Competición | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 17

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 08-09-2019
SANT ROC OLOT , C.F.,A 25 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
ANGLES C.E.,A 21 SANT PONÇ, AT.,A
LES PLANES, C.F.,A 35 CAMPDEVANOL, U.E.,A
SANTA PAU, P.,A 01 BANYOLES CLUB AT.,A
HOSTOLES, U.D.,A 15 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ABADESSENC, C.E.,A 12 SANT GREGORI, A.E.,A
COMACROS, UE 21 FONTCOBERTA, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A 34 LES PRESES, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A 41 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A 43 ANGLES C.E.,A
SANTA PAU, P.,A 11 LES PLANES, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 41 BANYOLES CLUB AT.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 20 HOSTOLES, U.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FONTCOBERTA, U.E.,A 00 ABADESSENC, C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 33 COMACROS, UE
Jornada 3 22-09-2019
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A 01 SANT PONÇ, AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 23 CAMPDEVANOL, U.E.,A
ANGLES C.E.,A 30 SANTA PAU, P.,A
LES PLANES, C.F.,A - FORNELLS, UE.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 11 BANYOLES CLUB AT.,A
HOSTOLES, U.D.,A 40 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 12 FONTCOBERTA, U.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A 30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 02 COMACROS, UE
Jornada 4 29-09-2019
SANT PONÇ, AT.,A 30 LES PRESES, C.F.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A 23 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
SANTA PAU, P.,A 30 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 22 ANGLES C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 70 LES PLANES, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 31 BANYOLES CLUB AT.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A 21 HOSTOLES, U.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
COMACROS, UE 32 ABADESSENC, C.E.,A
Jornada 5 06-10-2019
SANT PONÇ, AT.,A 22 CAMPDEVANOL, U.E.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A 21 SANTA PAU, P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 03 FORNELLS, UE.,A
ANGLES C.E.,A 51 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LES PLANES, C.F.,A 11 SANT GREGORI, A.E.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A 20 BANYOLES CLUB AT.,A
HOSTOLES, U.D.,A 02 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 13 COMACROS, UE
LES PRESES, C.F.,A 02 ABADESSENC, C.E.,A
Jornada 6 13-10-2019
CAMPDEVANOL, U.E.,A 21 LES PRESES, C.F.,A
SANTA PAU, P.,A 41 SANT PONÇ, AT.,A
FORNELLS, UE.,A 31 SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 11 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 01 ANGLES C.E.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A 11 LES PLANES, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 02 BANYOLES CLUB AT.,A
COMACROS, UE 02 HOSTOLES, U.D.,A
ABADESSENC, C.E.,A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 7 20-10-2019
CAMPDEVANOL, U.E.,A - SANTA PAU, P.,A
SANT PONÇ, AT.,A 22 FORNELLS, UE.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 22 SANT GREGORI, A.E.,A
ANGLES C.E.,A 01 FONTCOBERTA, U.E.,A
LES PLANES, C.F.,A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - COMACROS, UE
HOSTOLES, U.D.,A 31 ABADESSENC, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 8 27-10-2019
SANTA PAU, P.,A - LES PRESES, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT PONÇ, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - ANGLES C.E.,A
COMACROS, UE - LES PLANES, C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - HOSTOLES, U.D.,A
Jornada 9 03-11-2019
SANTA PAU, P.,A - FORNELLS, UE.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT PONÇ, AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ANGLES C.E.,A - COMACROS, UE
LES PLANES, C.F.,A - ABADESSENC, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LES PRESES, C.F.,A - HOSTOLES, U.D.,A
Jornada 10 10-11-2019
FORNELLS, UE.,A - LES PRESES, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANTA PAU, P.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
COMACROS, UE - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,A - ANGLES C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - LES PLANES, C.F.,A
HOSTOLES, U.D.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 11 17-11-2019
FORNELLS, UE.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANTA PAU, P.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - COMACROS, UE
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ABADESSENC, C.E.,A
ANGLES C.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LES PLANES, C.F.,A - HOSTOLES, U.D.,A
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 12 24-11-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - LES PRESES, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - FORNELLS, UE.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - SANTA PAU, P.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
COMACROS, UE - SANT PONÇ, AT.,A
ABADESSENC, C.E.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
HOSTOLES, U.D.,A - ANGLES C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - LES PLANES, C.F.,A
Jornada 13 01-12-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT GREGORI, A.E.,A
FORNELLS, UE.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
SANTA PAU, P.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - COMACROS, UE
SANT PONÇ, AT.,A - ABADESSENC, C.E.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - HOSTOLES, U.D.,A
ANGLES C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
LES PRESES, C.F.,A - LES PLANES, C.F.,A
Jornada 14 15-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - FORNELLS, UE.,A
COMACROS, UE - SANTA PAU, P.,A
ABADESSENC, C.E.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANT PONÇ, AT.,A
HOSTOLES, U.D.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PLANES, C.F.,A - ANGLES C.E.,A
Jornada 15 22-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FORNELLS, UE.,A - COMACROS, UE
SANTA PAU, P.,A - ABADESSENC, C.E.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT PONÇ, AT.,A - HOSTOLES, U.D.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - LES PLANES, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - ANGLES C.E.,A
Jornada 16 12-01-2020
LES PRESES, C.F.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
COMACROS, UE - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ABADESSENC, C.E.,A - FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANTA PAU, P.,A
HOSTOLES, U.D.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT PONÇ, AT.,A
LES PLANES, C.F.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
ANGLES C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 17 19-01-2020
