESA, C.F.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - XERTA,C.F.,A
ALCANAR, C.D.,A - BENISSANET, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A - TIVENYS, U.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
LA CAVA, C.D.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
GANDESA, C.F.,B - LA FATARELLA, C.E.,A
XERTA,C.F.,A
R
Descansa
BENISSANET, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
TIVENYS, U.E.,A - ALCANAR, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A - PINELL, C.F.,A
Jornada 19 16-02-2020
PINELL, C.F.,A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - MASDENVERGE, C.F.,A
LA CAVA, C.D.,B - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - GANDESA, C.F.,B
LA FATARELLA, C.E.,A - XERTA,C.F.,A
Descansa
R
BENISSANET, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - TIVENYS, U.E.,A
ALCANAR, C.D.,A - GINESTAR, C.D.,A
Jornada 20 01-03-2020
MASDENVERGE, C.F.,A - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
GANDESA, C.F.,B - LA CAVA, C.D.,B
XERTA,C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
BENISSANET, C.D.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
TIVENYS, U.E.,A
R
Descansa
GINESTAR, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
ALCANAR, C.D.,A - PINELL, C.F.,A
Jornada 21 08-03-2020
PINELL, C.F.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - GANDESA, C.F.,B
LA CAVA, C.D.,B - XERTA,C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - BENISSANET, C.D.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - TIVENYS, U.E.,A
Descansa
R
GINESTAR, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - ALCANAR, C.D.,A
Jornada 22 15-03-2020
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - MASDENVERGE, C.F.,A
GANDESA, C.F.,B - Descansa
XERTA,C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
BENISSANET, C.D.,A - LA CAVA, C.D.,B
TIVENYS, U.E.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
GINESTAR, C.D.,A - LA FATARELLA, C.E.,A
ALCANAR, C.D.,A
R
Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - PINELL, C.F.,A
Jornada 23 22-03-2020
PINELL, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
MASDENVERGE, C.F.,A - GANDESA, C.F.,B
Descansa - XERTA,C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - BENISSANET, C.D.,A
LA CAVA, C.D.,B - TIVENYS, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - GINESTAR, C.D.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - ALCANAR, C.D.,A
Descansa
R
REMOLINS-BITEM, U.E.,B
Jornada 24 29-03-2020
GANDESA, C.F.,B - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
XERTA,C.F.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
BENISSANET, C.D.,A - Descansa
TIVENYS, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
GINESTAR, C.D.,A - LA CAVA, C.D.,B
ALCANAR, C.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - LA FATARELLA, C.E.,A
Descansa
R
PINELL, C.F.,A
Jornada 25 05-04-2020
PINELL, C.F.,A - GANDESA, C.F.,B
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - XERTA,C.F.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - BENISSANET, C.D.,A
Descansa - TIVENYS, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - GINESTAR, C.D.,A
LA CAVA, C.D.,B - ALCANAR, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
LA FATARELLA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 26 19-04-2020
XERTA,C.F.,A - GANDESA, C.F.,B
BENISSANET, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
TIVENYS, U.E.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
GINESTAR, C.D.,A - Descansa
ALCANAR, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - LA CAVA, C.D.,B
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
LA FATARELLA, C.E.,A - PINELL, C.F.,A
Jornada 27 26-04-2020
PINELL, C.F.,A - XERTA,C.F.,A
GANDESA, C.F.,B - BENISSANET, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - TIVENYS, U.E.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - GINESTAR, C.D.,A
Descansa - ALCANAR, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
LA CAVA, C.D.,B
R
Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - LA FATARELLA, C.E.,A
Jornada 28 03-05-2020
BENISSANET, C.D.,A - XERTA,C.F.,A
TIVENYS, U.E.,A - GANDESA, C.F.,B
GINESTAR, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
ALCANAR, C.D.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - Descansa
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
LA FATARELLA, C.E.,A - LA CAVA, C.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - PINELL, C.F.,A
Jornada 29 10-05-2020
BENISSANET, C.D.,A - PINELL, C.F.,A
XERTA,C.F.,A - TIVENYS, U.E.,A
GANDESA, C.F.,B - GINESTAR, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F. ,B - ALCANAR, C.D.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,B
Descansa
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - LA FATARELLA, C.E.,A
LA CAVA, C.D.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 30 17-05-2020
TIVENYS, U.E.,A - BENISSANET, C.D.,A
GINESTAR, C.D.,A - XERTA,C.F.,A
ALCANAR, C.D.,A - GANDESA, C.F.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F. ,B
Descansa
R
MASDENVERGE, C.F.,A
LA FATARELLA, C.E.,A - Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
PINELL, C.F.,A - LA CAVA, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.