Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 20

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,A 80 SANTA BARBARA, C.F.,A
MASDENVERGE, C.F.,A 75 JESUS CATALONIA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
ARNES CLUB ESP.,A - AMPOSTA, C.F.,D
PERELLO, C.E.,B 23 EFB ULLDECONA,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 34 DERTUSA, E.F,B
RAPITENCA, U.E.,E 140 FLIX, J.D.,B
Jornada 2 13-10-2019
SANTA BARBARA, C.F.,A 016 RAPITENCA, U.E.,E
JESUS CATALONIA, C.F.,B 17 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 46 MASDENVERGE, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,D 15 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
EFB ULLDECONA,C 83 ARNES CLUB ESP.,A
DERTUSA, E.F,B 24 PERELLO, C.E.,B
FLIX, J.D.,B 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 3 20-10-2019
SANTA BARBARA, C.F.,A 33 JESUS CATALONIA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 82 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
MASDENVERGE, C.F.,A 112 AMPOSTA, C.F.,D
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 48 EFB ULLDECONA,C
ARNES CLUB ESP.,A - DERTUSA, E.F,B
PERELLO, C.E.,B 60 FLIX, J.D.,B
RAPITENCA, U.E.,E 121 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 4 27-10-2019
JESUS CATALONIA, C.F.,B 16 RAPITENCA, U.E.,E
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B 23 SANTA BARBARA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,D 18 JESUS Y MARIA, U.D.,A
EFB ULLDECONA,C 39 MASDENVERGE, C.F.,A
DERTUSA, E.F,B 20 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
FLIX, J.D.,B 42 ARNES CLUB ESP.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 14 PERELLO, C.E.,B
Jornada 5 03-11-2019
JESUS CATALONIA, C.F.,B 51 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
SANTA BARBARA, C.F.,A 63 AMPOSTA, C.F.,D
JESUS Y MARIA, U.D.,A 132 EFB ULLDECONA,C
MASDENVERGE, C.F.,A 60 DERTUSA, E.F,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 34 FLIX, J.D.,B
ARNES CLUB ESP.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
RAPITENCA, U.E.,E 100 PERELLO, C.E.,B
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - RAPITENCA, U.E.,E
AMPOSTA, C.F.,D 07 JESUS CATALONIA, C.F.,B
EFB ULLDECONA,C 103 SANTA BARBARA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 80 DERTUSA, E.F,B
FLIX, J.D.,B 111 MASDENVERGE, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
PERELLO, C.E.,B 32 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - AMPOSTA, C.F.,D
JESUS CATALONIA, C.F.,B 42 EFB ULLDECONA,C
SANTA BARBARA, C.F.,A 74 DERTUSA, E.F,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 111 FLIX, J.D.,B
MASDENVERGE, C.F.,A 102 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 18 PERELLO, C.E.,B
RAPITENCA, U.E.,E 130 ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 8 24-11-2019
AMPOSTA, C.F.,D - RAPITENCA, U.E.,E
EFB ULLDECONA,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - DERTUSA, E.F,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - FLIX, J.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
PERELLO, C.E.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 9 01-12-2019
AMPOSTA, C.F.,D - EFB ULLDECONA,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - DERTUSA, E.F,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - FLIX, J.D.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - PERELLO, C.E.,B
MASDENVERGE, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
RAPITENCA, U.E.,E - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
EFB ULLDECONA,C - RAPITENCA, U.E.,E
DERTUSA, E.F,B - AMPOSTA, C.F.,D
FLIX, J.D.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
PERELLO, C.E.,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
EFB ULLDECONA,C - DERTUSA, E.F,B
AMPOSTA, C.F.,D - FLIX, J.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - PERELLO, C.E.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - ARNES CLUB ESP.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
RAPITENCA, U.E.,E - MASDENVERGE, C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
RAPITENCA, U.E.,E - DERTUSA, E.F,B
FLIX, J.D.,B - EFB ULLDECONA,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - AMPOSTA, C.F.,D
PERELLO, C.E.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
ARNES CLUB ESP.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 13 19-01-2020
DERTUSA, E.F,B - FLIX, J.D.,B
EFB ULLDECONA,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
PERELLO, C.E.,B - AMPOSTA, C.F.,D
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - ARNES CLUB ESP.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - RAPITENCA, U.E.,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 26-01-2020
