Competición | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 9

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 22-09-2019
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 23 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ALMEDA, C.D.,B 14 CAN VIDALET, C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,B 14 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B 22 MARINA ATLETICO CLUB,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A 23 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
GAVA MAR, C.F.,A 03 SANTFELIUENC, F.C.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B 22 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Jornada 2 29-09-2019
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 29 ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
ALMEDA, C.D.,B 36 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A 11 CAN VIDALET, C.F.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A 61 MARIANAO POBLET UD,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B 10 SAN PANCRACIO, U.D.,A
Descansa - GAVA MAR, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 32 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
Jornada 3 06-10-2019
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 22 ALMEDA, C.D.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 70 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 01 MARINA ATLETICO CLUB,A
MARIANAO POBLET UD,B 11 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B 12 SANTFELIUENC, F.C.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - Descansa
GAVA MAR, C.F.,A 32 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B 20 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
Jornada 4 13-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B 42 ALMEDA, C.D.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A 03 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A 41 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 37 CAN VIDALET, C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B 21 MARIANAO POBLET UD,B
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 53 SAN PANCRACIO, U.D.,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 24 GAVA MAR, C.F.,A
Jornada 5 20-10-2019
ALMEDA, C.D.,B 30 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 14 MARINA ATLETICO CLUB,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 05 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CAN VIDALET, C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,B - Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B 24 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A 33 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
GAVA MAR, C.F.,A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 6 27-10-2019
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A 11 ALMEDA, C.D.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
Descansa - CAN VIDALET, C.F.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 03 MARIANAO POBLET UD,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
GAVA MAR, C.F.,A 20 SAN PANCRACIO, U.D.,A
Jornada 7 03-11-2019
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A 07 MARINA ATLETICO CLUB,A
ALMEDA, C.D.,B 14 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 23 SANTFELIUENC, F.C.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - Descansa
CAN VIDALET, C.F.,B 20 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
MARIANAO POBLET UD,B 23 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B 02 GAVA MAR, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B 70 SAN PANCRACIO, U.D.,A
Jornada 8 10-11-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B 31 MARINA ATLETICO CLUB,A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A 40 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B 30 ALMEDA, C.D.,B
Descansa - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 14 CAN VIDALET, C.F.,B
GAVA MAR, C.F.,A 20 MARIANAO POBLET UD,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A 36 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
Jornada 9 17-11-2019
MARINA ATLETICO CLUB,A 32 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A 07 SANTFELIUENC, F.C.,B
ALMEDA, C.D.,B - Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 05 ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 02 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
CAN VIDALET, C.F.,B - GAVA MAR, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B 41 SAN PANCRACIO, U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B 40 ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 10 24-11-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - MARINA ATLETICO CLUB,A
Descansa - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - ALMEDA, C.D.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
GAVA MAR, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - CAN VIDALET, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 11 01-12-2019
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
ALMEDA, C.D.,B - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - GAVA MAR, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - SAN PANCRACIO, U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
MARIANAO POBLET UD,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 12 15-12-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
Descansa - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - MARINA ATLETICO CLUB,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
GAVA MAR, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,B - CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 13 22-12-2019
SANTFELIUENC, F.C.,B - Descansa
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - GAVA MAR, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,B - SAN PANCRACIO, U.D.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - MARIANAO POBLET UD,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 14 12-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
GAVA MAR, C.F.,A - MARINA ATLETICO CLUB,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - ALMEDA, C.D.,B
MARIANAO POBLET UD,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
Jornada 15 19-01-2020
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - GAVA MAR, C.F.,A
MARINA ATLETICO CLUB,A - SAN PANCRACIO, U.D.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
ALMEDA, C.D.,B - MARIANAO POBLET UD,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 26-01-2020
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - ALMEDA, C.D.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - MARIANAO POBLET UD,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - SAN PANCRACIO, U.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - GAVA MAR, C.F.,A
Descansa - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 17 02-02-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - ALMEDA, C.D.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,B - MARINA ATLETICO CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
GAVA MAR, C.F.,A - Descansa
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
Jornada 18 09-02-2020
ALMEDA, C.D.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - CAN VIDALET, C.F.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - MARIANAO POBLET UD,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
Descansa - SAN PANCRACIO, U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - GAVA MAR, C.F.,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 19 16-02-2020
ALMEDA, C.D.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - MARINA ATLETICO CLUB,A
CAN VIDALET, C.F.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
MARIANAO POBLET UD,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - Descansa
SAN PANCRACIO, U.D.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
GAVA MAR, C.F.,A - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
Jornada 20 01-03-2020
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - ALMEDA, C.D.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
Descansa - MARIANAO POBLET UD,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - SAN PANCRACIO, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - GAVA MAR, C.F.,A
Jornada 21 08-03-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
ALMEDA, C.D.,B - MARINA ATLETICO CLUB,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - Descansa
MARIANAO POBLET UD,B - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A - GAVA MAR, C.F.,A
Jornada 22 15-03-2020
MARINA ATLETICO CLUB,A - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ALMEDA, C.D.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - MARIANAO POBLET UD,B
GAVA MAR, C.F.,A - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 23 22-03-2020
MARINA ATLETICO CLUB,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
ALMEDA, C.D.,B - SANTFELIUENC, F.C.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
MARIANAO POBLET UD,B - GAVA MAR, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - SAN PANCRACIO, U.D.,A
Jornada 24 29-03-2020
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - MARINA ATLETICO CLUB,A
SANTFELIUENC, F.C.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
Descansa - ALMEDA, C.D.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
GAVA MAR, C.F.,A - CAN VIDALET, C.F.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
Jornada 25 05-04-2020
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
MARINA ATLETICO CLUB,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - Descansa
ALMEDA, C.D.,B - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - GAVA MAR, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,B - SAN PANCRACIO, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
Jornada 26 19-04-2020
SANTFELIUENC, F.C.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
Descansa - MARINA ATLETICO CLUB,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - ALMEDA, C.D.,B
GAVA MAR, C.F.,A - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
SAN PANCRACIO, U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 27 26-04-2020
SANTFELIUENC, F.C.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - Descansa
MARINA ATLETICO CLUB,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
ALMEDA, C.D.,B - GAVA MAR, C.F.,A
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - SAN PANCRACIO, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 28 03-05-2020
Descansa - SANTFELIUENC, F.C.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - MARINA ATLETICO CLUB,A
GAVA MAR, C.F.,A - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A - ALMEDA, C.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
MARIANAO POBLET UD,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
Jornada 29 10-05-2020
Descansa - ATLETIC SANT JUST . F. C.,B
SANTFELIUENC, F.C.,B - ESPLUGUENC, C.F.A.,B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
MARINA ATLETICO CLUB,A - GAVA MAR, C.F.,A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A - SAN PANCRACIO, U.D.,A
ALMEDA, C.D.,B - TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B
SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B - MARIANAO POBLET UD,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 30 17-05-2020
ESPLUGUENC, C.F.A.,B - Descansa
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - SANTFELIUENC, F.C.,B
GAVA MAR, C.F.,A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
SAN PANCRACIO, U.D.,A - MARINA ATLETICO CLUB,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,B - ALMEDA, C.D.,B
CAN VIDALET, C.F.,B - SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.