Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 9

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
Pª BARC. BARCINO, CE,J 211 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 35 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 141 ALZAMORA, C.F.,G
SANT IGNASI C.E.,B 44 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 84 VALLDOREIX F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 120 Pª BARC. CINC COPES,D
CATALONIA, U.B.,D 90 MARTINENC, F.C.,J
Jornada 2 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 13 CATALONIA, U.B.,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 150 Pª BARC. BARCINO, CE,J
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
ALZAMORA, C.F.,G 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 05 DIAGONAL CLUB ESP.,A
VALLDOREIX F.C.,A 34 SANT IGNASI C.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,D 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
MARTINENC, F.C.,J 014 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Jornada 3 27-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 12 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,J 28 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 22 ALZAMORA, C.F.,G
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 38 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 21 VALLDOREIX F.C.,A
SANT IGNASI C.E.,B 40 Pª BARC. CINC COPES,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 76 MARTINENC, F.C.,J
CATALONIA, U.B.,D 33 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 36 CATALONIA, U.B.,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
ALZAMORA, C.F.,G 64 Pª BARC. BARCINO, CE,J
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
VALLDOREIX F.C.,A 72 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
Pª BARC. CINC COPES,D 16 DIAGONAL CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,J 26 SANT IGNASI C.E.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 91 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 23 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 41 ALZAMORA, C.F.,G
Pª BARC. BARCINO, CE,J 28 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 38 VALLDOREIX F.C.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 01 Pª BARC. CINC COPES,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A 93 MARTINENC, F.C.,J
SANT IGNASI C.E.,B 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
CATALONIA, U.B.,D 44 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Jornada 6 17-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 22 CATALONIA, U.B.,D
ALZAMORA, C.F.,G 06 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
VALLDOREIX F.C.,A 111 Pª BARC. BARCINO, CE,J
Pª BARC. CINC COPES,D 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
MARTINENC, F.C.,J 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 52 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 52 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 7 24-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 160 ALZAMORA, C.F.,G
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 72 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 43 VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,J 28 Pª BARC. CINC COPES,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 14 MARTINENC, F.C.,J
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 27 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
CATALONIA, U.B.,D 14 SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 8 01-12-2019
ALZAMORA, C.F.,G 015 CATALONIA, U.B.,D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 22 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
VALLDOREIX F.C.,A 12 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
Pª BARC. CINC COPES,D 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
MARTINENC, F.C.,J 113 Pª BARC. BARCINO, CE,J
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 171 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
SANT IGNASI C.E.,B 93 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 9 15-12-2019
ALZAMORA, C.F.,G 19 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 62 VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 43 Pª BARC. CINC COPES,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 11 MARTINENC, F.C.,J
Pª BARC. BARCINO, CE,J 017 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 011 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 25 SANT IGNASI C.E.,B
CATALONIA, U.B.,D 61 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 10 22-12-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 33 CATALONIA, U.B.,D
VALLDOREIX F.C.,A 61 ALZAMORA, C.F.,G
Pª BARC. CINC COPES,D 23 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
MARTINENC, F.C.,J 24 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 80 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 170 Pª BARC. BARCINO, CE,J
SANT IGNASI C.E.,B 42 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A 71 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
Jornada 11 12-01-2020
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 42 VALLDOREIX F.C.,A
ALZAMORA, C.F.,G 07 Pª BARC. CINC COPES,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 75 MARTINENC, F.C.,J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 36 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Pª BARC. BARCINO, CE,J 112 SANT IGNASI C.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 210 DIAGONAL CLUB ESP.,A
CATALONIA, U.B.,D 62 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
Jornada 12 19-01-2020
VALLDOREIX F.C.,A 17 CATALONIA, U.B.,D
Pª BARC. CINC COPES,D 26 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
MARTINENC, F.C.,J 60 ALZAMORA, C.F.,G
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 81 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 82 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
SANT IGNASI C.E.,B 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
DIAGONAL CLUB ESP.,A 142 Pª BARC. BARCINO, CE,J
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 102 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
Jornada 13 26-01-2020
VALLDOREIX F.C.,A 14 Pª BARC. CINC COPES,D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 74 MARTINENC, F.C.,J
ALZAMORA, C.F.,G 016 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 23 SANT IGNASI C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 15 DIAGONAL CLUB ESP.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,J 28 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
CATALONIA, U.B.,D 140 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
Jornada 14 02-02-2020
CATALONIA, U.B.,D 41 Pª BARC. CINC COPES,D
