Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 1

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
MONTAÑESA, C.F.,C 100 APA POBLE SEC, CE.,E
SANT ANDREU, U.E,H
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,C 61 IMPERIO , C.F.,D
CANYELLES,C.E.,B 105 CAN BUXERES, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,F 013 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
LA FLORIDA C.F.,B 30 MONOPOL, CD,A
BARCELONETA, C.F.,A 19 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SARRIA, C.P.,E 53 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
Jornada 2 20-10-2019
APA POBLE SEC, CE.,E 59 SARRIA, C.P.,E
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,C
IMPERIO , C.F.,D 15 SANT ANDREU, U.E,H
CAN BUXERES, F.C.,E 24 LLOREDA, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 12 CANYELLES,C.E.,B
MONOPOL, CD,A 214 SINGUERLIN, C.F.,F
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 72 LA FLORIDA C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 102 BARCELONETA, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
APA POBLE SEC, CE.,E
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,C 170 IMPERIO , C.F.,D
SANT ANDREU, U.E,H 39 CAN BUXERES, F.C.,E
LLOREDA, C.F.,C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
CANYELLES,C.E.,B 180 MONOPOL, CD,A
SINGUERLIN, C.F.,F 213 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
LA FLORIDA C.F.,B 16 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
SARRIA, C.P.,E 100 BARCELONETA, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
SARRIA, C.P.,E
IMPERIO , C.F.,D 131 APA POBLE SEC, CE.,E
CAN BUXERES, F.C.,E 110 MONTAÑESA, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 71 SANT ANDREU, U.E,H
MONOPOL, CD,A 03 LLOREDA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 34 CANYELLES,C.E.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 70 SINGUERLIN, C.F.,F
BARCELONETA, C.F.,A 39 LA FLORIDA C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,D
APA POBLE SEC, CE.,E 411 CAN BUXERES, F.C.,E
MONTAÑESA, C.F.,C 60 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
SANT ANDREU, U.E,H 230 MONOPOL, CD,A
LLOREDA, C.F.,C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
CANYELLES,C.E.,B 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,F 12 BARCELONETA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,E 63 LA FLORIDA C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
IMPERIO , C.F.,D 011 SARRIA, C.P.,E
CAN BUXERES, F.C.,E
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 104 APA POBLE SEC, CE.,E
MONOPOL, CD,A 038 MONTAÑESA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 31 SANT ANDREU, U.E,H
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 70 LLOREDA, C.F.,C
BARCELONETA, C.F.,A 617 CANYELLES,C.E.,B
LA FLORIDA C.F.,B 62 SINGUERLIN, C.F.,F
Jornada 7 24-11-2019
IMPERIO , C.F.,D 49 CAN BUXERES, F.C.,E
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
APA POBLE SEC, CE.,E 230 MONOPOL, CD,A
MONTAÑESA, C.F.,C 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SANT ANDREU, U.E,H 35 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
LLOREDA, C.F.,C 121 BARCELONETA, C.F.,A
CANYELLES,C.E.,B 124 LA FLORIDA C.F.,B
SARRIA, C.P.,E 70 SINGUERLIN, C.F.,F
Jornada 8 01-12-2019
CAN BUXERES, F.C.,E 210 SARRIA, C.P.,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 121 IMPERIO , C.F.,D
MONOPOL, CD,A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 26 APA POBLE SEC, CE.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 17 MONTAÑESA, C.F.,C
BARCELONETA, C.F.,A 28 SANT ANDREU, U.E,H
LA FLORIDA C.F.,B 31 LLOREDA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,F 09 CANYELLES,C.E.,B
Jornada 9 15-12-2019
CAN BUXERES, F.C.,E 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
IMPERIO , C.F.,D 110 MONOPOL, CD,A
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
APA POBLE SEC, CE.,E 210 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,C 130 BARCELONETA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,H 51 LA FLORIDA C.F.,B
LLOREDA, C.F.,C 31 SINGUERLIN, C.F.,F
SARRIA, C.P.,E 54 CANYELLES,C.E.,B
Jornada 10 22-12-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 36 SARRIA, C.P.,E
MONOPOL, CD,A 117 CAN BUXERES, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 131 IMPERIO , C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
