Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 30

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E 28 LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,D 45 BESCANO, C.D.,D
CELRA, U.C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
SANT GREGORI, A.E.,D 07 CASSA, U.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 62 PENYA BONS AIRES E,C
FLAÇA, C.D.,A 213 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT PONÇ, AT.,D 180 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
FORNELLS, UE.,E 29 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
Jornada 2 13-10-2019
LA SALLE GIRONA, U.E.,A 90 FORNELLS, UE.,E
BESCANO, C.D.,D 72 UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D 312 BELL LLOC, C.P.,D
CASSA, U.D.,B 161 CELRA, U.C.E.,C
PENYA BONS AIRES E,C 12 SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 84 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D 018 FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A 22 SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 3 20-10-2019
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - BESCANO, C.D.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
BELL LLOC, C.P.,D - CASSA, U.D.,B
CELRA, U.C.E.,C - PENYA BONS AIRES E,C
SANT GREGORI, A.E.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
FORNELLS, UE.,E - SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 4 27-10-2019
BESCANO, C.D.,D - FORNELLS, UE.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
CASSA, U.D.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
PENYA BONS AIRES E,C - BELL LLOC, C.P.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - CELRA, U.C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,D - FLAÇA, C.D.,A
Jornada 5 03-11-2019
BESCANO, C.D.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - CASSA, U.D.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - PENYA BONS AIRES E,C
BELL LLOC, C.P.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
CELRA, U.C.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
SANT GREGORI, A.E.,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,D
FORNELLS, UE.,E - FLAÇA, C.D.,A
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - FORNELLS, UE.,E
CASSA, U.D.,B - BESCANO, C.D.,D
PENYA BONS AIRES E,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - BELL LLOC, C.P.,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - CELRA, U.C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,D - SANT GREGORI, A.E.,D
FLAÇA, C.D.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - CASSA, U.D.,B
BESCANO, C.D.,D - PENYA BONS AIRES E,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
BELL LLOC, C.P.,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
CELRA, U.C.E.,C - SANT PONÇ, AT.,D
SANT GREGORI, A.E.,D - FLAÇA, C.D.,A
FORNELLS, UE.,E - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
CASSA, U.D.,B - FORNELLS, UE.,E
PENYA BONS AIRES E,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - BESCANO, C.D.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
SANT PONÇ, AT.,D - BELL LLOC, C.P.,D
FLAÇA, C.D.,A - CELRA, U.C.E.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 9 01-12-2019
CASSA, U.D.,B - PENYA BONS AIRES E,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
BESCANO, C.D.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - SANT PONÇ, AT.,D
BELL LLOC, C.P.,D - FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FORNELLS, UE.,E - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 10 15-12-2019
PENYA BONS AIRES E,C - FORNELLS, UE.,E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - CASSA, U.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - BESCANO, C.D.,D
SANT PONÇ, AT.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
FLAÇA, C.D.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - BELL LLOC, C.P.,D
SANT GREGORI, A.E.,D - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 11 22-12-2019
PENYA BONS AIRES E,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
CASSA, U.D.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
BESCANO, C.D.,D - SANT PONÇ, AT.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - FLAÇA, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,D - SANT GREGORI, A.E.,D
FORNELLS, UE.,E - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - FORNELLS, UE.,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - PENYA BONS AIRES E,C
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - CASSA, U.D.,B
SANT PONÇ, AT.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
FLAÇA, C.D.,A - BESCANO, C.D.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
CELRA, U.C.E.,C - BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
PENYA BONS AIRES E,C - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
CASSA, U.D.,B - SANT PONÇ, AT.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - FLAÇA, C.D.,A
BESCANO, C.D.,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - CELRA, U.C.E.,C
FORNELLS, UE.,E - BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 14 26-01-2020
FORNELLS, UE.,E - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT PONÇ, AT.,D - PENYA BONS AIRES E,C
FLAÇA, C.D.,A - CASSA, U.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
SANT GREGORI, A.E.,D - BESCANO, C.D.,D
CELRA, U.C.E.,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
BELL LLOC, C.P.,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
Jornada 15 02-02-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - SANT PONÇ, AT.,D
PENYA BONS AIRES E,C - FLAÇA, C.D.,A
CASSA, U.D.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - SANT GREGORI, A.E.,D
