Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 51

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa
R
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
CORBERA , C.F.,D 19 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 63 E.F. OLESA 87, C,C
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 63 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
PALLEJA, C.F.,B 08 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
ABRERA, A.E.,D 111 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
SANTFELIUENC, F.C.,H 102 MOLINS DE REI, C.F.,D
Jornada 2 20-10-2019
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 95 SANTFELIUENC, F.C.,H
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 180 CORBERA , C.F.,D
E.F. OLESA 87, C,C 95 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 91 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 121 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 17 PALLEJA, C.F.,B
MOLINS DE REI, C.F.,D 010 ABRERA, A.E.,D
Jornada 3 27-10-2019
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 34 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
CORBERA , C.F.,D 43 E.F. OLESA 87, C,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 74 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 015 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 42 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
PALLEJA, C.F.,B 48 MOLINS DE REI, C.F.,D
SANTFELIUENC, F.C.,H 20 ABRERA, A.E.,D
Jornada 4 03-11-2019
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 38 SANTFELIUENC, F.C.,H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 93 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
E.F. OLESA 87, C,C
R
Descansa
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 53 CORBERA , C.F.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 170 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
MOLINS DE REI, C.F.,D 49 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
ABRERA, A.E.,D 23 PALLEJA, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 65 E.F. OLESA 87, C,C
Descansa
R
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
CORBERA , C.F.,D 116 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 46 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 53 MOLINS DE REI, C.F.,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 64 ABRERA, A.E.,D
SANTFELIUENC, F.C.,H 20 PALLEJA, C.F.,B
Jornada 6 17-11-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 31 SANTFELIUENC, F.C.,H
E.F. OLESA 87, C,C 85 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 35 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
R
Descansa
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 43 CORBERA , C.F.,D
MOLINS DE REI, C.F.,D 23 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
ABRERA, A.E.,D 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
PALLEJA, C.F.,B 23 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
Jornada 7 24-11-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 132 E.F. OLESA 87, C,C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 83 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 27 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
Descansa
R
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
CORBERA , C.F.,D 17 MOLINS DE REI, C.F.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 29 ABRERA, A.E.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 36 PALLEJA, C.F.,B
SANTFELIUENC, F.C.,H 42 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
Jornada 8 01-12-2019
E.F. OLESA 87, C,C 35 SANTFELIUENC, F.C.,H
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 09 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 130 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 34 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
MOLINS DE REI, C.F.,D
R
Descansa
ABRERA, A.E.,D 74 CORBERA , C.F.,D
PALLEJA, C.F.,B 92 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
Jornada 9 15-12-2019
E.F. OLESA 87, C,C 52 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 15 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 52 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 51 MOLINS DE REI, C.F.,D
Descansa
R
ABRERA, A.E.,D
CORBERA , C.F.,D 27 PALLEJA, C.F.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 27 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,H 81 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
Jornada 10 22-12-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 114 SANTFELIUENC, F.C.,H
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 130 E.F. OLESA 87, C,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 014 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
MOLINS DE REI, C.F.,D 06 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
ABRERA, A.E.,D 60 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
PALLEJA, C.F.,B
R
Descansa
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 94 CORBERA , C.F.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 73 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
Jornada 11 12-01-2020
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 116 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
E.F. OLESA 87, C,C 32 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 60 MOLINS DE REI, C.F.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 18 ABRERA, A.E.,D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 36 PALLEJA, C.F.,B
Descansa
R
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
CORBERA , C.F.,D 55 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
SANTFELIUENC, F.C.,H 110 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
Jornada 12 19-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 21 SANTFELIUENC, F.C.,H
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 61 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
MOLINS DE REI, C.F.,D 52 E.F. OLESA 87, C,C
ABRERA, A.E.,D 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
PALLEJA, C.F.,B 23 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 32 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
R
Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 23 CORBERA , C.F.,D
Jornada 13 26-01-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 130 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 26 MOLINS DE REI, C.F.,D
E.F. OLESA 87, C,C 311 ABRERA, A.E.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 142 PALLEJA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 36 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
Descansa
R
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
SANTFELIUENC, F.C.,H 121 CORBERA , C.F.,D
Jornada 14 02-02-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H 92 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