MARTINENC, F.C.,J 36 VALLDOREIX F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C 81 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G 111 ALZAMORA, C.F.,G
SANT IGNASI C.E.,B 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A 64 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C 72 Pª BARC. BARCINO, CE,J
Jornada 15 09-02-2020
Pª BARC. CINC COPES,D 22 MARTINENC, F.C.,J
VALLDOREIX F.C.,A 112 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
ALZAMORA, C.F.,G 06 SANT IGNASI C.E.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 14 DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 93 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
Pª BARC. BARCINO, CE,J 014 CATALONIA, U.B.,D

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E 50 Pª BARC. BARCINO, CE,J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B 120 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
ALZAMORA, C.F.,G 011 DIAGONAL CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 36 SANT IGNASI C.E.,B
VALLDOREIX F.C.,A 68 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Pª BARC. CINC COPES,D 011 UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
MARTINENC, F.C.,J 16 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 17 01-03-2020
CATALONIA, U.B.,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. BARCINO, CE,J - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - ALZAMORA, C.F.,G
DIAGONAL CLUB ESP.,A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SANT IGNASI C.E.,B - VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - Pª BARC. CINC COPES,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - MARTINENC, F.C.,J
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,J
ALZAMORA, C.F.,G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
VALLDOREIX F.C.,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Pª BARC. CINC COPES,D - SANT IGNASI C.E.,B
MARTINENC, F.C.,J - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 19 15-03-2020
CATALONIA, U.B.,D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,J - ALZAMORA, C.F.,G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - VALLDOREIX F.C.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A - Pª BARC. CINC COPES,D
SANT IGNASI C.E.,B - MARTINENC, F.C.,J
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Jornada 20 22-03-2020
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
ALZAMORA, C.F.,G - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,J
VALLDOREIX F.C.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
Pª BARC. CINC COPES,D - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
MARTINENC, F.C.,J - DIAGONAL CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - SANT IGNASI C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 21 29-03-2020
CATALONIA, U.B.,D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - ALZAMORA, C.F.,G
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,J - VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - Pª BARC. CINC COPES,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - MARTINENC, F.C.,J
DIAGONAL CLUB ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
SANT IGNASI C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Jornada 22 05-04-2020
ALZAMORA, C.F.,G - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
VALLDOREIX F.C.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
Pª BARC. CINC COPES,D - Pª BARC. BARCINO, CE,J
MARTINENC, F.C.,J - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANT IGNASI C.E.,B - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 23 19-04-2020
CATALONIA, U.B.,D - ALZAMORA, C.F.,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - VALLDOREIX F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - Pª BARC. CINC COPES,D
Pª BARC. BARCINO, CE,J - MARTINENC, F.C.,J
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
DIAGONAL CLUB ESP.,A - SANT IGNASI C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - ALZAMORA, C.F.,G
VALLDOREIX F.C.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
Pª BARC. CINC COPES,D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
MARTINENC, F.C.,J - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,J
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
SANT IGNASI C.E.,B - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 25 03-05-2020
CATALONIA, U.B.,D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ALZAMORA, C.F.,G - VALLDOREIX F.C.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - Pª BARC. CINC COPES,D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - MARTINENC, F.C.,J
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,J - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - SANT IGNASI C.E.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 26 10-05-2020
VALLDOREIX F.C.,A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,D - ALZAMORA, C.F.,G
MARTINENC, F.C.,J - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
SANT IGNASI C.E.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,J
DIAGONAL CLUB ESP.,A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 27 17-05-2020
CATALONIA, U.B.,D - VALLDOREIX F.C.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - Pª BARC. CINC COPES,D
ALZAMORA, C.F.,G - MARTINENC, F.C.,J
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - SANT IGNASI C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,J - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
Jornada 28 24-05-2020
Pª BARC. CINC COPES,D - VALLDOREIX F.C.,A
MARTINENC, F.C.,J - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - ALZAMORA, C.F.,G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
SANT IGNASI C.E.,B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - Pª BARC. BARCINO, CE,J
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - CATALONIA, U.B.,D
Jornada 29 31-05-2020
Pª BARC. CINC COPES,D - CATALONIA, U.B.,D
VALLDOREIX F.C.,A - MARTINENC, F.C.,J
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,C
ALZAMORA, C.F.,G - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B - SANT IGNASI C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,E - LA SALLE BONANOVA, C.E.,D
Pª BARC. BARCINO, CE,J - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C
Jornada 30 07-06-2020
MARTINENC, F.C.,J - Pª BARC. CINC COPES,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,C - VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,G - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SANT IGNASI C.E.,B - ALZAMORA, C.F.,G
DIAGONAL CLUB ESP.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,C - FUNDACIO P. CE. JUPITER,E
CATALONIA, U.B.,D - Pª BARC. BARCINO, CE,J
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.