Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 21

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
FLIX, J.D.,A 90 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 47 PERELLO, C.E.,A
EFB ULLDECONA,B 42 ASCÓ, F.C.,B
CAMPREDO, U.D.,A 92 ROQUETENC, C.D.,B
DERTUSA, E.F,A 62 MORA LA NOVA, AT.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 00 RAPITENCA, U.E.,C
LA SENIA, C.F.,B
R
Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B 23 GANDESA, C.F. ,B
Jornada 2 13-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 04 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
PERELLO, C.E.,A 110 FLIX, J.D.,A
ASCÓ, F.C.,B 210 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
ROQUETENC, C.D.,B 116 EFB ULLDECONA,B
MORA LA NOVA, AT.,A 65 CAMPREDO, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,C 34 DERTUSA, E.F,A
Descansa
R
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
GANDESA, C.F. ,B 70 LA SENIA, C.F.,B
Jornada 3 20-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 011 PERELLO, C.E.,A
FLIX, J.D.,A 20 ASCÓ, F.C.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 190 ROQUETENC, C.D.,B
EFB ULLDECONA,B 66 MORA LA NOVA, AT.,A
CAMPREDO, U.D.,A 111 RAPITENCA, U.E.,C
DERTUSA, E.F,A
R
Descansa
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 13 GANDESA, C.F. ,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B 90 LA SENIA, C.F.,B
Jornada 4 27-10-2019
PERELLO, C.E.,A 33 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
ASCÓ, F.C.,B 60 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
ROQUETENC, C.D.,B 07 FLIX, J.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 25 TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,C 015 EFB ULLDECONA,B
Descansa
R
CAMPREDO, U.D.,A
GANDESA, C.F. ,B 04 DERTUSA, E.F,A
LA SENIA, C.F.,B 13 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
Jornada 5 03-11-2019
PERELLO, C.E.,A 51 ASCÓ, F.C.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 29 ROQUETENC, C.D.,B
FLIX, J.D.,A 35 MORA LA NOVA, AT.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 112 RAPITENCA, U.E.,C
EFB ULLDECONA,B
R
Descansa
CAMPREDO, U.D.,A - GANDESA, C.F. ,B
DERTUSA, E.F,A 110 LA SENIA, C.F.,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
Jornada 6 10-11-2019
ASCÓ, F.C.,B 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
ROQUETENC, C.D.,B - PERELLO, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT.,A 140 EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
RAPITENCA, U.E.,C 37 FLIX, J.D.,A
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
GANDESA, C.F. ,B 27 EFB ULLDECONA,B
LA SENIA, C.F.,B 05 CAMPREDO, U.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C 06 DERTUSA, E.F,A
Jornada 7 17-11-2019
ASCÓ, F.C.,B 24 ROQUETENC, C.D.,B
PERELLO, C.E.,A 33 MORA LA NOVA, AT.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C 05 RAPITENCA, U.E.,C
FLIX, J.D.,A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 201 GANDESA, C.F. ,B
EFB ULLDECONA,B 170 LA SENIA, C.F.,B
CAMPREDO, U.D.,A 91 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B 29 DERTUSA, E.F,A
Jornada 8 24-11-2019
ROQUETENC, C.D.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - ASCÓ, F.C.,B
RAPITENCA, U.E.,C - PERELLO, C.E.,A
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
GANDESA, C.F. ,B 24 FLIX, J.D.,A
LA SENIA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - EFB ULLDECONA,B
DERTUSA, E.F,A - CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 9 01-12-2019
ROQUETENC, C.D.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
ASCÓ, F.C.,B - RAPITENCA, U.E.,C
PERELLO, C.E.,A
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - GANDESA, C.F. ,B
FLIX, J.D.,A - LA SENIA, C.F.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
EFB ULLDECONA,B - DERTUSA, E.F,A
CAMPREDO, U.D.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
RAPITENCA, U.E.,C - ROQUETENC, C.D.,B
Descansa
R
ASCÓ, F.C.,B
GANDESA, C.F. ,B - PERELLO, C.E.,A