BESCANO, C.D.,D - CELRA, U.C.E.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - BELL LLOC, C.P.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - FORNELLS, UE.,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
BESCANO, C.D.,D - BELL LLOC, C.P.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - CELRA, U.C.E.,C
CASSA, U.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
PENYA BONS AIRES E,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - FLAÇA, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - SANT PONÇ, AT.,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - FORNELLS, UE.,E
Jornada 17 16-02-2020
FORNELLS, UE.,E - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - BESCANO, C.D.,D
BELL LLOC, C.P.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
CELRA, U.C.E.,C - CASSA, U.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,D - PENYA BONS AIRES E,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
FLAÇA, C.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
SANT PONÇ, AT.,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
Jornada 18 01-03-2020
BESCANO, C.D.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
CASSA, U.D.,B - BELL LLOC, C.P.,D
PENYA BONS AIRES E,C - CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - SANT GREGORI, A.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,D - FORNELLS, UE.,E
Jornada 19 08-03-2020
FORNELLS, UE.,E - BESCANO, C.D.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - CASSA, U.D.,B
BELL LLOC, C.P.,D - PENYA BONS AIRES E,C
CELRA, U.C.E.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT GREGORI, A.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
FLAÇA, C.D.,A - SANT PONÇ, AT.,D
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - BESCANO, C.D.,D
CASSA, U.D.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
PENYA BONS AIRES E,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - BELL LLOC, C.P.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - SANT GREGORI, A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A - FORNELLS, UE.,E
Jornada 21 22-03-2020
FORNELLS, UE.,E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
BESCANO, C.D.,D - CASSA, U.D.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - PENYA BONS AIRES E,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
BELL LLOC, C.P.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
CELRA, U.C.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
SANT GREGORI, A.E.,D - SANT PONÇ, AT.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
Jornada 22 29-03-2020
CASSA, U.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
PENYA BONS AIRES E,C - BESCANO, C.D.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - BELL LLOC, C.P.,D
SANT PONÇ, AT.,D - CELRA, U.C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - FORNELLS, UE.,E
Jornada 23 05-04-2020
FORNELLS, UE.,E - CASSA, U.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - PENYA BONS AIRES E,C
BESCANO, C.D.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
BELL LLOC, C.P.,D - SANT PONÇ, AT.,D
CELRA, U.C.E.,C - FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
PENYA BONS AIRES E,C - CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - BESCANO, C.D.,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
FLAÇA, C.D.,A - BELL LLOC, C.P.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - CELRA, U.C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,D - FORNELLS, UE.,E
Jornada 25 26-04-2020
FORNELLS, UE.,E - PENYA BONS AIRES E,C
CASSA, U.D.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
BESCANO, C.D.,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - SANT PONÇ, AT.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - FLAÇA, C.D.,A
BELL LLOC, C.P.,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - PENYA BONS AIRES E,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - CASSA, U.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
SANT PONÇ, AT.,D - BESCANO, C.D.,D
FLAÇA, C.D.,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
SANT GREGORI, A.E.,D - BELL LLOC, C.P.,D
CELRA, U.C.E.,C - FORNELLS, UE.,E
Jornada 27 10-05-2020
FORNELLS, UE.,E - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
PENYA BONS AIRES E,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
CASSA, U.D.,B - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - SANT PONÇ, AT.,D
BESCANO, C.D.,D - FLAÇA, C.D.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - SANT GREGORI, A.E.,D
BELL LLOC, C.P.,D - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 28 17-05-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - PENYA BONS AIRES E,C
SANT PONÇ, AT.,D - CASSA, U.D.,B
FLAÇA, C.D.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - BESCANO, C.D.,D
SANT GREGORI, A.E.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
CELRA, U.C.E.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
BELL LLOC, C.P.,D - FORNELLS, UE.,E
Jornada 29 24-05-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D - FORNELLS, UE.,E
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A
PENYA BONS AIRES E,C - SANT PONÇ, AT.,D
CASSA, U.D.,B - FLAÇA, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BESCANO, C.D.,D - SANT GREGORI, A.E.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,A - CELRA, U.C.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,E - BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,D
SANT PONÇ, AT.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
FLAÇA, C.D.,A - PENYA BONS AIRES E,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - CASSA, U.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D
CELRA, U.C.E.,C - BESCANO, C.D.,D
BELL LLOC, C.P.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,E - UNIÓ GIRONA A.C.E.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.