Competición | TEMPORADA 2019-2020

tercera divisio nacional | grup v

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 01-09-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
HORTA, U.AT.,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 IGUALADA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 42 PERALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
FIGUERES, U.E.,A 02 MANRESA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 SANT ANDREU, U.E,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 31 BANYOLES, C.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 EUROPA, C.E.,A
Jornada 2 08-09-2019
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 03 VILAFRANCA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 04 HORTA, U.AT.,A
PERALADA, C.F.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 21 SANTS, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 42 FIGUERES, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
EUROPA, C.E.,A 22 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
Jornada 3 11-09-2019
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 IGUALADA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 42 PERALADA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SANTS, U.E.,A 10 MANRESA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FIGUERES, U.E.,A 22 SANT ANDREU, U.E,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 30 BANYOLES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 00 EUROPA, C.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
Jornada 4 15-09-2019
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
PERALADA, C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 22 HORTA, U.AT.,A
MANRESA, C.E.,A 20 SANTFELIUENC, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 30 SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 5 22-09-2019
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 IGUALADA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - PERALADA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
HORTA, U.AT.,A 21 MANRESA, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTS, U.E.,A 24 SANT ANDREU, U.E,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 31 EUROPA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
VILAFRANCA, F.C.,A 13 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 6 29-09-2019
IGUALADA, C.F.,A 01 VILAFRANCA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MANRESA, C.E.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 44 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A 30 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 21 FIGUERES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 7 06-10-2019
IGUALADA, C.F.,A 03 PERALADA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - MANRESA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
HORTA, U.AT.,A 20 SANT ANDREU, U.E,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 BANYOLES, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 07 EUROPA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 02 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
FIGUERES, U.E.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 8 13-10-2019
PERALADA, C.F.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 31 IGUALADA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 22 POBLA MAFUMET, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 01 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,A 40 SANTFELIUENC, F.C.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 20 SANTS, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 9 20-10-2019
PERALADA, C.F.,A 20 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
IGUALADA, C.F.,A 30 MANRESA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SANT ANDREU, U.E,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 23 BANYOLES, C.E.,A
HORTA, U.AT.,A 11 EUROPA, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
SANTS, U.E.,A 03 GRANOLLERS, E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 40 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 10 27-10-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 23 VILAFRANCA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A 11 PERALADA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 34 IGUALADA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
EUROPA, C.E.,A 52 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 20 HORTA, U.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 42 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 31 SANTS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 11 03-11-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 14 MANRESA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
IGUALADA, C.F.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 BANYOLES, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - EUROPA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
HORTA, U.AT.,A 32 GRANOLLERS, E.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTS, U.E.,A 31 FIGUERES, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 12 10-11-2019
MANRESA, C.E.,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 20 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 IGUALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 30 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 41 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 HORTA, U.AT.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 41 SANTS, U.E.,A
Jornada 13 17-11-2019
MANRESA, C.E.,A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 20 SANT ANDREU, U.E,A
PERALADA, C.F.,A 10 BANYOLES, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 EUROPA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 22 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - GRANOLLERS, E.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 13 FIGUERES, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 41 SANTS, U.E.,A
Jornada 14 24-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - VILAFRANCA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - MANRESA, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
EUROPA, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - IGUALADA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FIGUERES, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - HORTA, U.AT.,A
SANTS, U.E.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 15 01-12-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SANT ANDREU, U.E,A
MANRESA, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - EUROPA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
IGUALADA, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - FIGUERES, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
HORTA, U.AT.,A - SANTS, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 16 15-12-2019
SANT ANDREU, U.E,A - VILAFRANCA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,A - MANRESA, C.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - PERALADA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTS, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - HORTA, U.AT.,A
Jornada 17 22-12-2019
SANT ANDREU, U.E,A - BANYOLES, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - EUROPA, C.E.,A
MANRESA, C.E.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
PERALADA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SANTS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A - HORTA, U.AT.,A
Jornada 18 05-01-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GRANOLLERS, E.C.,A - MANRESA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
FIGUERES, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
HORTA, U.AT.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 19 12-01-2020
BANYOLES, C.E.,A - EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - GRANOLLERS, E.C.,A
MANRESA, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - SANTS, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 20 19-01-2020
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - HORTA, U.AT.,A
IGUALADA, C.F.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A - SANTS, U.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - GRANOLLERS, E.C.,A
BANYOLES, C.E.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
EUROPA, C.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 21 26-01-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A - IGUALADA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
GRANOLLERS, E.C.,A - BANYOLES, C.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - EUROPA, C.E.,A
Jornada 22 02-02-2020
POBLA MAFUMET, C.F.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
IGUALADA, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - HORTA, U.AT.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - SANTS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - FIGUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
EUROPA, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 23 09-02-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - IGUALADA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
FIGUERES, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - EUROPA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
Jornada 24 16-02-2020
IGUALADA, C.F.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A - HORTA, U.AT.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - SANTS, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 25 23-02-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - PERALADA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - MANRESA, C.E.,A
HORTA, U.AT.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
SANTS, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
VILASSAR MAR,U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 26 01-03-2020
PERALADA, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - HORTA, U.AT.,A
BANYOLES, C.E.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - SANTS, U.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 27 08-03-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - MANRESA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
HORTA, U.AT.,A - BANYOLES, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 28 15-03-2020
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - PERALADA, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BANYOLES, C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A - HORTA, U.AT.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - SANTFELIUENC, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - SANTS, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 29 22-03-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
PERALADA, C.F.,A - MANRESA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - BANYOLES, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - EUROPA, C.E.,A
HORTA, U.AT.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
SANTFELIUENC, F.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
SANTS, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
Jornada 30 25-03-2020
MANRESA, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - PERALADA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A - IGUALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - HORTA, U.AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - SANTS, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 31 29-03-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PERALADA, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,A
IGUALADA, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
HORTA, U.AT.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
SANTS, U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 32 05-04-2020
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - MANRESA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,A - PERALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - HORTA, U.AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 33 12-04-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
MANRESA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FIGUERES, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - SANTS, U.E.,A
Jornada 34 19-04-2020
SANT ANDREU, U.E,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BANYOLES, C.E.,A - MANRESA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - PERALADA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTS, U.E.,A - HORTA, U.AT.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 35 26-04-2020
VILAFRANCA, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - BANYOLES, C.E.,A
MANRESA, C.E.,A - EUROPA, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
PERALADA, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - SANTS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 36 03-05-2020
BANYOLES, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
EUROPA, C.E.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - MANRESA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
Jornada 37 10-05-2020
BANYOLES, C.E.,A - VILAFRANCA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - EUROPA, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A - TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A
MANRESA, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
PERALADA, C.F.,A - FIGUERES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - SANTS, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SANTFELIUENC, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - HORTA, U.AT.,A
Jornada 38 17-05-2020
EUROPA, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A - SANT ANDREU, U.E,A
GRANOLLERS, E.C.,A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MANRESA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - PERALADA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
VILAFRANCA, F.C.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.