Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 32

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
SANT PONÇ, AT.,C 90 LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 08 CELRA, U.C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C 162 BESCANO, C.D.,C
CASSA, U.D.,C 71 GEiEG,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 47 QUART, U.E.,F
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 33 BELL LLOC, C.P.,C
FORNELLS, UE.,D 127 AMER, C.F.,A
SARRIA TER, C.F.,B 34 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
Jornada 2 13-10-2019
LA SALLE GIRONA, U.E.,B 18 SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,B 210 SANT PONÇ, AT.,C
BESCANO, C.D.,C 34 SANT GREGORI, A.E.,B
GEiEG,C 020 BANYOLES, C.E.,C
QUART, U.E.,F 35 CASSA, U.D.,C
BELL LLOC, C.P.,C 95 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
AMER, C.F.,A 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
FORNELLS, UE.,D 71 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
Jornada 3 20-10-2019
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - CELRA, U.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C - BESCANO, C.D.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - GEiEG,C
BANYOLES, C.E.,C - QUART, U.E.,F
CASSA, U.D.,C - BELL LLOC, C.P.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - AMER, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B - FORNELLS, UE.,D
Jornada 4 27-10-2019
CELRA, U.C.E.,B - SARRIA TER, C.F.,B
BESCANO, C.D.,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
GEiEG,C - SANT PONÇ, AT.,C
QUART, U.E.,F - SANT GREGORI, A.E.,B
BELL LLOC, C.P.,C - BANYOLES, C.E.,C
AMER, C.F.,A - CASSA, U.D.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FORNELLS, UE.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 5 03-11-2019
CELRA, U.C.E.,B - BESCANO, C.D.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - GEiEG,C
SANT PONÇ, AT.,C - QUART, U.E.,F
SANT GREGORI, A.E.,B - BELL LLOC, C.P.,C
BANYOLES, C.E.,C - AMER, C.F.,A
CASSA, U.D.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FORNELLS, UE.,D
SARRIA TER, C.F.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 6 10-11-2019
BESCANO, C.D.,C - SARRIA TER, C.F.,B
GEiEG,C - CELRA, U.C.E.,B
QUART, U.E.,F - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BELL LLOC, C.P.,C - SANT PONÇ, AT.,C
AMER, C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - BANYOLES, C.E.,C
FORNELLS, UE.,D - CASSA, U.D.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 7 17-11-2019
BESCANO, C.D.,C - GEiEG,C
CELRA, U.C.E.,B - QUART, U.E.,F
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - BELL LLOC, C.P.,C
SANT PONÇ, AT.,C - AMER, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
BANYOLES, C.E.,C - FORNELLS, UE.,D
CASSA, U.D.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SARRIA TER, C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 8 24-11-2019
GEiEG,C - SARRIA TER, C.F.,B
QUART, U.E.,F - BESCANO, C.D.,C
BELL LLOC, C.P.,C - CELRA, U.C.E.,B
AMER, C.F.,A - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - SANT PONÇ, AT.,C
FORNELLS, UE.,D - SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - BANYOLES, C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - CASSA, U.D.,C
Jornada 9 01-12-2019
GEiEG,C - QUART, U.E.,F
BESCANO, C.D.,C - BELL LLOC, C.P.,C
CELRA, U.C.E.,B - AMER, C.F.,A
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT PONÇ, AT.,C - FORNELLS, UE.,D
SANT GREGORI, A.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BANYOLES, C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SARRIA TER, C.F.,B - CASSA, U.D.,C
Jornada 10 15-12-2019
QUART, U.E.,F - SARRIA TER, C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,C - GEiEG,C
AMER, C.F.,A - BESCANO, C.D.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - CELRA, U.C.E.,B
FORNELLS, UE.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANT PONÇ, AT.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT GREGORI, A.E.,B
CASSA, U.D.,C - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 11 22-12-2019
QUART, U.E.,F - BELL LLOC, C.P.,C
GEiEG,C - AMER, C.F.,A
BESCANO, C.D.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
CELRA, U.C.E.,B - FORNELLS, UE.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT PONÇ, AT.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI, A.E.,B - CASSA, U.D.,C
SARRIA TER, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 12 12-01-2020
BELL LLOC, C.P.,C - SARRIA TER, C.F.,B
AMER, C.F.,A - QUART, U.E.,F
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - GEiEG,C
FORNELLS, UE.,D - BESCANO, C.D.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - CELRA, U.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
CASSA, U.D.,C - SANT PONÇ, AT.,C
BANYOLES, C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
BELL LLOC, C.P.,C - AMER, C.F.,A
QUART, U.E.,F - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
GEiEG,C - FORNELLS, UE.,D
BESCANO, C.D.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CELRA, U.C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - CASSA, U.D.,C
SANT PONÇ, AT.,C - BANYOLES, C.E.,C
SARRIA TER, C.F.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
SARRIA TER, C.F.,B - AMER, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - BELL LLOC, C.P.,C
FORNELLS, UE.,D - QUART, U.E.,F
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - GEiEG,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BESCANO, C.D.,C
CASSA, U.D.,C - CELRA, U.C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - SANT PONÇ, AT.,C
Jornada 15 02-02-2020
AMER, C.F.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
BELL LLOC, C.P.,C - FORNELLS, UE.,D
QUART, U.E.,F - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
