Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 2

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
CORBERA , C.F.,A 74 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT SADURNI, U.E.,B 12 SANTFELIUENC, F.C.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 90 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,E 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 55 MOLINS DE REI, C.F.,A
E.F. OLESA 87, C,A 83 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 32 ABRERA, A.E.,A
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 49 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
SANTFELIUENC, F.C.,C 53 CORBERA , C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 73 SANT SADURNI, U.E.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 63 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 42 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 26 IGUALADA, C.F.,E
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 46 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
ABRERA, A.E.,A 22 E.F. OLESA 87, C,A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 13 SANTFELIUENC, F.C.,C
CORBERA , C.F.,A 56 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 24 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 43 MOLINS DE REI, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 83 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 26 ABRERA, A.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 141 E.F. OLESA 87, C,A
Jornada 4 27-10-2019
SANTFELIUENC, F.C.,C 011 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 62 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 22 CORBERA , C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 53 SANT SADURNI, U.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 44 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 33 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
ABRERA, A.E.,A 32 IGUALADA, C.F.,E
E.F. OLESA 87, C,A 41 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
Jornada 5 03-11-2019
SANTFELIUENC, F.C.,C 65 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 46 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
CORBERA , C.F.,A 94 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 56 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 70 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 27 ABRERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 24 E.F. OLESA 87, C,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 140 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
Jornada 6 10-11-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 19 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 26 SANTFELIUENC, F.C.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 73 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MOLINS DE REI, C.F.,A 34 CORBERA , C.F.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 22 SANT SADURNI, U.E.,B
ABRERA, A.E.,A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
E.F. OLESA 87, C,A 22 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 22 IGUALADA, C.F.,E
Jornada 7 17-11-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 63 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANTFELIUENC, F.C.,C 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 74 MOLINS DE REI, C.F.,A
CORBERA , C.F.,A 31 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANT SADURNI, U.E.,B 43 ABRERA, A.E.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 23 E.F. OLESA 87, C,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 31 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 70 IGUALADA, C.F.,E
Jornada 8 24-11-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 77 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 21 SANTFELIUENC, F.C.,C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 37 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
ABRERA, A.E.,A 31 CORBERA , C.F.,A
E.F. OLESA 87, C,A 61 SANT SADURNI, U.E.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 27 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
IGUALADA, C.F.,E 63 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 9 01-12-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 41 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,C 63 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 43 ABRERA, A.E.,A
CORBERA , C.F.,A 31 E.F. OLESA 87, C,A
SANT SADURNI, U.E.,B 91 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 01 IGUALADA, C.F.,E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 100 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 10 15-12-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
MOLINS DE REI, C.F.,A 53 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 35 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
ABRERA, A.E.,A 30 SANTFELIUENC, F.C.,C
E.F. OLESA 87, C,A 310 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 33 CORBERA , C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 22 SANT SADURNI, U.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Jornada 11 22-12-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 63 MOLINS DE REI, C.F.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 72 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 31 ABRERA, A.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,C 63 E.F. OLESA 87, C,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 71 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
CORBERA , C.F.,A 45 IGUALADA, C.F.,E
SANT SADURNI, U.E.,B 60 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Jornada 12 12-01-2020
MOLINS DE REI, C.F.,A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 48 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ABRERA, A.E.,A 41 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
E.F. OLESA 87, C,A 10 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 24 SANTFELIUENC, F.C.,C
IGUALADA, C.F.,E 45 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 01 CORBERA , C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 51 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
MOLINS DE REI, C.F.,A 93 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 14 ABRERA, A.E.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 33 E.F. OLESA 87, C,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 42 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
SANTFELIUENC, F.C.,C 33 IGUALADA, C.F.,E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 61 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
CORBERA , C.F.,A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 63 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 71 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
ABRERA, A.E.,A 21 MOLINS DE REI, C.F.,A