MOLINS DE REI, C.F.,D 08 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
ABRERA, A.E.,D 41 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
PALLEJA, C.F.,B 54 E.F. OLESA 87, C,C
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 36 Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 22 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
CORBERA , C.F.,D
R
Descansa
Jornada 15 09-02-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 33 MOLINS DE REI, C.F.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 72 ABRERA, A.E.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 06 PALLEJA, C.F.,B
E.F. OLESA 87, C,C 74 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 20 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C 84 CORBERA , C.F.,D
Descansa
R
SANTFELIUENC, F.C.,H

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
R
Descansa
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 53 CORBERA , C.F.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N 120 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
E.F. OLESA 87, C,C 101 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 113 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 112 PALLEJA, C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 65 ABRERA, A.E.,D
MOLINS DE REI, C.F.,D 57 SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 17 01-03-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H 52 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
Descansa
R
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
CORBERA , C.F.,D 115 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C 43 E.F. OLESA 87, C,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D 62 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B 09 ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
PALLEJA, C.F.,B 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
ABRERA, A.E.,D 113 MOLINS DE REI, C.F.,D
Jornada 18 08-03-2020
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E 33 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
R
Descansa
E.F. OLESA 87, C,C 144 CORBERA , C.F.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I 170 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H 57 LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,D 12 PALLEJA, C.F.,B
ABRERA, A.E.,D 45 SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 19 15-03-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
Descansa
R
E.F. OLESA 87, C,C
CORBERA , C.F.,D - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - MOLINS DE REI, C.F.,D
PALLEJA, C.F.,B - ABRERA, A.E.,D
Jornada 20 22-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
E.F. OLESA 87, C,C - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
R
Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I - CORBERA , C.F.,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
MOLINS DE REI, C.F.,D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
ABRERA, A.E.,D - LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
PALLEJA, C.F.,B - SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 21 29-03-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E - E.F. OLESA 87, C,C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
Descansa
R
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
CORBERA , C.F.,D - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - MOLINS DE REI, C.F.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - ABRERA, A.E.,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - PALLEJA, C.F.,B
Jornada 22 05-04-2020
E.F. OLESA 87, C,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
R
Descansa
MOLINS DE REI, C.F.,D - CORBERA , C.F.,D
ABRERA, A.E.,D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
PALLEJA, C.F.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 23 19-04-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H - E.F. OLESA 87, C,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
Descansa
R
MOLINS DE REI, C.F.,D
CORBERA , C.F.,D - ABRERA, A.E.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - PALLEJA, C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D - E.F. OLESA 87, C,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
MOLINS DE REI, C.F.,D - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
ABRERA, A.E.,D
R
Descansa
PALLEJA, C.F.,B - CORBERA , C.F.,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 25 03-05-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
E.F. OLESA 87, C,C - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E - MOLINS DE REI, C.F.,D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - ABRERA, A.E.,D
Descansa
R
PALLEJA, C.F.,B
CORBERA , C.F.,D - LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
Jornada 26 10-05-2020
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H - E.F. OLESA 87, C,C
MOLINS DE REI, C.F.,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
ABRERA, A.E.,D - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
PALLEJA, C.F.,B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - CORBERA , C.F.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 27 17-05-2020
SANTFELIUENC, F.C.,H - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
E.F. OLESA 87, C,C - MOLINS DE REI, C.F.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N - ABRERA, A.E.,D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E - PALLEJA, C.F.,B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
CORBERA , C.F.,D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
Jornada 28 24-05-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
MOLINS DE REI, C.F.,D - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
ABRERA, A.E.,D - E.F. OLESA 87, C,C
PALLEJA, C.F.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
R
Descansa
CORBERA , C.F.,D - SANTFELIUENC, F.C.,H
Jornada 29 31-05-2020
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H - SANTFELIUENC, F.C.,H
ATLETIC SANT JUST . F. C.,I - MOLINS DE REI, C.F.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D - ABRERA, A.E.,D
E.F. OLESA 87, C,C - PALLEJA, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N - LA PALMA CERVELLO, U.E.,B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C
Descansa
R
CORBERA , C.F.,D
Jornada 30 07-06-2020
MOLINS DE REI, C.F.,D - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,H
ABRERA, A.E.,D - ATLETIC SANT JUST . F. C.,I
PALLEJA, C.F.,B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,D
LA PALMA CERVELLO, U.E.,B - E.F. OLESA 87, C,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,N
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,C - Pª BLAUGRANA VALLIRANA,E
CORBERA , C.F.,D - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL,C
SANTFELIUENC, F.C.,H
R
Descansa
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.