GEiEG,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BESCANO, C.D.,C - CASSA, U.D.,C
CELRA, U.C.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C - SARRIA TER, C.F.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - SANT PONÇ, AT.,C
CELRA, U.C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BESCANO, C.D.,C - BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,C - CASSA, U.D.,C
QUART, U.E.,F - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BELL LLOC, C.P.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
AMER, C.F.,A - FORNELLS, UE.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 17 16-02-2020
SARRIA TER, C.F.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C - CELRA, U.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BESCANO, C.D.,C
BANYOLES, C.E.,C - GEiEG,C
CASSA, U.D.,C - QUART, U.E.,F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BELL LLOC, C.P.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - AMER, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - FORNELLS, UE.,D
Jornada 18 01-03-2020
CELRA, U.C.E.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,C - SANT PONÇ, AT.,C
GEiEG,C - SANT GREGORI, A.E.,B
QUART, U.E.,F - BANYOLES, C.E.,C
BELL LLOC, C.P.,C - CASSA, U.D.,C
AMER, C.F.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
FORNELLS, UE.,D - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 19 08-03-2020
SARRIA TER, C.F.,B - CELRA, U.C.E.,B
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - BESCANO, C.D.,C
SANT PONÇ, AT.,C - GEiEG,C
SANT GREGORI, A.E.,B - QUART, U.E.,F
BANYOLES, C.E.,C - BELL LLOC, C.P.,C
CASSA, U.D.,C - AMER, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - FORNELLS, UE.,D
Jornada 20 15-03-2020
BESCANO, C.D.,C - CELRA, U.C.E.,B
GEiEG,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
QUART, U.E.,F - SANT PONÇ, AT.,C
BELL LLOC, C.P.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
AMER, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - CASSA, U.D.,C
FORNELLS, UE.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 21 22-03-2020
SARRIA TER, C.F.,B - BESCANO, C.D.,C
CELRA, U.C.E.,B - GEiEG,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - QUART, U.E.,F
SANT PONÇ, AT.,C - BELL LLOC, C.P.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - AMER, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
CASSA, U.D.,C - FORNELLS, UE.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 22 29-03-2020
GEiEG,C - BESCANO, C.D.,C
QUART, U.E.,F - CELRA, U.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
AMER, C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,B
FORNELLS, UE.,D - BANYOLES, C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - CASSA, U.D.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 23 05-04-2020
SARRIA TER, C.F.,B - GEiEG,C
BESCANO, C.D.,C - QUART, U.E.,F
CELRA, U.C.E.,B - BELL LLOC, C.P.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - AMER, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,B - FORNELLS, UE.,D
BANYOLES, C.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CASSA, U.D.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Jornada 24 19-04-2020
QUART, U.E.,F - GEiEG,C
BELL LLOC, C.P.,C - BESCANO, C.D.,C
AMER, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
FORNELLS, UE.,D - SANT PONÇ, AT.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANT GREGORI, A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BANYOLES, C.E.,C
CASSA, U.D.,C - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 25 26-04-2020
SARRIA TER, C.F.,B - QUART, U.E.,F
GEiEG,C - BELL LLOC, C.P.,C
BESCANO, C.D.,C - AMER, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - FORNELLS, UE.,D
SANT PONÇ, AT.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT GREGORI, A.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BANYOLES, C.E.,C - CASSA, U.D.,C
Jornada 26 03-05-2020
BELL LLOC, C.P.,C - QUART, U.E.,F
AMER, C.F.,A - GEiEG,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - BESCANO, C.D.,C
FORNELLS, UE.,D - CELRA, U.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT PONÇ, AT.,C
CASSA, U.D.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 27 10-05-2020
SARRIA TER, C.F.,B - BELL LLOC, C.P.,C
QUART, U.E.,F - AMER, C.F.,A
GEiEG,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
BESCANO, C.D.,C - FORNELLS, UE.,D
CELRA, U.C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT PONÇ, AT.,C - CASSA, U.D.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 28 17-05-2020
AMER, C.F.,A - BELL LLOC, C.P.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - QUART, U.E.,F
FORNELLS, UE.,D - GEiEG,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - BESCANO, C.D.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - CELRA, U.C.E.,B
CASSA, U.D.,C - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - SANT PONÇ, AT.,C
SANT GREGORI, A.E.,B - SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 29 24-05-2020
AMER, C.F.,A - SARRIA TER, C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
QUART, U.E.,F - FORNELLS, UE.,D
GEiEG,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BESCANO, C.D.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CELRA, U.C.E.,B - CASSA, U.D.,C
LA SALLE GIRONA, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D - AMER, C.F.,A
FORNELLS, UE.,D - BELL LLOC, C.P.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - QUART, U.E.,F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - GEiEG,C
CASSA, U.D.,C - BESCANO, C.D.,C
BANYOLES, C.E.,C - CELRA, U.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - LA SALLE GIRONA, U.E.,B
SARRIA TER, C.F.,B - SANT PONÇ, AT.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.