LA SENIA, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - FLIX, J.D.,A
DERTUSA, E.F,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
CAMPREDO, U.D.,A - EFB ULLDECONA,B
Jornada 11 22-12-2019
MORA LA NOVA, AT.,A - RAPITENCA, U.E.,C
ROQUETENC, C.D.,B
R
Descansa
ASCÓ, F.C.,B - GANDESA, C.F. ,B
PERELLO, C.E.,A - LA SENIA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
FLIX, J.D.,A - DERTUSA, E.F,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - CAMPREDO, U.D.,A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - EFB ULLDECONA,B
Jornada 12 12-01-2020
RAPITENCA, U.E.,C - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Descansa
R
MORA LA NOVA, AT.,A
GANDESA, C.F. ,B - ROQUETENC, C.D.,B
LA SENIA, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - PERELLO, C.E.,A
DERTUSA, E.F,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
CAMPREDO, U.D.,A - FLIX, J.D.,A
EFB ULLDECONA,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 13 19-01-2020
RAPITENCA, U.E.,C
R
Descansa
MORA LA NOVA, AT.,A - GANDESA, C.F. ,B
ROQUETENC, C.D.,B - LA SENIA, C.F.,B
ASCÓ, F.C.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
PERELLO, C.E.,A - DERTUSA, E.F,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - CAMPREDO, U.D.,A
FLIX, J.D.,A - EFB ULLDECONA,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 14 26-01-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
R
Descansa
GANDESA, C.F. ,B - RAPITENCA, U.E.,C
LA SENIA, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - ROQUETENC, C.D.,B
DERTUSA, E.F,A - ASCÓ, F.C.,B
CAMPREDO, U.D.,A - PERELLO, C.E.,A
EFB ULLDECONA,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - FLIX, J.D.,A
Jornada 15 02-02-2020
Descansa
R
GANDESA, C.F. ,B
RAPITENCA, U.E.,C - LA SENIA, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
ROQUETENC, C.D.,B - DERTUSA, E.F,A
ASCÓ, F.C.,B - CAMPREDO, U.D.,A
PERELLO, C.E.,A - EFB ULLDECONA,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
FLIX, J.D.,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - FLIX, J.D.,A
PERELLO, C.E.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
ASCÓ, F.C.,B - EFB ULLDECONA,B
ROQUETENC, C.D.,B - CAMPREDO, U.D.,A
MORA LA NOVA, AT.,A - DERTUSA, E.F,A
RAPITENCA, U.E.,C - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
Descansa
R
LA SENIA, C.F.,B
GANDESA, C.F. ,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 17 16-02-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
FLIX, J.D.,A - PERELLO, C.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - ASCÓ, F.C.,B
EFB ULLDECONA,B - ROQUETENC, C.D.,B
CAMPREDO, U.D.,A - MORA LA NOVA, AT.,A
DERTUSA, E.F,A - RAPITENCA, U.E.,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
R
Descansa
LA SENIA, C.F.,B - GANDESA, C.F. ,B
Jornada 18 01-03-2020
PERELLO, C.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
ASCÓ, F.C.,B - FLIX, J.D.,A
ROQUETENC, C.D.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - EFB ULLDECONA,B
RAPITENCA, U.E.,C - CAMPREDO, U.D.,A
Descansa
R
DERTUSA, E.F,A
GANDESA, C.F. ,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
LA SENIA, C.F.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 19 08-03-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - PERELLO, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - ASCÓ, F.C.,B
FLIX, J.D.,A - ROQUETENC, C.D.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
EFB ULLDECONA,B - RAPITENCA, U.E.,C
CAMPREDO, U.D.,A
R
Descansa
DERTUSA, E.F,A - GANDESA, C.F. ,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - LA SENIA, C.F.,B
Jornada 20 15-03-2020
ASCÓ, F.C.,B - PERELLO, C.E.,A
ROQUETENC, C.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
MORA LA NOVA, AT.,A - FLIX, J.D.,A
RAPITENCA, U.E.,C - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Descansa
R
EFB ULLDECONA,B
GANDESA, C.F. ,B - CAMPREDO, U.D.,A
LA SENIA, C.F.,B - DERTUSA, E.F,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 21 22-03-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - ASCÓ, F.C.,B