E.F. OLESA 87, C,A 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 22 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,E 01 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 24 SANTFELIUENC, F.C.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT SADURNI, U.E.,B 21 CORBERA , C.F.,A
Jornada 15 02-02-2020
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 14 ABRERA, A.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 22 E.F. OLESA 87, C,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 91 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 17 IGUALADA, C.F.,E
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 44 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
SANTFELIUENC, F.C.,C 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 71 SANT SADURNI, U.E.,B
CORBERA , C.F.,A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 13 CORBERA , C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,C 11 SANT SADURNI, U.E.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 52 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 24 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 40 IGUALADA, C.F.,E
MOLINS DE REI, C.F.,A 54 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 63 E.F. OLESA 87, C,A
ABRERA, A.E.,A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 17 16-02-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CORBERA , C.F.,A 62 SANTFELIUENC, F.C.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 34 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 32 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,E 22 MOLINS DE REI, C.F.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 33 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
E.F. OLESA 87, C,A 14 ABRERA, A.E.,A
Jornada 18 01-03-2020
SANTFELIUENC, F.C.,C 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,B 51 CORBERA , C.F.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A 26 SANT SADURNI, U.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 41 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 33 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A 25 IGUALADA, C.F.,E
ABRERA, A.E.,A 50 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
E.F. OLESA 87, C,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 19 08-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E 50 SANTFELIUENC, F.C.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 51 SANT JOAN DESPI, U.E.,B
CORBERA , C.F.,A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANT SADURNI, U.E.,B 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 42 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 42 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
IGUALADA, C.F.,E 31 ABRERA, A.E.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A 25 E.F. OLESA 87, C,A
Jornada 20 15-03-2020
SANT JOAN DESPI, U.E.,B - SANTFELIUENC, F.C.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - CORBERA , C.F.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - SANT SADURNI, U.E.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
ABRERA, A.E.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
E.F. OLESA 87, C,A - IGUALADA, C.F.,E
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 21 22-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CORBERA , C.F.,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - ABRERA, A.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - E.F. OLESA 87, C,A
IGUALADA, C.F.,E - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
Jornada 22 29-03-2020
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SANTFELIUENC, F.C.,C
MOLINS DE REI, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - CORBERA , C.F.,A
ABRERA, A.E.,A - SANT SADURNI, U.E.,B
E.F. OLESA 87, C,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
IGUALADA, C.F.,E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 23 05-04-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,C - MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
CORBERA , C.F.,A - ABRERA, A.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,B - E.F. OLESA 87, C,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - IGUALADA, C.F.,E
Jornada 24 19-04-2020
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
MOLINS DE REI, C.F.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - SANTFELIUENC, F.C.,C
ABRERA, A.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
E.F. OLESA 87, C,A - CORBERA , C.F.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - SANT SADURNI, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 25 26-04-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
SANTFELIUENC, F.C.,C - ABRERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - E.F. OLESA 87, C,A
CORBERA , C.F.,A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
SANT SADURNI, U.E.,B - IGUALADA, C.F.,E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
Jornada 26 03-05-2020
MOLINS DE REI, C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
ABRERA, A.E.,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
E.F. OLESA 87, C,A - SANTFELIUENC, F.C.,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
IGUALADA, C.F.,E - CORBERA , C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - SANT SADURNI, U.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 27 10-05-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E - MOLINS DE REI, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - ABRERA, A.E.,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B - E.F. OLESA 87, C,A
SANTFELIUENC, F.C.,C - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - IGUALADA, C.F.,E
CORBERA , C.F.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
SANT SADURNI, U.E.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
Jornada 28 17-05-2020
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
ABRERA, A.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
E.F. OLESA 87, C,A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
IGUALADA, C.F.,E - SANTFELIUENC, F.C.,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - CORBERA , C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
Jornada 29 24-05-2020
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E
MOLINS DE REI, C.F.,A - ABRERA, A.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - E.F. OLESA 87, C,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,B - IGUALADA, C.F.,E
SANTFELIUENC, F.C.,C - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B
CORBERA , C.F.,A - SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
ABRERA, A.E.,A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS,A
E.F. OLESA 87, C,A - MOLINS DE REI, C.F.,A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,E - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B - SANTFELIUENC, F.C.,C
SANT SADURNI, U.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,E - CORBERA , C.F.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.