Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 7

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
MARTINENC, F.C.,H 64 SANTA EULALIA, C.F.,F
SISTRELLS C.F.,D 07 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
Pª BARC. ANGUERA,H 32 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,H 36 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 26 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,H 141 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 35 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
PUJADAS, C.D.,A 45 SINGUERLIN, C.F.,E
Jornada 2 20-10-2019
SANTA EULALIA, C.F.,F 311 PUJADAS, C.D.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 03 MARTINENC, F.C.,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 111 SISTRELLS C.F.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 170 Pª BARC. ANGUERA,H
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 33 Pª BARC. BARCINO, CE,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 29 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 42 CATALONIA, U.B.,H
SINGUERLIN, C.F.,E 64 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Jornada 3 27-10-2019
SANTA EULALIA, C.F.,F 37 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
MARTINENC, F.C.,H 80 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
SISTRELLS C.F.,D 022 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. ANGUERA,H 25 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,H 120 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 72 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
CATALONIA, U.B.,H 101 SINGUERLIN, C.F.,E
PUJADAS, C.D.,A 44 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Jornada 4 03-11-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 34 PUJADAS, C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 24 SANTA EULALIA, C.F.,F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 110 MARTINENC, F.C.,H
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 221 SISTRELLS C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 64 Pª BARC. ANGUERA,H
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 23 Pª BARC. BARCINO, CE,H
SINGUERLIN, C.F.,E 37 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 33 CATALONIA, U.B.,H
Jornada 5 10-11-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 65 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
SANTA EULALIA, C.F.,F 015 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,H 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SISTRELLS C.F.,D 23 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
Pª BARC. ANGUERA,H 13 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,H 84 SINGUERLIN, C.F.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
PUJADAS, C.D.,A 19 CATALONIA, U.B.,H
Jornada 6 17-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 511 PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 130 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 81 SANTA EULALIA, C.F.,F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 09 MARTINENC, F.C.,H
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 161 SISTRELLS C.F.,D
SINGUERLIN, C.F.,E 53 Pª BARC. ANGUERA,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 24 Pª BARC. BARCINO, CE,H
CATALONIA, U.B.,H 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
Jornada 7 24-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 112 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 09 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,F 64 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
MARTINENC, F.C.,H 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
SISTRELLS C.F.,D 113 SINGUERLIN, C.F.,E
Pª BARC. ANGUERA,H 08 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,H 411 CATALONIA, U.B.,H
PUJADAS, C.D.,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
Jornada 8 01-12-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 210 PUJADAS, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 71 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 37 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 93 SANTA EULALIA, C.F.,F
SINGUERLIN, C.F.,E 18 MARTINENC, F.C.,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 141 SISTRELLS C.F.,D
CATALONIA, U.B.,H 50 Pª BARC. ANGUERA,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 72 Pª BARC. BARCINO, CE,H
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 44 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 27 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
SANTA EULALIA, C.F.,F 313 SINGUERLIN, C.F.,E
MARTINENC, F.C.,H 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SISTRELLS C.F.,D 011 CATALONIA, U.B.,H
Pª BARC. ANGUERA,H 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
PUJADAS, C.D.,A 05 Pª BARC. BARCINO, CE,H
Jornada 10 22-12-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 113 PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 114 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 90 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
SINGUERLIN, C.F.,E 46 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 153 SANTA EULALIA, C.F.,F
CATALONIA, U.B.,H 93 MARTINENC, F.C.,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 123 SISTRELLS C.F.,D
Pª BARC. BARCINO, CE,H 82 Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 11 12-01-2020
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 111 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 100 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 15 SINGUERLIN, C.F.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 110 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANTA EULALIA, C.F.,F 511 CATALONIA, U.B.,H
MARTINENC, F.C.,H 67 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
SISTRELLS C.F.,D 111 Pª BARC. BARCINO, CE,H
PUJADAS, C.D.,A 03 Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 19 PUJADAS, C.D.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,E 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 141 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
CATALONIA, U.B.,H 120 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 82 SANTA EULALIA, C.F.,F
Pª BARC. BARCINO, CE,H 21 MARTINENC, F.C.,H
Pª BARC. ANGUERA,H 172 SISTRELLS C.F.,D
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 15 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 72 SINGUERLIN, C.F.,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 015 CATALONIA, U.B.,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
SANTA EULALIA, C.F.,F 36 Pª BARC. BARCINO, CE,H
MARTINENC, F.C.,H 120 Pª BARC. ANGUERA,H
PUJADAS, C.D.,A 91 SISTRELLS C.F.,D
Jornada 14 02-02-2020
PUJADAS, C.D.,A 07 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
SINGUERLIN, C.F.,E 120 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,H 45 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 104 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,H 55 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
Pª BARC. ANGUERA,H 64 SANTA EULALIA, C.F.,F
SISTRELLS C.F.,D 18 MARTINENC, F.C.,H
