Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 4

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
MONTAÑESA, C.F.,F 25 BUFALA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,E 13 SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,E 64 SANT ANDREU, U.E,K
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,B
IMPERIO , C.F.,C 19 POMAR, C.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,D 201 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F 90 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
LLOREDA, C.F.,A 33 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
BUFALA, C.F.,C 07 LLOREDA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 62 MONTAÑESA, C.F.,F
SANT ANDREU, U.E,K 35 CATALONIA, U.B.,E
PUBILLA CASAS, C.E.,B 18 Pª BARC. ANGUERA,E
POMAR, C.D.,A
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 23 IMPERIO , C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F 27 APA POBLE SEC, CE.,D
SINGUERLIN, C.F.,B 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
Jornada 3 27-10-2019
BUFALA, C.F.,C 70 SANTA EULALIA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,F 31 SANT ANDREU, U.E,K
CATALONIA, U.B.,E 51 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,E 63 POMAR, C.D.,A
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
IMPERIO , C.F.,C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
APA POBLE SEC, CE.,D 35 SINGUERLIN, C.F.,B
LLOREDA, C.F.,A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
Jornada 4 03-11-2019
SANTA EULALIA, C.F.,C 31 LLOREDA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,K 36 BUFALA, C.F.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 33 MONTAÑESA, C.F.,F
POMAR, C.D.,A 32 CATALONIA, U.B.,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 517 Pª BARC. ANGUERA,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,B 73 IMPERIO , C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F 60 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 5 10-11-2019
SANTA EULALIA, C.F.,C 21 SANT ANDREU, U.E,K
BUFALA, C.F.,C 65 PUBILLA CASAS, C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,F 35 POMAR, C.D.,A
CATALONIA, U.B.,E 91 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Pª BARC. ANGUERA,E 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,B
IMPERIO , C.F.,C 015 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
LLOREDA, C.F.,A 70 APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 6 17-11-2019
SANT ANDREU, U.E,K 013 LLOREDA, C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 17 SANTA EULALIA, C.F.,C
POMAR, C.D.,A 16 BUFALA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 515 MONTAÑESA, C.F.,F
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F 34 CATALONIA, U.B.,E
SINGUERLIN, C.F.,B 33 Pª BARC. ANGUERA,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE.,D 92 IMPERIO , C.F.,C
Jornada 7 24-11-2019
SANT ANDREU, U.E,K 33 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 11 POMAR, C.D.,A
BUFALA, C.F.,C 121 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
MONTAÑESA, C.F.,F 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
CATALONIA, U.B.,E 07 SINGUERLIN, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,E 413 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,D
LLOREDA, C.F.,A 60 IMPERIO , C.F.,C
Jornada 8 01-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,B 29 LLOREDA, C.F.,A
POMAR, C.D.,A 81 SANT ANDREU, U.E,K
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 112 SANTA EULALIA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F 29 BUFALA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,B 41 MONTAÑESA, C.F.,F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F 130 CATALONIA, U.B.,E
APA POBLE SEC, CE.,D 46 Pª BARC. ANGUERA,E
IMPERIO , C.F.,C
R
Descansa
Jornada 9 15-12-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,B 35 POMAR, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,K 111 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
SANTA EULALIA, C.F.,C 76 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
BUFALA, C.F.,C 104 SINGUERLIN, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,F 018 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
CATALONIA, U.B.,E 20 APA POBLE SEC, CE.,D
Pª BARC. ANGUERA,E 91 IMPERIO , C.F.,C
LLOREDA, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 10 22-12-2019
POMAR, C.D.,A 36 LLOREDA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E 112 PUBILLA CASAS, C.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F 12 SANT ANDREU, U.E,K
SINGUERLIN, C.F.,B 53 SANTA EULALIA, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F 90 BUFALA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D 81 MONTAÑESA, C.F.,F
IMPERIO , C.F.,C 12 CATALONIA, U.B.,E
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,E
Jornada 11 12-01-2020
POMAR, C.D.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
PUBILLA CASAS, C.E.,B 38 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
SANT ANDREU, U.E,K 36 SINGUERLIN, C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 212 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
BUFALA, C.F.,C 52 APA POBLE SEC, CE.,D
MONTAÑESA, C.F.,F 55 IMPERIO , C.F.,C
CATALONIA, U.B.,E
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,A 30 Pª BARC. ANGUERA,E
Jornada 12 19-01-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - LLOREDA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - POMAR, C.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - SANT ANDREU, U.E,K
APA POBLE SEC, CE.,D - SANTA EULALIA, C.F.,C
IMPERIO , C.F.,C - BUFALA, C.F.,C
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F.,F
Pª BARC. ANGUERA,E - CATALONIA, U.B.,E
Jornada 13 26-01-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
POMAR, C.D.,A - SINGUERLIN, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
SANT ANDREU, U.E,K - APA POBLE SEC, CE.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C - IMPERIO , C.F.,C
BUFALA, C.F.,C
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F.,F - Pª BARC. ANGUERA,E
LLOREDA, C.F.,A - CATALONIA, U.B.,E
Jornada 14 02-02-2020
LLOREDA, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
SINGUERLIN, C.F.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - POMAR, C.D.,A
APA POBLE SEC, CE.,D - PUBILLA CASAS, C.E.,B
IMPERIO , C.F.,C - SANT ANDREU, U.E,K
Descansa
R
SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,E - BUFALA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,E - MONTAÑESA, C.F.,F
Jornada 15 09-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - SINGUERLIN, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
