Competición | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 1

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 08-09-2019
RAPITENCA, U.E.,B 00 ARNES CLUB ESP.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 24 LA CAVA, C.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A 02 FLIX, J.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 02 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 20 SANTA BARBARA, C.F.,A
BATEA, C.F.,A 52 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A 12 GODALL, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,B 05 ALDEANA, U.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
ARNES CLUB ESP.,A 20 AMPOSTA, C.F.,B
LA CAVA, C.D.,A 10 RAPITENCA, U.E.,B
FLIX, J.D.,A 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 30 ROQUETENC, C.D.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A 43 JESUS CATALONIA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 44 BATEA, C.F.,A
GODALL, F.C.,A 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALDEANA, U.E.,A 10 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
Jornada 3 22-09-2019
ARNES CLUB ESP.,A 12 LA CAVA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B 40 FLIX, J.D.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 03 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 12 SANTA BARBARA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 43 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 10 JESUS Y MARIA, U.D.,A
BATEA, C.F.,A 53 GODALL, F.C.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 11 ALDEANA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B 23 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
Jornada 4 29-09-2019
LA CAVA, C.D.,A 32 AMPOSTA, C.F.,B
FLIX, J.D.,A 20 ARNES CLUB ESP.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 40 RAPITENCA, U.E.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 11 ROQUETENC, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 22 JESUS CATALONIA, C.F.,A
GODALL, F.C.,A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ALDEANA, U.E.,A 23 BATEA, C.F.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 5 06-10-2019
LA CAVA, C.D.,A 30 FLIX, J.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A 05 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 01 SANTA BARBARA, C.F.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 18 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A 23 JESUS Y MARIA, U.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 10 GODALL, F.C.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 11 ALDEANA, U.E.,A
BATEA, C.F.,A 51 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 6 13-10-2019
FLIX, J.D.,A 21 AMPOSTA, C.F.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 20 LA CAVA, C.D.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A 41 ARNES CLUB ESP.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 02 RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 31 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
GODALL, F.C.,A 11 ROQUETENC, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,A 20 JESUS CATALONIA, C.F.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A 02 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 11 BATEA, C.F.,A
Jornada 7 20-10-2019
FLIX, J.D.,A 10 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
LA CAVA, C.D.,A 31 SANTA BARBARA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A 22 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 04 GODALL, F.C.,A
ROQUETENC, C.D.,A 01 ALDEANA, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 20 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
AMPOSTA, C.F.,B 35 BATEA, C.F.,A
Jornada 8 27-10-2019
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 31 AMPOSTA, C.F.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A 12 FLIX, J.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 30 LA CAVA, C.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 30 ARNES CLUB ESP.,A
GODALL, F.C.,A 10 RAPITENCA, U.E.,B
ALDEANA, U.E.,A 102 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A 03 ROQUETENC, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 24 JESUS CATALONIA, C.F.,A
BATEA, C.F.,A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 9 03-11-2019
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 10 SANTA BARBARA, C.F.,A
FLIX, J.D.,A 24 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
LA CAVA, C.D.,A 02 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A 11 GODALL, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B 12 ALDEANA, U.E.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 03 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 16 BATEA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 10 10-11-2019
SANTA BARBARA, C.F.,A 22 AMPOSTA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 30 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 62 FLIX, J.D.,A
GODALL, F.C.,A 11 LA CAVA, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,A 01 ARNES CLUB ESP.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A 26 RAPITENCA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
BATEA, C.F.,A 61 ROQUETENC, C.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 00 JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 11 17-11-2019
SANTA BARBARA, C.F.,A 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 20 JESUS Y MARIA, U.D.,A
FLIX, J.D.,A 11 GODALL, F.C.,A
LA CAVA, C.D.,A 23 ALDEANA, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A 32 CORBERA D'EBRE, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 34 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 15 BATEA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A 00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
AMPOSTA, C.F.,B 24 JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 12 24-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
GODALL, F.C.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - FLIX, J.D.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - LA CAVA, C.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ARNES CLUB ESP.,A
BATEA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 13 01-12-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - GODALL, F.C.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
FLIX, J.D.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
LA CAVA, C.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ARNES CLUB ESP.,A - BATEA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 14 15-12-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
GODALL, F.C.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - FLIX, J.D.,A
BATEA, C.F.,A - LA CAVA, C.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ARNES CLUB ESP.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 15 22-12-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,A - GODALL, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