R
Descansa
BARCELONETA, C.F.,A 29 APA POBLE SEC, CE.,E
LA FLORIDA C.F.,B 08 MONTAÑESA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,F 110 SANT ANDREU, U.E,H
CANYELLES,C.E.,B 73 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G 180 MONOPOL, CD,A
CAN BUXERES, F.C.,E 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
IMPERIO , C.F.,D 09 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
Descansa
R
BARCELONETA, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,E 46 LA FLORIDA C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,C - SINGUERLIN, C.F.,F
SANT ANDREU, U.E,H 13 CANYELLES,C.E.,B
SARRIA, C.P.,E 01 LLOREDA, C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
MONOPOL, CD,A 020 SARRIA, C.P.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 35 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 52 CAN BUXERES, F.C.,E
BARCELONETA, C.F.,A 14 IMPERIO , C.F.,D
LA FLORIDA C.F.,B
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,F 35 APA POBLE SEC, CE.,E
CANYELLES,C.E.,B 24 MONTAÑESA, C.F.,C
LLOREDA, C.F.,C 21 SANT ANDREU, U.E,H
Jornada 13 26-01-2020
MONOPOL, CD,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,E - BARCELONETA, C.F.,A
IMPERIO , C.F.,D - LA FLORIDA C.F.,B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,F
APA POBLE SEC, CE.,E - CANYELLES,C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,C - LLOREDA, C.F.,C
SARRIA, C.P.,E - SANT ANDREU, U.E,H
Jornada 14 02-02-2020
SARRIA, C.P.,E - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - MONOPOL, CD,A
BARCELONETA, C.F.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
LA FLORIDA C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,F - IMPERIO , C.F.,D
CANYELLES,C.E.,B
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,C - APA POBLE SEC, CE.,E
SANT ANDREU, U.E,H - MONTAÑESA, C.F.,C
Jornada 15 09-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
BARCELONETA, C.F.,A - MONOPOL, CD,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - LA FLORIDA C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,E - SINGUERLIN, C.F.,F
IMPERIO , C.F.,D - CANYELLES,C.E.,B
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,E - SANT ANDREU, U.E,H
MONTAÑESA, C.F.,C - SARRIA, C.P.,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
APA POBLE SEC, CE.,E - MONTAÑESA, C.F.,C
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E,H
IMPERIO , C.F.,D - LLOREDA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,E - CANYELLES,C.E.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - SINGUERLIN, C.F.,F
MONOPOL, CD,A - LA FLORIDA C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - BARCELONETA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - SARRIA, C.P.,E
Jornada 17 01-03-2020
SARRIA, C.P.,E - APA POBLE SEC, CE.,E
MONTAÑESA, C.F.,C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E,H - IMPERIO , C.F.,D
LLOREDA, C.F.,C - CAN BUXERES, F.C.,E
CANYELLES,C.E.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
SINGUERLIN, C.F.,F - MONOPOL, CD,A
LA FLORIDA C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
BARCELONETA, C.F.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,E
IMPERIO , C.F.,D - MONTAÑESA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,E - SANT ANDREU, U.E,H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - LLOREDA, C.F.,C
MONOPOL, CD,A - CANYELLES,C.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - SINGUERLIN, C.F.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - LA FLORIDA C.F.,B
BARCELONETA, C.F.,A - SARRIA, C.P.,E
Jornada 19 15-03-2020
SARRIA, C.P.,E
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE.,E - IMPERIO , C.F.,D
MONTAÑESA, C.F.,C - CAN BUXERES, F.C.,E
SANT ANDREU, U.E,H - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
LLOREDA, C.F.,C - MONOPOL, CD,A
CANYELLES,C.E.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SINGUERLIN, C.F.,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
LA FLORIDA C.F.,B - BARCELONETA, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
IMPERIO , C.F.,D
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,E - APA POBLE SEC, CE.,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - MONTAÑESA, C.F.,C
MONOPOL, CD,A - SANT ANDREU, U.E,H