POMAR, C.D.,A - APA POBLE SEC, CE.,D
PUBILLA CASAS, C.E.,B - IMPERIO , C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,K
R
Descansa
SANTA EULALIA, C.F.,C - Pª BARC. ANGUERA,E
BUFALA, C.F.,C - CATALONIA, U.B.,E
MONTAÑESA, C.F.,F - LLOREDA, C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
BUFALA, C.F.,C - MONTAÑESA, C.F.,F
SANTA EULALIA, C.F.,C - CATALONIA, U.B.,E
SANT ANDREU, U.E,K - Pª BARC. ANGUERA,E
PUBILLA CASAS, C.E.,B
R
Descansa
POMAR, C.D.,A - IMPERIO , C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - APA POBLE SEC, CE.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
SINGUERLIN, C.F.,B - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
LLOREDA, C.F.,A - BUFALA, C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,F - SANTA EULALIA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,E - SANT ANDREU, U.E,K
Pª BARC. ANGUERA,E - PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
POMAR, C.D.,A
IMPERIO , C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
APA POBLE SEC, CE.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 18 08-03-2020
SANTA EULALIA, C.F.,C - BUFALA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,K - MONTAÑESA, C.F.,F
PUBILLA CASAS, C.E.,B - CATALONIA, U.B.,E
POMAR, C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,E
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - IMPERIO , C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,B - APA POBLE SEC, CE.,D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
LLOREDA, C.F.,A - SANTA EULALIA, C.F.,C
BUFALA, C.F.,C - SANT ANDREU, U.E,K
MONTAÑESA, C.F.,F - PUBILLA CASAS, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,E - POMAR, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,E - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
IMPERIO , C.F.,C - SINGUERLIN, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
Jornada 20 22-03-2020
SANT ANDREU, U.E,K - SANTA EULALIA, C.F.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B - BUFALA, C.F.,C
POMAR, C.D.,A - MONTAÑESA, C.F.,F
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - CATALONIA, U.B.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - Pª BARC. ANGUERA,E
SINGUERLIN, C.F.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - IMPERIO , C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
LLOREDA, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,K
SANTA EULALIA, C.F.,C - PUBILLA CASAS, C.E.,B
BUFALA, C.F.,C - POMAR, C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
CATALONIA, U.B.,E - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
Pª BARC. ANGUERA,E - SINGUERLIN, C.F.,B
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
IMPERIO , C.F.,C - APA POBLE SEC, CE.,D
Jornada 22 05-04-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,B - SANT ANDREU, U.E,K
POMAR, C.D.,A - SANTA EULALIA, C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - BUFALA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - MONTAÑESA, C.F.,F
SINGUERLIN, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - Pª BARC. ANGUERA,E
APA POBLE SEC, CE.,D
R
Descansa
IMPERIO , C.F.,C - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
LLOREDA, C.F.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,K - POMAR, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
BUFALA, C.F.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
MONTAÑESA, C.F.,F - SINGUERLIN, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
Pª BARC. ANGUERA,E - APA POBLE SEC, CE.,D
Descansa
R
IMPERIO , C.F.,C
Jornada 24 26-04-2020
POMAR, C.D.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - SANT ANDREU, U.E,K
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - SANTA EULALIA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,B - BUFALA, C.F.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - MONTAÑESA, C.F.,F
APA POBLE SEC, CE.,D - CATALONIA, U.B.,E
IMPERIO , C.F.,C - Pª BARC. ANGUERA,E
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
LLOREDA, C.F.,A - POMAR, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
SANT ANDREU, U.E,K - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
SANTA EULALIA, C.F.,C - SINGUERLIN, C.F.,B
BUFALA, C.F.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
MONTAÑESA, C.F.,F - APA POBLE SEC, CE.,D
CATALONIA, U.B.,E - IMPERIO , C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,E
R
Descansa
Jornada 26 10-05-2020
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - POMAR, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - PUBILLA CASAS, C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,B - SANT ANDREU, U.E,K
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - SANTA EULALIA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,D - BUFALA, C.F.,C
IMPERIO , C.F.,C - MONTAÑESA, C.F.,F
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,E
Pª BARC. ANGUERA,E - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
LLOREDA, C.F.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
POMAR, C.D.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
PUBILLA CASAS, C.E.,B - SINGUERLIN, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,K - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
SANTA EULALIA, C.F.,C - APA POBLE SEC, CE.,D
BUFALA, C.F.,C - IMPERIO , C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,F
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,E - Pª BARC. ANGUERA,E
Jornada 28 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,B - POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - PUBILLA CASAS, C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,D - SANT ANDREU, U.E,K
IMPERIO , C.F.,C - SANTA EULALIA, C.F.,C
Descansa
R
BUFALA, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,E - MONTAÑESA, C.F.,F
CATALONIA, U.B.,E - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F - LLOREDA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E - SINGUERLIN, C.F.,B
POMAR, C.D.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F
PUBILLA CASAS, C.E.,B - APA POBLE SEC, CE.,D
SANT ANDREU, U.E,K - IMPERIO , C.F.,C
SANTA EULALIA, C.F.,C
R
Descansa
BUFALA, C.F.,C - Pª BARC. ANGUERA,E
MONTAÑESA, C.F.,F - CATALONIA, U.B.,E
Jornada 30 07-06-2020
SINGUERLIN, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,F - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,E
APA POBLE SEC, CE.,D - POMAR, C.D.,A
IMPERIO , C.F.,C - PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E,K
Pª BARC. ANGUERA,E - SANTA EULALIA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,E - BUFALA, C.F.,C
LLOREDA, C.F.,A - MONTAÑESA, C.F.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.