FONTCOBERTA, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - COMACROS, UE
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ABADESSENC, C.E.,A
FORNELLS, UE.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANTA PAU, P.,A - HOSTOLES, U.D.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT PONÇ, AT.,A - LES PLANES, C.F.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - ANGLES C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - LES PRESES, C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 18 26-01-2020
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A - ANGLES C.E.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANTA PAU, P.,A
FORNELLS, UE.,A - HOSTOLES, U.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT GREGORI, A.E.,A - ABADESSENC, C.E.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - COMACROS, UE
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 19 02-02-2020
LES PRESES, C.F.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,A
ANGLES C.E.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - SANTA PAU, P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - FORNELLS, UE.,A
HOSTOLES, U.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANT GREGORI, A.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
COMACROS, UE - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 20 09-02-2020
SANT PONÇ, AT.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTA PAU, P.,A - ANGLES C.E.,A
FORNELLS, UE.,A - LES PLANES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT GREGORI, A.E.,A - HOSTOLES, U.D.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - ABADESSENC, C.E.,A
COMACROS, UE - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 21 16-02-2020
LES PRESES, C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - SANTA PAU, P.,A
ANGLES C.E.,A - FORNELLS, UE.,A
LES PLANES, C.F.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
HOSTOLES, U.D.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A - COMACROS, UE
Jornada 22 01-03-2020
CAMPDEVANOL, U.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
SANTA PAU, P.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
FORNELLS, UE.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ANGLES C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - HOSTOLES, U.D.,A
COMACROS, UE - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ABADESSENC, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 23 08-03-2020
LES PRESES, C.F.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - SANTA PAU, P.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - FORNELLS, UE.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ANGLES C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
HOSTOLES, U.D.,A - COMACROS, UE
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - ABADESSENC, C.E.,A
Jornada 24 15-03-2020
SANTA PAU, P.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A - SANT PONÇ, AT.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - ANGLES C.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
COMACROS, UE - BANYOLES CLUB AT.,A
ABADESSENC, C.E.,A - HOSTOLES, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 25 22-03-2020
LES PRESES, C.F.,A - SANTA PAU, P.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - FORNELLS, UE.,A
SANT PONÇ, AT.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - SANT GREGORI, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
ANGLES C.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - COMACROS, UE
BANYOLES CLUB AT.,A - ABADESSENC, C.E.,A
HOSTOLES, U.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 26 29-03-2020
FORNELLS, UE.,A - SANTA PAU, P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
COMACROS, UE - ANGLES C.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - BANYOLES CLUB AT.,A
HOSTOLES, U.D.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 27 05-04-2020
LES PRESES, C.F.,A - FORNELLS, UE.,A
SANTA PAU, P.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - COMACROS, UE
ANGLES C.E.,A - ABADESSENC, C.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BANYOLES CLUB AT.,A - HOSTOLES, U.D.,A
Jornada 28 19-04-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FORNELLS, UE.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - SANTA PAU, P.,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
COMACROS, UE - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
ABADESSENC, C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - ANGLES C.E.,A
HOSTOLES, U.D.,A - LES PLANES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 29 26-04-2020
LES PRESES, C.F.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
SANTA PAU, P.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - COMACROS, UE
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - ABADESSENC, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ANGLES C.E.,A - HOSTOLES, U.D.,A
LES PLANES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 30 03-05-2020
SANT GREGORI, A.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FONTCOBERTA, U.E.,A - FORNELLS, UE.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - SANTA PAU, P.,A
COMACROS, UE - CAMPDEVANOL, U.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A - SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
HOSTOLES, U.D.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ANGLES C.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 31 10-05-2020
LES PRESES, C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANTA PAU, P.,A - COMACROS, UE
CAMPDEVANOL, U.E.,A - ABADESSENC, C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - HOSTOLES, U.D.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ANGLES C.E.,A - LES PLANES, C.F.,A
Jornada 32 17-05-2020
FONTCOBERTA, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
COMACROS, UE - FORNELLS, UE.,A
ABADESSENC, C.E.,A - SANTA PAU, P.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
HOSTOLES, U.D.,A - SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
LES PLANES, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
ANGLES C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 33 24-05-2020
FONTCOBERTA, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - COMACROS, UE
FORNELLS, UE.,A - ABADESSENC, C.E.,A
SANTA PAU, P.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CAMPDEVANOL, U.E.,A - HOSTOLES, U.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A - LES PLANES, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - ANGLES C.E.,A
Jornada 34 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A - FONTCOBERTA, U.E.,A
COMACROS, UE - SANT GREGORI, A.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - FORNELLS, UE.,A
HOSTOLES, U.D.,A - SANTA PAU, P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - CAMPDEVANOL, U.E.,A
LES PLANES, C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,A
ANGLES C.E.,A - SANT PRIVAT D'EN BAS, F.C,A
LES PRESES, C.F.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.