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - LLOREDA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - CANYELLES,C.E.,B
BARCELONETA, C.F.,A - SINGUERLIN, C.F.,F
LA FLORIDA C.F.,B - SARRIA, C.P.,E
Jornada 21 29-03-2020
SARRIA, C.P.,E - IMPERIO , C.F.,D
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,E
APA POBLE SEC, CE.,E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
MONTAÑESA, C.F.,C - MONOPOL, CD,A
SANT ANDREU, U.E,H - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
LLOREDA, C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
CANYELLES,C.E.,B - BARCELONETA, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,F - LA FLORIDA C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
CAN BUXERES, F.C.,E - IMPERIO , C.F.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
R
Descansa
MONOPOL, CD,A - APA POBLE SEC, CE.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - MONTAÑESA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - SANT ANDREU, U.E,H
BARCELONETA, C.F.,A - LLOREDA, C.F.,C
LA FLORIDA C.F.,B - CANYELLES,C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,F - SARRIA, C.P.,E
Jornada 23 19-04-2020
SARRIA, C.P.,E - CAN BUXERES, F.C.,E
IMPERIO , C.F.,D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
Descansa
R
MONOPOL, CD,A
APA POBLE SEC, CE.,E - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
MONTAÑESA, C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,H - BARCELONETA, C.F.,A
LLOREDA, C.F.,C - LA FLORIDA C.F.,B
CANYELLES,C.E.,B - SINGUERLIN, C.F.,F
Jornada 24 26-04-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - CAN BUXERES, F.C.,E
MONOPOL, CD,A - IMPERIO , C.F.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - APA POBLE SEC, CE.,E
BARCELONETA, C.F.,A - MONTAÑESA, C.F.,C
LA FLORIDA C.F.,B - SANT ANDREU, U.E,H
SINGUERLIN, C.F.,F - LLOREDA, C.F.,C
CANYELLES,C.E.,B - SARRIA, C.P.,E
Jornada 25 03-05-2020
SARRIA, C.P.,E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
CAN BUXERES, F.C.,E - MONOPOL, CD,A
IMPERIO , C.F.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
APA POBLE SEC, CE.,E - BARCELONETA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,C - LA FLORIDA C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,H - SINGUERLIN, C.F.,F
LLOREDA, C.F.,C - CANYELLES,C.E.,B
Jornada 26 10-05-2020
MONOPOL, CD,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - CAN BUXERES, F.C.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - IMPERIO , C.F.,D
BARCELONETA, C.F.,A
R
Descansa
LA FLORIDA C.F.,B - APA POBLE SEC, CE.,E
SINGUERLIN, C.F.,F - MONTAÑESA, C.F.,C
CANYELLES,C.E.,B - SANT ANDREU, U.E,H
LLOREDA, C.F.,C - SARRIA, C.P.,E
Jornada 27 17-05-2020
SARRIA, C.P.,E - MONOPOL, CD,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
CAN BUXERES, F.C.,E - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
IMPERIO , C.F.,D - BARCELONETA, C.F.,A
Descansa
R
LA FLORIDA C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,E - SINGUERLIN, C.F.,F
MONTAÑESA, C.F.,C - CANYELLES,C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,H - LLOREDA, C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - MONOPOL, CD,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
BARCELONETA, C.F.,A - CAN BUXERES, F.C.,E
LA FLORIDA C.F.,B - IMPERIO , C.F.,D
SINGUERLIN, C.F.,F
R
Descansa
CANYELLES,C.E.,B - APA POBLE SEC, CE.,E
LLOREDA, C.F.,C - MONTAÑESA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,H - SARRIA, C.P.,E
Jornada 29 31-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - SARRIA, C.P.,E
MONOPOL, CD,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G - BARCELONETA, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,E - LA FLORIDA C.F.,B
IMPERIO , C.F.,D - SINGUERLIN, C.F.,F
Descansa
R
CANYELLES,C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,E - LLOREDA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,C - SANT ANDREU, U.E,H
Jornada 30 07-06-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
MONOPOL, CD,A - BARCELONETA, C.F.,A
LA FLORIDA C.F.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,G
SINGUERLIN, C.F.,F - CAN BUXERES, F.C.,E
CANYELLES,C.E.,B - IMPERIO , C.F.,D
LLOREDA, C.F.,C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E,H - APA POBLE SEC, CE.,E
SARRIA, C.P.,E - MONTAÑESA, C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.