Jornada 15 09-02-2020
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 74 SINGUERLIN, C.F.,E
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 011 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 33 CATALONIA, U.B.,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 82 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 29 Pª BARC. BARCINO, CE,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 23 Pª BARC. ANGUERA,H
SANTA EULALIA, C.F.,F 51 SISTRELLS C.F.,D
MARTINENC, F.C.,H 41 PUJADAS, C.D.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
SANTA EULALIA, C.F.,F 17 MARTINENC, F.C.,H
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 91 SISTRELLS C.F.,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 24 Pª BARC. ANGUERA,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 54 Pª BARC. BARCINO, CE,H
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 02 CATALONIA, U.B.,H
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 32 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SINGUERLIN, C.F.,E 61 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 17 01-03-2020
PUJADAS, C.D.,A 61 SANTA EULALIA, C.F.,F
MARTINENC, F.C.,H 43 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
SISTRELLS C.F.,D 13 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,H 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,H 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 53 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
CATALONIA, U.B.,H 52 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 51 SINGUERLIN, C.F.,E
Jornada 18 08-03-2020
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B 35 SANTA EULALIA, C.F.,F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 012 MARTINENC, F.C.,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 141 SISTRELLS C.F.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 103 Pª BARC. ANGUERA,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C 212 Pª BARC. BARCINO, CE,H
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 55 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
SINGUERLIN, C.F.,E 16 CATALONIA, U.B.,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 12 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 19 15-03-2020
PUJADAS, C.D.,A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
SANTA EULALIA, C.F.,F - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
MARTINENC, F.C.,H - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SISTRELLS C.F.,D - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,H - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
Pª BARC. BARCINO, CE,H - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - SINGUERLIN, C.F.,E
CATALONIA, U.B.,H - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Jornada 20 22-03-2020
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SANTA EULALIA, C.F.,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B - MARTINENC, F.C.,H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C - SISTRELLS C.F.,D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - Pª BARC. ANGUERA,H
SINGUERLIN, C.F.,E - Pª BARC. BARCINO, CE,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
CATALONIA, U.B.,H - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 21 29-03-2020
PUJADAS, C.D.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTA EULALIA, C.F.,F - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,H - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
SISTRELLS C.F.,D - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
Pª BARC. ANGUERA,H - SINGUERLIN, C.F.,E
Pª BARC. BARCINO, CE,H - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - CATALONIA, U.B.,H
Jornada 22 05-04-2020
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C - SANTA EULALIA, C.F.,F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - MARTINENC, F.C.,H
SINGUERLIN, C.F.,E - SISTRELLS C.F.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - Pª BARC. ANGUERA,H
CATALONIA, U.B.,H - Pª BARC. BARCINO, CE,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 23 19-04-2020
PUJADAS, C.D.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
SANTA EULALIA, C.F.,F - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
MARTINENC, F.C.,H - SINGUERLIN, C.F.,E
SISTRELLS C.F.,D - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. ANGUERA,H - CATALONIA, U.B.,H
Pª BARC. BARCINO, CE,H - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
Jornada 24 26-04-2020
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
SINGUERLIN, C.F.,E - SANTA EULALIA, C.F.,F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - MARTINENC, F.C.,H
CATALONIA, U.B.,H - SISTRELLS C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - Pª BARC. ANGUERA,H
Pª BARC. BARCINO, CE,H - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 25 03-05-2020
PUJADAS, C.D.,A - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B - SINGUERLIN, C.F.,E
SANTA EULALIA, C.F.,F - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
MARTINENC, F.C.,H - CATALONIA, U.B.,H
SISTRELLS C.F.,D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
Pª BARC. ANGUERA,H - Pª BARC. BARCINO, CE,H
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SINGUERLIN, C.F.,E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
CATALONIA, U.B.,H - SANTA EULALIA, C.F.,F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - MARTINENC, F.C.,H
Pª BARC. BARCINO, CE,H - SISTRELLS C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,H - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 27 17-05-2020
PUJADAS, C.D.,A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SINGUERLIN, C.F.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B - CATALONIA, U.B.,H
SANTA EULALIA, C.F.,F - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
MARTINENC, F.C.,H - Pª BARC. BARCINO, CE,H
SISTRELLS C.F.,D - Pª BARC. ANGUERA,H
Jornada 28 24-05-2020
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
SINGUERLIN, C.F.,E - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CATALONIA, U.B.,H - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
Pª BARC. BARCINO, CE,H - SANTA EULALIA, C.F.,F
Pª BARC. ANGUERA,H - MARTINENC, F.C.,H
SISTRELLS C.F.,D - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 29 31-05-2020
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B - PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C - SINGUERLIN, C.F.,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - CATALONIA, U.B.,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B - Pª BARC. BARCINO, CE,H
SANTA EULALIA, C.F.,F - Pª BARC. ANGUERA,H
MARTINENC, F.C.,H - SISTRELLS C.F.,D
Jornada 30 07-06-2020
SINGUERLIN, C.F.,E - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C
CATALONIA, U.B.,H - LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,H - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,H - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B
SISTRELLS C.F.,D - SANTA EULALIA, C.F.,F
PUJADAS, C.D.,A - MARTINENC, F.C.,H
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.