Competición | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 3

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 08-09-2019
MARIANAO POBLET UD,A 43 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
OLIVELLA, C.E,A 11 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A 22 ALMEDA, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 10 SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 21 MOLINS DE REI, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SITGES, U.E.,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 2 15-09-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 00 SITGES, U.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 23 OLIVELLA, C.E,A
ALMEDA, C.D.,A 10 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SAN MAURO, U.D.,A 12 VALLDOREIX F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 02 CUBELLES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 11 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 3 22-09-2019
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 11 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MARIANAO POBLET UD,A 24 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
OLIVELLA, C.E,A 10 ALMEDA, C.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 21 SAN MAURO, U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A 32 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 51 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SITGES, U.E.,A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 4 29-09-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 13 SITGES, U.E.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
ALMEDA, C.D.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
SAN MAURO, U.D.,A 15 OLIVELLA, C.E,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 12 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 01 VALLDOREIX F.C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 03 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 5 06-10-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 01 ALMEDA, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 34 SAN MAURO, U.D.,A
OLIVELLA, C.E,A 12 MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A 23 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CUBELLES, C.F.,A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SITGES, U.E.,A 21 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 6 13-10-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 31 SITGES, U.E.,A
ALMEDA, C.D.,A 30 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 00 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 20 MARIANAO POBLET UD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 32 OLIVELLA, C.E,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 20 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 13 VALLDOREIX F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 12 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 41 ALMEDA, C.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 62 SAN MAURO, U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 02 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
OLIVELLA, C.E,A 30 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
VALLDOREIX F.C.,A 00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 01 CAN BUXERES, F.C.,A
SITGES, U.E.,A 41 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
ALMEDA, C.D.,A 12 SITGES, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 10 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 22 MARIANAO POBLET UD,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 40 OLIVELLA, C.E,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 22 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
CAN BUXERES, F.C.,A 14 VALLDOREIX F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 9 03-11-2019
ALMEDA, C.D.,A 42 SAN MAURO, U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 10 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
OLIVELLA, C.E,A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 31 CAN BUXERES, F.C.,A
VALLDOREIX F.C.,A 33 CUBELLES, C.F.,A
SITGES, U.E.,A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 10 10-11-2019
SAN MAURO, U.D.,A 12 SITGES, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 10 ALMEDA, C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 40 SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 40 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
CAN BUXERES, F.C.,A 22 OLIVELLA, C.E,A
CUBELLES, C.F.,A 14 ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A 13 VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 11 17-11-2019
SAN MAURO, U.D.,A 12 MOLINS DE REI, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARIANAO POBLET UD,A 20 CAN BUXERES, F.C.,A
OLIVELLA, C.E,A 11 CUBELLES, C.F.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SITGES, U.E.,A 21 VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 12 24-11-2019
MOLINS DE REI, C.F.,A - SITGES, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CUBELLES, C.F.,A - MARIANAO POBLET UD,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - OLIVELLA, C.E,A
VALLDOREIX F.C.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
Jornada 13 01-12-2019
MOLINS DE REI, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - CUBELLES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
OLIVELLA, C.E,A - VALLDOREIX F.C.,A
SITGES, U.E.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
Jornada 14 15-12-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SITGES, U.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ALMEDA, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
VALLDOREIX F.C.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - OLIVELLA, C.E,A
Jornada 15 22-12-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SAN MAURO, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ALMEDA, C.D.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - VALLDOREIX F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
SITGES, U.E.,A - OLIVELLA, C.E,A
Jornada 16 12-01-2020
SITGES, U.E.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - ALMEDA, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
OLIVELLA, C.E,A - MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 17 19-01-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - VALLDOREIX F.C.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - OLIVELLA, C.E,A
MARIANAO POBLET UD,A - SITGES, U.E.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 18 26-01-2020
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - MARIANAO POBLET UD,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - OLIVELLA, C.E,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ALMEDA, C.D.,A - VALLDOREIX F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 19 02-02-2020
SITGES, U.E.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
MARIANAO POBLET UD,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
OLIVELLA, C.E,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - ALMEDA, C.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 20 09-02-2020
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ALMEDA, C.D.,A - OLIVELLA, C.E,A
SAN MAURO, U.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - VALLDOREIX F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 21 16-02-2020
SITGES, U.E.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ALMEDA, C.D.,A
OLIVELLA, C.E,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CAN BUXERES, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 22 01-03-2020
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ALMEDA, C.D.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SAN MAURO, U.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - OLIVELLA, C.E,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - VALLDOREIX F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - CUBELLES, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 23 08-03-2020
SITGES, U.E.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - ALMEDA, C.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - SAN MAURO, U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CUBELLES, C.F.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 24 15-03-2020
ALMEDA, C.D.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MARIANAO POBLET UD,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - OLIVELLA, C.E,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - VALLDOREIX F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
CUBELLES, C.F.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 25 22-03-2020
SITGES, U.E.,A - ALMEDA, C.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
VALLDOREIX F.C.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
SAN MAURO, U.D.,A - ALMEDA, C.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MARIANAO POBLET UD,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - OLIVELLA, C.E,A
CAN BUXERES, F.C.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
CUBELLES, C.F.,A - VALLDOREIX F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 27 05-04-2020
SITGES, U.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ALMEDA, C.D.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MARIANAO POBLET UD,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
OLIVELLA, C.E,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - CUBELLES, C.F.,A
VALLDOREIX F.C.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
Jornada 28 19-04-2020
MOLINS DE REI, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - ALMEDA, C.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - MARIANAO POBLET UD,A
CUBELLES, C.F.,A - OLIVELLA, C.E,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
VALLDOREIX F.C.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 29 26-04-2020
SITGES, U.E.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ALMEDA, C.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A - CUBELLES, C.F.,A
OLIVELLA, C.E,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - VALLDOREIX F.C.,A
Jornada 30 03-05-2020
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ALMEDA, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - MARIANAO POBLET UD,A
VALLDOREIX F.C.,A - OLIVELLA, C.E,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 31 10-05-2020
SITGES, U.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ALMEDA, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
MARIANAO POBLET UD,A - VALLDOREIX F.C.,A
OLIVELLA, C.E,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
Jornada 32 17-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SAN MAURO, U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - ALMEDA, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
VALLDOREIX F.C.,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - MARIANAO POBLET UD,A
OLIVELLA, C.E,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 33 24-05-2020
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - SITGES, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SAN MAURO, U.D.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
ALMEDA, C.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,A - VALLDOREIX F.C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A - ATLÈTIC JUNIOR, FC,A
MARIANAO POBLET UD,A - OLIVELLA, C.E,A
Jornada 34 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,A - ALMEDA, C.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLÈTIC JUNIOR, FC,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,A
OLIVELLA, C.E,A - ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SITGES, U.E.,A - MARIANAO POBLET UD,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.