FLIX, J.D.,A - BATEA, C.F.,A
LA CAVA, C.D.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - ROQUETENC, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 16 12-01-2020
AMPOSTA, C.F.,B - GODALL, F.C.,A
ALDEANA, U.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
BATEA, C.F.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - FLIX, J.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - LA CAVA, C.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
Jornada 17 19-01-2020
GODALL, F.C.,A - ALDEANA, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - BATEA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
FLIX, J.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
LA CAVA, C.D.,A - ROQUETENC, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - AMPOSTA, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 18 26-01-2020
ARNES CLUB ESP.,A - RAPITENCA, U.E.,B
LA CAVA, C.D.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
FLIX, J.D.,A - ROQUETENC, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - BATEA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GODALL, F.C.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 19 02-02-2020
AMPOSTA, C.F.,B - ARNES CLUB ESP.,A
RAPITENCA, U.E.,B - LA CAVA, C.D.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - FLIX, J.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
BATEA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - GODALL, F.C.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 20 09-02-2020
LA CAVA, C.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
FLIX, J.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - ROQUETENC, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
GODALL, F.C.,A - BATEA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 21 16-02-2020
AMPOSTA, C.F.,B - LA CAVA, C.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - FLIX, J.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
ROQUETENC, C.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - GODALL, F.C.,A
BATEA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
Jornada 22 01-03-2020
FLIX, J.D.,A - LA CAVA, C.D.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - ARNES CLUB ESP.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ROQUETENC, C.D.,A
GODALL, F.C.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - BATEA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 23 08-03-2020
AMPOSTA, C.F.,B - FLIX, J.D.,A
LA CAVA, C.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A - GODALL, F.C.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
BATEA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 24 15-03-2020
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - FLIX, J.D.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - LA CAVA, C.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - ARNES CLUB ESP.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
GODALL, F.C.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ALDEANA, U.E.,A - ROQUETENC, C.D.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
BATEA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 25 22-03-2020
AMPOSTA, C.F.,B - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
FLIX, J.D.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
LA CAVA, C.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B - GODALL, F.C.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - BATEA, C.F.,A
Jornada 26 29-03-2020
SANTA BARBARA, C.F.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - FLIX, J.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - LA CAVA, C.D.,A
GODALL, F.C.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ALDEANA, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,B
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - ROQUETENC, C.D.,A
BATEA, C.F.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 27 05-04-2020
AMPOSTA, C.F.,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
FLIX, J.D.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
LA CAVA, C.D.,A - GODALL, F.C.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ALDEANA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ROQUETENC, C.D.,A - BATEA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
Jornada 28 19-04-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
GODALL, F.C.,A - FLIX, J.D.,A
ALDEANA, U.E.,A - LA CAVA, C.D.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - RAPITENCA, U.E.,B
BATEA, C.F.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - ROQUETENC, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 29 26-04-2020
AMPOSTA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - GODALL, F.C.,A
FLIX, J.D.,A - ALDEANA, U.E.,A
LA CAVA, C.D.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
RAPITENCA, U.E.,B - BATEA, C.F.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ROQUETENC, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
Jornada 30 03-05-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GODALL, F.C.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - FLIX, J.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - LA CAVA, C.D.,A
BATEA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - RAPITENCA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
ROQUETENC, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 31 10-05-2020
AMPOSTA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - GODALL, F.C.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
FLIX, J.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
LA CAVA, C.D.,A - BATEA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
RAPITENCA, U.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - ROQUETENC, C.D.,A
Jornada 32 17-05-2020
GODALL, F.C.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
ALDEANA, U.E.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
BATEA, C.F.,A - FLIX, J.D.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - LA CAVA, C.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
ROQUETENC, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 33 24-05-2020
GODALL, F.C.,A - AMPOSTA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ALDEANA, U.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A - CORBERA D'EBRE, C.F.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A - BATEA, C.F.,A
FLIX, J.D.,A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
LA CAVA, C.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - ROQUETENC, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A
Jornada 34 31-05-2020
ALDEANA, U.E.,A - GODALL, F.C.,A
CORBERA D'EBRE, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
BATEA, C.F.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A - REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A - FLIX, J.D.,A
ROQUETENC, C.D.,A - LA CAVA, C.D.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A - ARNES CLUB ESP.,A
AMPOSTA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.