PERELLO, C.E.,A - ROQUETENC, C.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - MORA LA NOVA, AT.,A
FLIX, J.D.,A - RAPITENCA, U.E.,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
R
Descansa
EFB ULLDECONA,B - GANDESA, C.F. ,B
CAMPREDO, U.D.,A - LA SENIA, C.F.,B
DERTUSA, E.F,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
Jornada 22 29-03-2020
ROQUETENC, C.D.,B - ASCÓ, F.C.,B
MORA LA NOVA, AT.,A - PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
Descansa
R
FLIX, J.D.,A
GANDESA, C.F. ,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
LA SENIA, C.F.,B - EFB ULLDECONA,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - CAMPREDO, U.D.,A
DERTUSA, E.F,A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 23 05-04-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - ROQUETENC, C.D.,B
ASCÓ, F.C.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
PERELLO, C.E.,A - RAPITENCA, U.E.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
R
Descansa
FLIX, J.D.,A - GANDESA, C.F. ,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - LA SENIA, C.F.,B
EFB ULLDECONA,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
CAMPREDO, U.D.,A - DERTUSA, E.F,A
Jornada 24 19-04-2020
MORA LA NOVA, AT.,A - ROQUETENC, C.D.,B
RAPITENCA, U.E.,C - ASCÓ, F.C.,B
Descansa
R
PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F. ,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
LA SENIA, C.F.,B - FLIX, J.D.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
DERTUSA, E.F,A - EFB ULLDECONA,B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 25 26-04-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - MORA LA NOVA, AT.,A
ROQUETENC, C.D.,B - RAPITENCA, U.E.,C
ASCÓ, F.C.,B
R
Descansa
PERELLO, C.E.,A - GANDESA, C.F. ,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - LA SENIA, C.F.,B
FLIX, J.D.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - DERTUSA, E.F,A
EFB ULLDECONA,B - CAMPREDO, U.D.,A
Jornada 26 03-05-2020
RAPITENCA, U.E.,C - MORA LA NOVA, AT.,A
Descansa
R
ROQUETENC, C.D.,B
GANDESA, C.F. ,B - ASCÓ, F.C.,B
LA SENIA, C.F.,B - PERELLO, C.E.,A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
DERTUSA, E.F,A - FLIX, J.D.,A
CAMPREDO, U.D.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
EFB ULLDECONA,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 27 10-05-2020
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - RAPITENCA, U.E.,C
MORA LA NOVA, AT.,A
R
Descansa
ROQUETENC, C.D.,B - GANDESA, C.F. ,B
ASCÓ, F.C.,B - LA SENIA, C.F.,B
PERELLO, C.E.,A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - DERTUSA, E.F,A
FLIX, J.D.,A - CAMPREDO, U.D.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - EFB ULLDECONA,B
Jornada 28 17-05-2020
Descansa
R
RAPITENCA, U.E.,C
GANDESA, C.F. ,B - MORA LA NOVA, AT.,A
LA SENIA, C.F.,B - ROQUETENC, C.D.,B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - ASCÓ, F.C.,B
DERTUSA, E.F,A - PERELLO, C.E.,A
CAMPREDO, U.D.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
EFB ULLDECONA,B - FLIX, J.D.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
Jornada 29 24-05-2020
Descansa
R
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B
RAPITENCA, U.E.,C - GANDESA, C.F. ,B
MORA LA NOVA, AT.,A - LA SENIA, C.F.,B
ROQUETENC, C.D.,B - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C
ASCÓ, F.C.,B - DERTUSA, E.F,A
PERELLO, C.E.,A - CAMPREDO, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,C - EFB ULLDECONA,B
FLIX, J.D.,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,B
Jornada 30 31-05-2020
GANDESA, C.F. ,B
R
Descansa
LA SENIA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,C
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,C - MORA LA NOVA, AT.,A
DERTUSA, E.F,A - ROQUETENC, C.D.,B
CAMPREDO, U.D.,A - ASCÓ, F.C.,B
EFB ULLDECONA,B - PERELLO, C.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,C
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,B - FLIX, J.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.