SANTA BARBARA, C.F.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,B - MASDENVERGE, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
AMPOSTA, C.F.,D - ARNES CLUB ESP.,A
EFB ULLDECONA,C - PERELLO, C.E.,B
DERTUSA, E.F,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
FLIX, J.D.,B - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 15 02-02-2020
RAPITENCA, U.E.,E - SANTA BARBARA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - JESUS CATALONIA, C.F.,B
MASDENVERGE, C.F.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - AMPOSTA, C.F.,D
ARNES CLUB ESP.,A - EFB ULLDECONA,C
PERELLO, C.E.,B - DERTUSA, E.F,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - FLIX, J.D.,B
Jornada 16 09-02-2020
JESUS CATALONIA, C.F.,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,D - MASDENVERGE, C.F.,A
EFB ULLDECONA,C - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
DERTUSA, E.F,B - ARNES CLUB ESP.,A
FLIX, J.D.,B - PERELLO, C.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 17 16-02-2020
RAPITENCA, U.E.,E - JESUS CATALONIA, C.F.,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - AMPOSTA, C.F.,D
MASDENVERGE, C.F.,A - EFB ULLDECONA,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - DERTUSA, E.F,B
ARNES CLUB ESP.,A - FLIX, J.D.,B
PERELLO, C.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,D - SANTA BARBARA, C.F.,A
EFB ULLDECONA,C - JESUS Y MARIA, U.D.,A
DERTUSA, E.F,B - MASDENVERGE, C.F.,A
FLIX, J.D.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ARNES CLUB ESP.,A
PERELLO, C.E.,B - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 19 08-03-2020
RAPITENCA, U.E.,E - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,D
SANTA BARBARA, C.F.,A - EFB ULLDECONA,C
DERTUSA, E.F,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - FLIX, J.D.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ARNES CLUB ESP.,A - PERELLO, C.E.,B
Jornada 20 15-03-2020
AMPOSTA, C.F.,D - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
EFB ULLDECONA,C - JESUS CATALONIA, C.F.,B
DERTUSA, E.F,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
FLIX, J.D.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - MASDENVERGE, C.F.,A
PERELLO, C.E.,B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
ARNES CLUB ESP.,A - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 21 22-03-2020
RAPITENCA, U.E.,E - AMPOSTA, C.F.,D
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - EFB ULLDECONA,C
DERTUSA, E.F,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
FLIX, J.D.,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
MASDENVERGE, C.F.,A - PERELLO, C.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - ARNES CLUB ESP.,A
Jornada 22 29-03-2020
EFB ULLDECONA,C - AMPOSTA, C.F.,D
DERTUSA, E.F,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
FLIX, J.D.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - SANTA BARBARA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
ARNES CLUB ESP.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 23 05-04-2020
RAPITENCA, U.E.,E - EFB ULLDECONA,C
AMPOSTA, C.F.,D - DERTUSA, E.F,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - FLIX, J.D.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
SANTA BARBARA, C.F.,A - PERELLO, C.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - ARNES CLUB ESP.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
DERTUSA, E.F,B - EFB ULLDECONA,C
FLIX, J.D.,B - AMPOSTA, C.F.,D
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
PERELLO, C.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
ARNES CLUB ESP.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,A
MASDENVERGE, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,E
Jornada 25 26-04-2020
DERTUSA, E.F,B - RAPITENCA, U.E.,E
EFB ULLDECONA,C - FLIX, J.D.,B
AMPOSTA, C.F.,D - EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B - PERELLO, C.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,B - ARNES CLUB ESP.,A
SANTA BARBARA, C.F.,A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A - MASDENVERGE, C.F.,A
Jornada 26 03-05-2020
FLIX, J.D.,B - DERTUSA, E.F,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B - EFB ULLDECONA,C
AMPOSTA, C.F.,D - PERELLO, C.E.,B
ARNES CLUB ESP.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B - JESUS CATALONIA, C.F.,B
MASDENVERGE, C.F.,A - SANTA BARBARA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,E - JESUS Y MARIA, U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.